Yüksek Hızlı DirectAdmin VPS Hosting

Güçlü web hosting kontrol paneli ile %200'e kadar daha hızlı performans elde edin. Ücretsiz DirectAdmin lisansı dahildir ve ekstra ücret ödemezsiniz.

DirectAdmin HostingDirectAdmin HostingDirectAdmin Hosting

Web Sitenizi Işık Hızına Çıkarın

Ne tür bir çevrimiçi işiniz olursa olsun, hızlı yüklenme süresi kullanıcı deneyimi için çok önemlidir. VPS planlarımız, sitenizin maksimum hızda çalışması için OpenLiteSpeed web sunucusu, LiteSpeed önbelleği ve MariaDB veritabanları sunar. Ayrıca DirectAdmin hafif bir kontrol paneli olduğundan sunucu kaynaklarınızı tüketmez.

Web Sitenizi Işık Hızına Çıkarın

Web Sitenizi Kolayca Taşıyın

Sitenizi başka bir DirectAdmin hosting sağlayıcısından bize taşımak mı istiyorsunuz? Tam yerine geldiniz. Testlerimiz, Hostinger'ın DirectAdmin VPS hosting hizmetinin bir siteyi %200 hızlandırabileceğini gösteriyor. Taşıma işlemi kolaydır ve kesintiye neden olmaz.

Web Sitenizi Kolayca Taşıyın

Ücretsiz DirectAdmin Lisansı İle Tasarruf Edin

Diğer web hosting sağlayıcıları DirectAdmin lisansı için ayrı bir ücret talep eder. Hostinger'da, kontrol paneli zaten tüm VPS hesaplarına ücretsiz sunulmaktadır ve paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız.

Ücretsiz DirectAdmin Lisansı İle Tasarruf Edin

%99,9 Çalışma Süresi

Sitenizin her zaman erişilebilir olması için sunucularımızı 7/24 izliyoruz. Dahası, DirectAdmin, ilk etapta kesinti olmasını önlemek için otomatik arıza kurtarma özelliğine sahiptir.

%99,9 Çalışma Süresi

DirectAdmin Hosting Özellikleri

OpenLiteSpeed ve LiteSpeed Cache

OpenLiteSpeed, sektördeki en hızlı web sunucusu olan LiteSpeed'in açık kaynaklı sürümüdür. LiteSpeed Cache modülünü veya CMS eklentisini etkinleştirerek sitenizin içerik dağıtımını hızlandırın. Performansı daha da artırmak için birkaç tıkla LiteSpeed'e yükseltin.

Bayi - Reseller Paketleri

DirectAdmin, web geliştirme işi yürütüyorsanız müşterilerin web sitelerini barındırmak için bayi hesapları oluşturmanıza izin verir. Hesap özelliğini sıfırdan yapılandırmanıza gerek yok, sadece önceden tanımlanmış bir bayi paketi seçmeniz yeterli.

Çoklu Nesne Önbelleği

DirectAdmin VPS Hosting planlarımız, Redis, Memcached veya LiteSpeed Memcached (LSMCD) aracılığıyla nesne önbelleğe alma entegrasyonunu destekler. Bu işlev, veritabanına birden çok istek göndermek yerine, veritabanı sorgu sonuçlarını önbellekten sunarak web sitenizi hızlandırır.

Otomatik Yedekleme ve Kolay Geri Yükleme

En üst düzey veri güvenliği için, tüm VPS hosting hizmetlerimiz, haftalık veya günlük yedeklemelere sahiptir. Tek tıkla önceki bir sürümü geri yükleyebilirsiniz. Uzak SFTP/FTP'de veya başka bir ana bilgisayarda kayıtlı dosyalarınız varsa sizin için taşıyabiliriz.

HTTP/3 ve QUIC Protokolü

OpenLiteSpeed, performansı artırmak için en son HTTP teknolojisini destekler. Ağ gecikmelerini azaltır, TLS anlaşmaları sırasında daha hızlı bağlantılar kurar ve siber saldırıları önlemek için daha kapsamlı şifreleme sunar.

Özel IP'li Sanal Sunucu

Sunucunuz üzerinde daha fazla kontrol ve esneklik için tüm VPS hosting hizmetlerinde özel IP sunuyoruz. Özel IP ayrıca, FTP aracılığıyla sitenize doğrudan erişim, daha yüksek alan adı bilinirliği, daha yüksek performans ve güvenlik sağlar.

Güçlü DirectAdmin VPS Hosting Planları

Hosting Planı Özellikleri
vCPU
Hafıza (RAM)
SSD Depolama
Çok Çekirdekli Geekbench Skoru
Trafik
Inode Sınırı
1 Anlık Görüntü
Haftalık yedek
Özel IP'li Sanal Sunucu
Tam Root Erişimi
100 Mb/s Ağ Hızı
IPV4 & IPV6 Desteği
7/24 Destek

VPS 1

VPS 1

₺32,99/ay
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
1 Çekirdek
1 GB
20 GB
608
1 TB
1 310 720

VPS 2

VPS 2

₺73,99/ay
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
2 Çekirdek
2 GB
40 GB
991
2 TB
2 621 440

VPS 4

VPS 4

₺131,99/ay
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
4 Çekirdek
4 GB
80 GB
1 770
4 TB
5 242 880

VPS 5

VPS 5

₺229,99/ay
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 Çekirdek
6 GB
120 GB
2 545
6 TB
7 864 320

VPS 6

VPS 6

₺333,99/ay
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 Çekirdek
8 GB
160 GB
3 203
8 TB
10 485 760

VPS 8

VPS 8

₺619,90/ay
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 Çekirdek
16 GB
250 GB
3 800
12 TB
16 384 000

*Bütün VPS - Sanal Sunucu planlarımız OVZ sanallaştırma teknolojisine dayalıdır.

