Sınırlı Süreli Teklif - 3,49TL/ay
00
GÜN
07
SAAT
40
DAKİKA
20
SANİYE
Şimdi Başlayın
×

Online Para Kazanın

En iyi ortaklık programıyla online para kazanın &
satış başı %60'e varan komisyon kazanın!

  • Satış başına %60 komisyon kazanın
  • Anında üyelik
  • Elit Ortaklık Kulübü'nün üyesi olun
  • Kolayca online para kazanın

Neden web hosting satış ortağı olmalısınız?

Hostinger ortaklık programı en yüksek komisyon oranlarıyla ödemede liderdir
ve size online & hızlı para kazanmanın en kolay yolunu sunar.

Ücretsiz Ortaklık Programı

Hostinger ücretsiz Ortaklık Programı'na kaydolun ve online kolayca para kazanın. Ortaklık Programımız size ücretsiz para kazanma olasılığını verir. Tek yapmanız gereken üye olmaktır & gerisinde size yardımcı olacağız. Hostinger size bir eşsiz ortaklık bağlantısı, sizin için en uygun olanı seçebileceğiniz çeşitli göz alıcı afişler sunar. En iyi ortaklık programı ile para kazanmaya başlayın.

En Yüksek Ortaklık Komisyonu

Referansı olduğunuz müşterinin ödediği her şey sizin! Satışlarınızdan %60'e varan komisyon sunuyoruz. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Sizin ve milyonlarca kullanıcının kullanmaktan zevk aldığı servislerden bahsederek kolayca online para kazanın. Kimse ürünün her açısını bilen bir hosting ortağından daha iyi bunu yapamaz. Beklemeyin, en çok kazanç sağlayan ortaklık programı ile para kazanmaya başlayın.

Online Kolayca Para Kazanın

Web hosting ortağı olmak online para kazanmanın en iyi yoludur. Eğer zaten bir web siteniz varsa, tek yapmanız gereken ortaklık afişlerini sitenize yerleştirmek ve insanları Hostinger'a yönlendirerek para kazanmak. En çok kazandıran ortaklık programına katılmak evden veya sevdiğiniz başka bir yerden para kazanmanın anahtar noktasıdır. Web hosting ortağı olmak size ek kazanç sağlayacak en iyi yan iştir.

ŞİMDİ Kazanmaya Başlayın

Satış Ortaklığı Programı nasıl çalışır?

İnternetten para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İnternetten para kazanma yolları adımlarını takip ederek, en iyi ve en çok ödeyen satış ortaklığı (affiliate marketing) programıyla kısa sürede internetten üzerinden para kazanmaya başlayacaksınız.

1 dakikada kayıt işlemi
1 dakikada kayıt işlemi
01

Ücretsiz
üye olun

En iyi ödeme yapan satış ortaklığı programa katılmak ve Elit Üye Kulübünün bir parçası olmak yalnızca bir dakika sürer.

02

Eşsiz ortaklık bağlantınızı alın

Eşsiz ortaklık bağlantınızı arkadaşlarınızla ve forumlarda paylaşın ve insanları Hostinger web sitesine yönlendirmeye başlayın.

03

Web sitenize afişler ekleyin

Web sitenize yerleştireceğiniz en iyi uyan güzel afişleri seçin ve ziyaretçilerinizi Hostinger'a yönlendirmeye başlayın.

04

Komisyonlarınızı
alın

Her bir hosting hizmet siparişi için %60 komisyon elde edersiniz.

ŞİMDİ Başlayın

Hangi ödülleri alacaksınız?

En iyi web hosting satış ortaklığı programına katılarak en çok ödeyen ve en popüler olan elit ortaklık programının bir parçası olma fırsatına sahip olacaksınız.

bir satış ortağı ol
60%
komisyon
tüm web hosting alımlarında
Satış Ortaklığı Programına Katılın

Sık Sorulan Sorular (SSS)?

Çevrimiçi para kazanma ile ilgili sık sorulan soruların yanıtlarını bulun.

Hızlı para kazanmak isterseniz, bunu yapmanın en iyi yolu bir satış ortaklığı programına katılmanızdır. Hostinger satış ortağı programına katılmak tamamen ücretsizdir, pratik olarak hiç zaman almaz ve pazardaki en yüksek komisyonları kazanırsınız - satış başına %60'e kadar.

