Destek Forumu

FTP- Filezilla hatası 2017-05-15 20:07
kaan14fb

web siteme hiç bi türlü müdahale edemiyorum filezilla ile herşeyi denedim ama olmuyor (Error: Could not connect to server) sitemin reklamını yapıyorum premium alcam onuda yapamıyorum dosyalarımı müdahale edemiyorum bi yetkili varsa acile bakabilir mi çok sıkıntı yaşıyorum

ALINTI
Re: FTP- Filezilla hatası 2017-05-15 23:39
Kadir

kaan14fb yazdı: web siteme hiç bi türlü müdahale edemiyorum filezilla ile herşeyi denedim ama olmuyor (Error: Could not connect to server) sitemin reklamını yapıyorum premium alcam onuda yapamıyorum dosyalarımı müdahale edemiyorum bi yetkili varsa acile bakabilir mi çok sıkıntı yaşıyorum

Bilgisayarınızın güvenlik duvarını,virüs programını devre dışı bırakarak tekrar deneyin. Eğer sorun yine devam ederse kullanmış olduğunuz ip adresinden kaynaklı olabilir.Başka bir ip adresi atayın bilgisayarınıza sonra tekrar deneyin.

Yes! İzmir Firma Rehberi Google dostu iş rehberiniz
ALINTI
Re: FTP- Filezilla hatası 2017-05-16 13:35
egehan

kaan14fb yazdı: web siteme hiç bi türlü müdahale edemiyorum filezilla ile herşeyi denedim ama olmuyor (Error: Could not connect to server) sitemin reklamını yapıyorum premium alcam onuda yapamıyorum dosyalarımı müdahale edemiyorum bi yetkili varsa acile bakabilir mi çok sıkıntı yaşıyorum

Bu konu hakkında FileZilla Kullanımı rehberimiz size yardımcı olabilir. Sitenizi doğru eklemediğiniz için de hata alıyor olabilirsiniz.

ALINTI
Son güncellemeler

Neler oluyor?
Forum İstatistikleri
Konular: 1323, İletiler: 4404
Üyeler: 4610, Aktif Üyeler: 2600
En yeni üyemiz Buse_beddii, hoşgeldiniz.