En yakın veri merkezini seçin

Ziyaretçileriniz nerede olursa olsun siteniz ışık hızında yüklenir. Tier-3 veri merkezlerinden oluşan ağımız, ultra düşük gecikme süresi ve hızlı içerik teslimi sunmak için tüm dünyaya yayılmıştır.

Veri merkezleri nerelerde bulunuyor?

DirectAdmin VPS Hosting SSS

DirectAdmin Hosting hakkında en sık sorulan soruların cevapları aşağıda.

DirectAdmin, JBMC Yazılımına ait Linux tabanlı bir web hosting kontrol panelidir. Kullanıcı dostu arayüzü, yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için VPS yönetimini kolaylaştırır.

En önemlisi, DirectAdmin diğer kontrol panellerinden çok daha az kaynak tükettiği için hafiftir. VPS'imizin LiteSpeed teknolojisi ile birleştiğinde siteniz çok daha hızlı çalışır.

DirectAdmin ayrıca yönetici, satıcı ve kullanıcı olmak üzere üç erişim düzeyine sahiptir. Bu özellik, müşterileri için birden fazla web sitesini yöneten işletme sahipleri ve ajanslar için web hosting kontrol panelini, popüler hale getirir.

DirectAdmin'de oturum açmak için şu adımları izleyin:

 • Sağlayıcınızdan DirectAdmin oturum açma kimlik bilgilerini aldığınızdan emin olun. Hostinger'da VPS hesap kontrol panelinize gidebilir ve İşletim Sistemi sekmesini seçerek kullanıcı adınızı ve şifrenizi bulabilirsiniz.
 • Yeni bir sekme açın ve adres çubuğuna http://vps-ip-adresiniz:2222girin. Örneğin, http://111.11.1.111:2222.
 • Kontrol panelindeki kimlik bilgilerini girin ve Oturum aç'a tıklayın.
 • İşte bu kadar, kontrol paneline başarıyla eriştiniz.

  Web hosting ücretinin yanı sıra, DirectAdmin'i kullanmak için genellikle ücretli bir lisans almanız gerekir. DirectAdmin lisans seçenekleri Personal, Lite, ve Standard olmak üzere üçe ayrılır ve fiyatlar ayda 2$'dan başlar.

  Çoğu hosting sağlayıcısının aksine, Hostinger DirectAdmin'i ücretsiz sunar. Ek olarak, DirectAdmin hosting hizmetlerimizin tümü 30 gün içinde para iade garantisi sunduğu için risksizdir.

  Hem cPanel hem de DirectAdmin, web hosting hizmetinizi yönetmenize yardımcı olacak çeşitli gelişmiş özelliklere sahip Linux tabanlı kontrol panelleridir. Farklılıkları ise aşağıdaki gibidir:

 • Arayüz. Hem cPanel'in hem de DirectAdmin'in kullanımı kolaydır ancak cPanel'in panosunda daha fazla ayar ve yapılandırma seçeneği bulunur. Birçok uzman, cPanel'i yeni başlayanlar için uygun görürken DirectAdmin hosting ileri düzey kullanıcılar için daha uygundur.
 • Kaynak kullanımı. DirectAdmin, cPanel'den çok daha az disk alanı ve bellek kullanır, sitenizin performansını optimize etmek istiyorsanız bunu göz önünde bulundurmanız çok önemlidir. Ancak cPanel, daha fazla yerleşik özellik ve üçüncü parti entegrasyonları sunar.
 • Erişim yönetimi. DirectAdmin'de yönetici, kullanıcı ve bayi hesaplarını aynı kontrol panelinden yönetebilirsiniz. Bunu cPanel'de yapmak için, cPanel ile WHM arasında gezinmeniz gerekir, bu da pek elverişli değildir.
 • Lisans. VPS planlarımıza DirectAdmin ücretsiz dahildir, ancak cPanel ve WHM dahil değildir. cPanel için aylık 15,99$'dan başlayan ayrı bir lisans satın almanız gerekir. Bununla birlikte, Hostinger ayrıca özel paylaşımlı cPanel hosting planları da sunmaktadır.
 • Web sitenizi DirectAdmin VPS hosting'imize taşımak oldukça kolaydır. Aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli:

 • Mevcut hosting kontrol panelinizde sitenizin bir yedeğini oluşturun. Dosyayı, ana bilgisayarda kullandığınız kullanıcı adıyla yeniden adlandırın.
 • Yeni DirectAdmin kontrol panelinize gidin. Önceki web hosting FTP bilgilerini girin ve yaptığınız yedeklemeyi geri yükleyin.
 • Alan adınızı yeni DirectAdmin hosting hesabınıza yönlendirin.
 • Ayrıntılı açıklamalar için, bir siteyi Hostinger'ın DirectAdmin VPS hesabına taşımayla ilgili bu rehberi okuyabilirsiniz. Bir sorun yaşarsanız müşteri destek ekibimiz, 7/24 size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.