Şirketinize Kurumsal Email Hosting Alın

Kendi domainizi taşıyan bir e-posta adresi, markanızın güvenilirliğini daha da artırır.

Hostinger Email HostingHostinger Email Hosting

Kurulum İçin Sadece Birkaç Tık Yeter

01

Bir Email Hosting Planı Seçin

Yeni bir iş mi kurdunuz? Aylık ₺12,99 ile Kurumsal Başlangıç planı alabilirsiniz. Daha fazla kaynağa ihtiyacınız varsa, aylık ₺29,99 ile Kurumsal Premium planı mükemmeldir. Fiyatlar posta kutusu başına geçerlidir.

02

Ödeme Yapın

Posta kutusu sayısını ve abonelik süresini seçin. Ödemeyi tamamladıktan sonra, hosting hesabı kontrol paneline döneceksiniz.

03

Email Hosting Ayarlarınızı Yapın

Son olarak, bir e-posta hesabı oluşturun, DNS ayarlarını yapın ve e-postanızı diğer cihazlarla senkronize edin. Geriye kalan tek şey e-postaları göndermek.

Bir Email Hosting Planı Seçin

Kurumsal Başlangıç

₺29,99
%57 İndirim
12,99/ay

posta kutusu başına ücret

 • 10 GB E-posta depolama alanı
 • 10 Yönlendirme Kuralları
 • 50 E-posta Rumuzu
 • Antivirüs Kontrolü
 • Gelişmiş spam koruması
 • Bulut Tabanlı Altyapı

  Yenilediğinizde aylık ₺12,99

  Kurumsal Premium

  ₺44,99
  %33 İndirim
  29,99/ay

  posta kutusu başına ücret

  • 30 GB E-posta depolama alanı
  • 50 Yönlendirme Kuralları
  • 50 E-posta Rumuzu
  • Antivirüs Kontrolü
  • Gelişmiş spam koruması
  • Bulut Tabanlı Altyapı

   Yenilediğinizde aylık ₺29,99

   Ödeme şartları

   Planlar peşin ödenir; taksitlere bölünmez. Görülen tutar, ürünün toplam fiyatı, planın geçerli olacağı ay sayısına bölünerek hesaplanır.

   Profesyonel Email Hosting

   Küçük işletme sahipleri için e-posta, çevrimiçi kimlik ve pazarlama iletişim kanalı olarak iki işi birden yapar. Alan adınızı taşıyan kurumsal mail hosting ile profesyonelliğinizi gösterin. Markanızın güvenilir görünmesini sağlayın ve potansiyel müşterilerin güvenini kazanın.

   Güvenli, Özel ve Reklamsız E-posta

   Ücretsiz kişisel email hosting hizmetlerinden farklı olarak verileriniz bizimle güvende. E-postanızı yetkisiz kişilerden korumak için üst seviye güvenlik önlemleri alın. Sunucularımız spam, kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı saldırılarını önlemek için gelişmiş korumaya sahiptir.

   %99,9 Uptime Garantisi ve 7/24 Müşteri Desteği

   E-posta hosting hizmetimiz benzersiz çalışma süresi sağlar ayrıca veri kaybını önlemek ve olağanüstü durumlar için otomatik email yedeklemeleri sunar. Yardıma ihtiyacınız olursa, 7/24 küresel destek ekibimiz her zaman yanınızda.

   İşletmenizi Ölçeklendirmek için Geniş Depolama Alanı

   İşinizi büyütmek istiyorsanız, daha fazla kaynağa ihtiyacınız olabilir. Mail hosting hizmetimiz, e-posta gönderip almak için 30 GB'a kadar depolama alanı sunar. Günde 5000 email gönderebilir ve diğer hesaplara yönlendirmek için 50 farklı otomatik yönlendirme kuralı ayarlayabilirsiniz.

   E-posta Hesaplarınıza Her Yerden Ulaşın

   İster masaüstünde ister cep telefonunda hep sizinle. Kurumsal mail hosting hizmetimiz, posta sunucunuzu iOS veya Android mobil cihazlara ve Thunderbird ya da Outlook gibi e-posta istemcilerine bağlamanıza olanak tanır.

   Hızlı ve Kolay Kurulum

   Kontrol panelimiz ve e-posta arayüzümüz sezgisel bir tasarıma sahiptir. Tüm beceri seviyesindeki kullanıcılar mail hosting hizmetlerimizi kullanabilir. Ayrıca otomatik yapılandırma özelliğimiz, hesabınızı farklı cihazlarda ve posta istemcilerinde kurmanızı kolaylaştırır; IMAP, POP3 veya SMTP hakkında bilgi sahibi olmanıza gerek yok.

