404

Ücretsiz Hosting

2000MB Alan, 100GB Trafik
PHP ve MySQL, Site Kurucu
Reklam ya da Banner yok
Sipariş Ver!

Advertisements

Yeni nesil ücretsiz hosting

Ücretsiz internet sitesi hosting ile ilgili klişeleri bir kenara bırakın. Hostinger farklıdır. Fanatik kullanıcı desteği ile güvenilir ve özellikçe zengin barındırma hizmeti veriyoruz. Servis çalışma zamanı oranımız faydalandığımız bulut bilgi işlem (cloud computing) teknolojisi sayesinde %99,9'dur.

PHP ve MySQL Desteği

Herhangi bir sınırlama olmaksızın PHP ve MySQL veriyoruz. PHP motorumuz tüm opsiyonel özellikler ve fonksiyonlar yüklenmiş olarak sunulmaktadır. Tek tıklamayla istediğiniz PHP versiyonuna geçebilir ve veritabanlarınızı phpMyAdmin aracı ile yönetebilirsiniz.

Sayfalarınızda reklam ve banner yok

Metin bağlantılar yok! Rahatsız edici pop-up reklamlar yok! Zorunlu forum gönderileri yok! İnternet siteniz sonsuza dek yüzde 100 reklamsız olacaktır.

Otomatik Yükleyici Yazılımı

Sadece birkaç tıklamayla Wordpress, Joomla, PrestaShop, phpBB, Drupal ve birçok diğer yazılımdan birisini kolayca kurabilirsiniz. Tamamen fonksiyonel ve profesyonel görünen internet sitesi birkaç dakika içinde kurulup kullanıma açılabilir.

Kullanımı kolay site kurucu

Artık sitenizi çok kolay kurabilirsiniz. Hatta bilgisayara yeni başlayanlar bile internet-sitesi kurucumuz sayesinde harika görülen bir siteyi oluşturabilirler. 100 şablondan birini seçin ve internet sitenizi 5 dakikada hazır hale getirin.

Referans programımıza katılın

Hediyeler kazanmak için arkadaşlarınızı Hostinger'a davet edin: ücretsiz alan adı kaydı, ücretsiz "Premium" veya "Business" hosting planı yükseltmesi, $5'dan $100'a kadar ödemeler