.xyz domain
.com domain
.net domain
.org domain
.info domain
.biz domain
.eu domain
.co domain

Web projelerinizde %100 kontrol

Hangi hosting veya domain sağlayıcısını seçerseniz seçin, bu herkes için geçerlidir. Her şeyin bir yerde olması onu her zaman daha verimli kılar. Bu şekilde, tüm servislerinizin yenileme tarihini kaçırmaz ve birden fazla şifreyi aklınızda tutmaya çalışmazsınız. Her tür durumda, alan adınızı Hostinger hesabınıza transfer etmek faydalı olacaktır.

Domain transferini başlatmadan önce, bunlardan emin olun:

  • Alan adı kaydından veya son transferinden beri 60 günden fazla geçmiş.
  • Alan adı silinme beklediği veya redemption sürecinde değil.
  • Alan adının EPP kodunu biliyorsunuz - alan adı sahipliğinizi doğrulayan yetkilendirme kodu. EPP kodunu şu anki alan adı sağlayıcınızdan alabilirsiniz.
  • Whois gizlilik koruması devre dışı.
  • Alan adınızın kilidi açık.

Başlatın - Şimdi transfer edin

İhtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzda, Hostinger kontrol paneline giriş yapın, Alan Adları -> Yeni alan adı transferi'ni seçin ve bu 3 basit adımı tamamlayın:

1Transfer etmek istediğiniz alan adını girin.

2EPP kodunu girin.

3Transferi onaylayın.

Daha sonra email adresinizi kontrol edin. Bir doğrulama mesajı ve makbuz alacaksınız. Ödediğinizde, hemen transferi başlatacağız. Domain uzantısına göre transferin ne kadar süreceği değişiklik gösterecektir. Genellikle 5 günden fazla sürmez.

Umarız burada faydalı birkaç bilgi bulmuşsunuzdur ve artık domain transferi sizin için daha açıktır. Buradan ana domain sorgulama sayfasına geri dönebilirsiniz.

Tasarruf etmeye başlayın!

En iyi hosting & domain yalnızca

5
99
TL 'den başlayan

Bugün birisini mutlu edin!