   Bugün Hostinger Mail Hosting Sistemine Geçin

   Kullanışlı E-posta İçe Aktarma aracımız, e-postalarınızı hızlı ve kolayca taşımanızı sağlar.

   Profesyonel Email Hosting Özellikleri

   Kullanıcı Dostu Yönetim
   Kullanıcı Dostu Yönetim

   Hostinger Email, sezgisel bir kontrol paneli sunar. Cihaz yapılandırmasından DNS ayarlarına kadar e-posta hesaplarınızı yönetmek için her şeyi içerir. Email göndermek, posta kutularını ve e-postaları düzenlemek ve yeni kişiler eklemek için kullanımı kolay Webmail istemcimizi de deneyebilirsiniz.

   Otomatik Yapılandırma
   Otomatik Yapılandırma

   E-posta sunucularımız varsayılan olarak IMAP, POP3 ve SMTP'yi destekler, böylece mail hosting hizmetinizi Apple Mail, Outlook, Thunderbird gibi istemcilerle ya da masaüstünüzdeki veya mobil cihazınızdaki diğer bir e-posta uygulamasıyla yapılandırabilirsiniz. Otomatik yapılandırma, bu uygulamaların kurulumunu kolaylaştırır.

   Otomatik E-posta Fonksiyonları
   Otomatik E-posta Fonksiyonları

   Otomasyonla e-posta iletişimlerinizi kolaylaştırın. Mesai saatleri dışında sık sık e-posta alıyorsanız, müşterilere ne zaman döneceğinizi bildirmek için otomatik yanıtlar ayarlayın. Yönlendirme ve rumuz kullanarak gelen iletileri farklı hesaplara yönlendirin ve yanlış yazılmış e-posta adreslerine gönderilen emailleri yakalamak için tümünü yakala özelliğini etkinleştirin.

   Gelişmiş E-posta Güvenliği
   Gelişmiş E-posta Güvenliği

   E-posta platformumuz, kötü niyetli kişilerin giden e-posta trafiğinizi kötüye kullanmasını önlemek için DKIM, DMARC ve SPF'yi destekler. Aynı alan adındaki hesaplar arasında gönderilen e-postalar için spam ve virüslere karşı taşıyıcı düzeyinde içerik filtreleri ve dahili koruma da uyguluyoruz.

   Ayrıntılı Erişim, İşlem ve Teslimat Kayıtları
   Ayrıntılı Erişim, İşlem ve Teslimat Kayıtları

   hPanel'deki Erişim ve İşlem kayıtları, e-posta hesaplarınızda neler olduğunu takip etmenize ve şüpheli işlemleri kontrol etmenize olanak tanır. Hesaplara ne zaman ve nereden erişildiği, bu oturumlar sırasında hangi işlemlerin yapıldığı ve hangi e-postaların gönderildiği ve alındığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

   30 gün içinde para iade garantisi

   Email hosting hizmetimizden memnun değilseniz, alma işleminizden sonraki 30 gün içinde bize bildirin, ödemenizi iade edelim.

   Email Hosting - Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

   Mail Hosting hakkında sıkça sorulan soruların yanıtları.

   Email hosting, e-posta sunucularında e-posta depolayan, gönderen ve alan bir hizmettir.

   Bir Kurumsal E-posta hesabı, ornek@isletmem.com gibi şirketin özel alanı adını taşır. Kişisel e-posta hesapları ise e-posta sağlayıcısının alan adını taşır ornek@gmail.com gibi.

   Kurumsal E-posta ile markanız profesyonel ve güvenilir görünür ve bu, çevrimiçi bir küçük işletme yönetiyorsanız çok önemlidir. Müşteriler, kişisel e-posta kullanan şirketlerden genellikle daha fazla şüphelenir, çünkü herkes kolayca ücretsiz kişisel e-posta oluşturabilir.

   Kurumsal mail adresi kullanmak, işletmenizi sıradan şirketlerden ayırıp marka özgünlüğünüzü güçlendirir ve müşterilerinize güven verir.

   Evet. Plan satın alıp bir mail hesabı oluşturduktan sonra, birkaç tıkla önceki sağlayıcınızdaki e-postaları taşımak için kullanımı kolay E-posta İçe Aktarma aracımızı kullanabilirsiniz. Herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yok. Mail hesabınızı Hostinger'a taşıma hakkında ayrıntılı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

   Hostinger'dan bir hosting planı satın alırsanız, ücretsiz bir e-posta hesabınız olur ve hizmeti hemen kullanabilirsiniz.

   Ancak ücretsiz e-postada kaynaklar daha kısıtlıdır. Artırmak için email hosting planınızı Kurumsal Başlangıç veya Kurumsal Premium planına yükseltebilirsiniz.