Argentina - Español Brasil - Português Colombia - Español Česko - Čeština Danmark - Dansk Deutschland - Deutsch Eesti - Eesti Ελλάδα - Ελληνικά España - Español France - Français Hrvatska - Hrvatski India - English भारत - हिंदी Indonesia - Bahasa Indonesia Italia - Italiano Japan - English Latvija - Latviešu Lietuva - Lietuvių Magyarország - Magyar Malaysia - English México - Español Nederland - Nederlands Norge - Norsk Philippines - English Polska - Polski Portugal - Português Română - România Россия - Русский Slovensko - Slovenčina Suomi - Suomi Sverige - Svenska Türkiye - Türkçe Україна - Українська United Kingdom - English United States - English Việt Nam - Tiếng Việt الدول العربية - العربية יִשְׂרָאֵל - עברית ประเทศไทย - ไทย 대한민국 - 한국어 中国 - 中文

Google Workspace: İstediklerinizi yapmak için gereken her şey

Google Workspace oluşturmak, iletişime geçmek ve işbirliği yapmanın en iyi yolu. Tanıdık araçlarla çok daha verimli çalışın!

Google Workspace: İstediklerinizi yapmak için gereken her şey
Google Workspace E-Posta
119,99 /ay
posta kutusu başına ücret
119,99 /ay yenilendiğinde
30 GB E-posta depolama alanı
Sınırsız e-posta filtresi
30 e-posta rumuzu
Antivirüs Kontrolü
Özel e-posta adresi: @sirketiniz
Tüm özelliklere göz atın
Ödeme Şartları

Şirketinize Gmail Alın

Yeni yönetici kontrollerinden yararlanın, reklam olmamasının ve kendi özel profesyonel e-posta adreslerinizden yararlanın. @gmail.com'u satis@ornek.com ile değiştirin.

Şirketinize Gmail Alın

Her Yerden Ekibinizle Görüşün

Google'ın güçlü altyapısı üzerine kurulmuş premium video konferans ile ekibinizle istediğiniz yerden güven içinde görüşün.

Her Yerden Ekibinizle Görüşün

Daha Hızlı ve Daha Akıllıca Çalışın

Dosyalar üzerinde gerçek zamanlı olarak işbirliği yapın, birkaç tıklamayla toplantı düzenleyin, son tarihleri ve takvim bildirimleri elde edin. Google Workspace, verimli olmanız için gereken bütün araçları tek bir yerde toplar.

pages.googleWorkspace.imageSections.heading

Sizi Tehlikelerden Korumak için Tasarlandı

Gmail'in, posta kutunuza gelen spam, phishing ve kötü niyetli yazılımların %99,9'unu engelleyen makine öğrenimi modelleri sayesinde Google Workspace son derece güvenlidir.

Sizi Tehlikelerden Korumak için Tasarlandı

Google Workspace - Sıkça Sorulan Sorular

Google Workspace hakkında sıkça sorulan soruların yanıtları

Google Workspace nedir?

G Suite ve Google Workspace arasındaki fark nedir?

Google Workspace ile elde edeceklerim neler?

Google Workspace'e nasıl üye olunur?

Google Workspace'e ne zaman geçmeliyim?

Hangi Google Workspace planını sunuyorsunuz?