Hostinger, çevrimiçi para kazanmak için en iyi satış ortaklığı programıdır. Yeni müşterileri Hostinger'a yönlendirerek komisyon kazanabilirsiniz. Bir ziyaretçi Hostinger sitesine satış ortağı bağlantınız üzerinden gelir ve web hosting hizmetlerimizi satın aldığında bir komisyon kazanırsınız. İdeal bir üye, forumları, sosyal ağları veya çevrimiçi genel olarak aktif olan bir web sitesine, bloga veya başka türlü içerik sitesine sahip olan kişidir.

Parayı çevrimiçi hale getirmenin en kolay yolu bir satış ortaklığı programına katılmaktır. Hostinger satış ortaklığı programına katılmak kolaydır, hemen hemen hiç zaman almaz ve tamamen ücretsizdir. En iyi satış ortaklığı programımıza katılarak, pasif gelir elde etmeye başlayacaksınız!

https://www.hostinger.web.tr/satis-ortakligi adresini ziyaret ederek satış ortaklığı programına başvuru yapmanız ve kayıt olmanız yeterlidir.

Çevrimiçi bir iş kurarak evden para kazanabilirsiniz veya daha iyisi bir satış ortaklığı programına katılarak para kazanabilirsiniz. Bir satış ortağı programına katılmak, çok az çaba gerektirdiğinden ve çok yüksek kar getiren - satış başına %60 komisyona kadar - evden para kazanmanın en kolay yoludur.

Ziyaretçilerinizin web sitesinde yer alan çerez 60 gün sürer. Bu süre zarfında bir satın alma işlemi yaparsa ve takip eden 35 gün iptal etmezse, komisyon alırsınız.

Program kesinlikle ücretsizdir ve ay başına satış için herhangi bir asgari gereksinim ile gelmez.

If you wish to send paid traffic to Hostinger (PPC, PPV, Media buys), it’s required that the traffic is sent to Hostinger non-directly. The visitors have to be sent through a web property or a landing page first. No direct linking is allowed without a written approval from our Affiliate team.
Even though paid traffic is allowed, any usage of Hostinger trademarks is forbidden, with or without modifiers, in the ad copy or as keywords.

Yes, having multiple websites is allowed and promoting Hostinger on them as well, if they don’t have any restricted content on them.

You can make extra money by having a side-business. The easiest and fastest way to earn some passive income is by joining an affiliate program. Hostinger affiliate program pays you high commissions - up to 60% per sale and gives you the opportunity to get extra money the easiest way.

You can refer a sale by using your unique affiliate link that ensures that the traffic is coming from your side.

Web hosting hizmet satışı için 60 % oraninda komisyonlar.

You can be paid once per month, when you reach $100 minimum limit. The minimum threshold of $100 has to be reached within 180 days after the end of the month in which a qualified purchase was completed, if not commission payments will be forfeited and your commission balance will revert to $0.

The best work from home is the one that is easy and requires very little effort. The easiest way to earn money from home is by joining an affiliate program. All you have to do is place banners on your website or share your referral link and you’ll be able to earn up to 60% commissions with very little effort.

If you want to get free money, the best way is by promoting a product that you already love using. All you have to do is join Hostinger affiliate program, place banners on your website or share your unique affiliate link with friends and you’ll earn up to 60% commissions from each purchase that your referred client makes.

Satış ortaklığı linkinizi ana sayfadaki satış ortaklığı kontrol panelinde bulabilirsiniz.

Satış ortaklığı afişlerini satış ortaklığı panelinde Afişler bölümünde bulabilirsiniz.

Hayır - yalnızca ödemeleri PayPal üzerinden yaparız.

Yes the applications are processed automatically, so your account will be approved instantly.

Müthiş Müşteri Başarı ekibimizle 7/24/365 irtibat kurabilirsiniz. Onlar her zaman yardımcı olmaya hazır!

Hosting teknolojileri satın alın, pazarlama vaatleri değil!

Pazarlama masrafı için fazladan ödeme yapmaktan vazgeçin. Yalnızca hizmet için ödeyin. Akıllıca tasarruf etmek için premium kaliteden ödün vermeden ucuz web hosting tercih edin! Yüksek fiyat her zaman yüksek kalite anlamına gelmez.

29,659,751

Müşteri tasarruf ediyor

10,000+

Yeni müşteri her gün katılıyor

24,894,152

Site şu anda yayında

Tasarruf etmeye başlayın!

En iyi hosting & domain yalnızca

3
49
TL
/aylık
  • Kolay Web Site Kurma Aracı
  • %99.9 uptime garantisi
  • 7/24 Canlı Destek
  • Güçlü Kontrol Paneli
  • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi
Sınırlı Süreli Özel Teklif!
Ayda
3
49
TL
/aylık
90% Tasarruf Edin
Şimdi başlayın