Destek Forumu

Avatar
İsim:
egehan
İleti sayısı
750
Kayıt olundu
2013-01-25 14:39
Rol
Moderatör
Durum
Aktif
Forum Rütbesi
Hostinger Efsanesi
Forum Dengesi
0
İmza:
Son iletiler egehan
egehan

kaan14fb yazdı: web siteme hiç bi türlü müdahale edemiyorum filezilla ile herşeyi denedim ama olmuyor (Error: Could not connect to server) sitemin reklamını yapıyorum premium alcam onuda yapamıyorum dosyalarımı müdahale edemiyorum bi yetkili varsa acile bakabilir mi çok sıkıntı yaşıyorum Bu konu hakkında FileZilla Kullanımı rehberimiz size yardımcı olabilir. Sitenizi doğru eklemediğiniz için de hata alıyor olabilirsiniz.


İletiye git
Son iletiler egehan
egehan

Merhaba, Kontrol panelinizden yardım fişi oluşturursanız sitenizi inceleyebilir ve size yardımcı olabiliriz.


İletiye git
Son iletiler egehan
egehan

Merhaba, Ücretsiz alt alan adı .esy.es'in çok fazla suistimal edilmesinden ötürü BTK tarafından engellenmiştir. Bu engeli internet.btk.gov.tr/sitesorgu/ adresinde "esy.es" ile sorgulayabilir ve talep ederseniz engele itiraz edebilirsiniz. Engel ücretsiz alt alan adı .esy.es'de olduğu için kendi alan adınızı (.com, .net vb.) kullandığınız sürece problem yaşamazsınız.


İletiye git
Son iletiler egehan
egehan

Merhaba, Ücretsiz alt alan adı .esy.es'in çok fazla suistimal edilmesinden ötürü BTK tarafından engellenmiştir. Bu engeli http://internet.btk.gov.tr/sitesorgu/ adresinde "esy.es" ile sorgulayabilir ve talep ederseniz engele itiraz edebilirsiniz.


İletiye git
Son iletiler egehan
egehan

Dosya Yöneticisi 1 uzun süredir Premium ve Business planda aktiftir. Maalesef bu dosya yöneticisini ücretsiz planda kullanamazsınız.


İletiye git
Son iletiler egehan
egehan

Sitenizi paylaşılan sunucularda barındırıyorsunuz. Bu da özellikle ücretsiz planda bir sunucuda binlerce site olduğu anlamına gelir. Dolayısıyla sunucu disk yoğunluğu yalnız ve yalnızca sizin sitenizin boyutuyla ilgili değildir.


İletiye git
Son iletiler egehan
egehan

Merhaba, Sitenizin bulunduğu ücretsiz sunucuda yer kalmamıştı. Problem kısa bir süre içerisinde giderildi.


İletiye git
Son iletiler egehan
egehan

gokhan2121 yazdı: merhabalar hesabım gece itibariyle askıya alındı ama sorun ne bilmiyorum.ngokhanakgul21@gmail.com Merhaba, Sitenizde kötü amaçlı yazılım tespit edildiği için siteniz askıya alınmıştır. /home/u682593042/public_html/wp-content/themes/keremiya/page-de-activation.php Sitenize yükleyeceğiniz dosyaları güvenlilir kaynaklardan edinmediyseniz yüklemeden önce mutlaka kontrol ettiğinizden emin olmalısınız.


İletiye git
Son iletiler egehan
egehan

Merhaba, Sitenizi ziyaretçilerinizin ne süreyle yenileyeceğini kontrol edemezsiniz. Ancak sunucu yapılandırmasında belirli ayarlar yaparak IP adreslerini geçici engelleme işlemi yapabilirsiniz. Normal bir CPU değeri belirlenmesi mümkün değildir. Her sitenin yaptığı işlem farklı olduğu için kullandığı CPU da farklı olacaktır. Ancak her zaman optimizasyon yapabilirsiniz. Bu konu hakkında Hostinger Rehberleri'ne göz atabilirsiniz.


İletiye git
Son iletiler egehan
egehan

Merhaba, Bu hata mesajı kodlarınızda bir PHP hatası olduğu anlamına gelir. Kontrol panelinizdeki Dosya Yöneticisi ile alanınıza ulaşın ve buradaki .logs klasörü içerisindeki php hata kayıtlarını kontrol edin. Bu kayıtlar problemi gidermede size yardımcı olacaktır.


İletiye git
Son güncellemeler

Neler oluyor?
Forum İstatistikleri
Konular: 1323, İletiler: 4404
Üyeler: 4920, Aktif Üyeler: 2779
En yeni üyemiz Baver, hoşgeldiniz.