Destek Forumu

404 Not Found nginx 2017-05-04 18:40
zycnsoft

Merhaba ,bu 404 hatasıyla ilgili yazılanları okudum ama bana çözüm olmadı.Ne olduysa hostingerin yönetim paneline girilemeyip sonra tekrar kullanıma açıldıktan sonra oldu.Tekrardan yeni bir hesapla sıfırdan bir hosting de aldım ama yine aynı şey oluyor.Yardımcı olursanız sevinirim işin içinden çıkamadım.

ankarahacmalzemeleri.esy.es -->bu eski olan
sebzemeyve.esy.es/ -->bu da yeni aldığım

ALINTI
ACİL 404 Not Found nginx ACİL YARDIM EDİN!!!! 2017-05-05 00:37
Ali_Ak12

MERHABA BUGÜN SİTEME GİRERKEN "404 NOT FOUND NGİNX" HATASI ALIYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ÇOK ACİLL İNTERNETTEN ALDIĞIM BİLGİLER HİÇBİR İŞE YARAMIYOR
SİTEM--> edebiyatsayfam.esy.es

ALINTI
Re: 404 Not Found nginx 2017-05-08 12:20
Kemal

Merhaba bir ay kadar once kendim bir site yaptim..hostinger.web.tr de

Yaklasik 3-4 gundur 404 no fouund hatasi veriyor

Sitemi reklama vermistim ama simdi girilmiyor

Ne yapacagimi bilmiyorum acilen yardimci olursaniz sevinirim

Site biyatesisatdekorasyon.esy.es

ALINTI
Re: 404 Not Found nginx 2017-05-08 22:24
m3talover

Bütün ücretsiz sitelerde aynı problem mevcut sanırım. Lütfen bu problemi düzeltin.

ALINTI
Re: 404 Not Found nginx 2017-05-09 13:25
zycnsoft

Ben normalde yaptığım uygulamayı test amaçlı ücretsiz hosting de kullanıp daha sonra projem tamamlandığında ücretli versiyona geçmeyi planlıyordum ama bu sıkıntı ücretsiz lerde oluyorsa ücretli versiyonunda olma riski vardır bu durumda ücretli için hostinger firmasının doğru bir seçim olmadığını düşünmeye başladım.İlgililere duyurulur..

ALINTI
Re: 404 Not Found nginx 2017-05-16 13:30
egehan

Merhaba,

Ücretsiz alt alan adı .esy.es'in çok fazla suistimal edilmesinden ötürü BTK tarafından engellenmiştir. Bu engeli internet.btk.gov.tr/sitesorgu/ adresinde "esy.es" ile sorgulayabilir ve talep ederseniz engele itiraz edebilirsiniz.

Engel ücretsiz alt alan adı .esy.es'de olduğu için kendi alan adınızı (.com, .net vb.) kullandığınız sürece problem yaşamazsınız.

ALINTI
Son güncellemeler

Neler oluyor?
Forum İstatistikleri
Konular: 1323, İletiler: 4404
Üyeler: 4860, Aktif Üyeler: 2739
En yeni üyemiz Saido21, hoşgeldiniz.