Ekonomik Web Hosting

Cep dostu ücretlere ekonomik web hosting hizmeti

30 gün içinde para iade garantisi

Ekonomik Web HostingEkonomik Web HostingEkonomik Web Hosting

Hepsi Bir Yerde Ekonomik Web Hosting

Düşük fiyat, düşük kalite anlamına gelmez. Ekonomik web hosting planımız, kolayca çevrimiçi olmanız için tüm özellikleri içerir.

Tekil Paylaşımlı Hosting

 • 1 Web Sitesi
 • 50 GB SSD Depolama  help_outline
 • 1 E-posta Hesabı
19,99/ay

Yenilediğinizde aylık ₺49,99

Hosting Planı Özellikleri
 • Sınırsız Ücretsiz SSL  help_outline
 • 100 GB Trafik
 • Yönetimli WordPress  help_outline
 • WordPress Hızlandırma  help_outline
Hosting Planı Özellikleri
 • 30 gün içinde para iade garantisi  help_outline
 • 2 Veritabanı
 • GIT Erişimi  help_outline
 • Haftalık Yedekleme
 • 1 Web Sitesi
 • 50 GB SSD Depolama  help_outline
 • 1 E-posta Hesabı
 • Cloudflare Korumalı Ad Sunucuları  help_outline
 • 7/24 Destek  help_outline
 • %99,9 Uptime Garantisi  help_outline
 • DNS Yönetimi  help_outline
 • 30 gün içinde para iade garantisi  help_outline
 • 2 Veritabanı
 • GIT Erişimi  help_outline
 • Haftalık Yedekleme
 • Web Site Kur Aracı
 • Erişim Yöneticisi  help_outline
 • 2 Alt Alan Adı  help_outline
 • 1 FTP Hesabı
 • 2 Cronjob  help_outline

Neden Ekonomik Web Hosting İçin Hostinger En İyi Adres?

7/24 teknik destek

Hizmetinizin hangi yönü ile ilgili yardıma ihtiyacınız olursa olsun, Müşteri Başarı ekibimiz öğrenmenize, büyümenize ve kendi başarınızı geliştirmenize yardım eder. Hostinger'ı tercih edin ve profesyonel teknik destek alın.

Mükemmel ve Ekonomik Barındırma

Daha ekonomiği zor bulunan güvenilir paylaşımlı web hosting. Web sitenizi Hostinger ile barındırarak gizli ücretler veya kötü hizmet gibi hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmayın.

Kolay kurulum ve kontrol

hPanel'imiz, yolunuzu hızlı ve kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olan sezgisel bir tasarım kullanır. Bir FTP hesabı oluşturmak veya bir e-posta ayarlamak gibi daha karmaşık görevleri hemen gerçekleştirmenize olanak tanır. WordPress'i birkaç dakika içinde kurmak için Otomatik Yükleyiciyi de kullanabilirsiniz.

Yüksek hız ve çalışma süresi garantisi

Dünya çapında birçok veri merkezine sahip olmak, size hızlı yükleme hızı ve %99,99 çalışma süresi garantisi sunmamızı sağlar. En düşük fiyatlı planımızda bile, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi ve gerçekten düşük gecikme süresi sağlamak için yeterli sunucu kaynağına sahip olursunuz.

Mükemmel bir başlangıç için büyük kaynaklar

50 GB SSD alanı, yüksek bant genişliği, PHP, MySQL, FTP desteği, domain tabanlı bir e-posta, ücretsiz bir SSL sertifikası... Tastamam bir web sitesi için ihtiyacınız olan tüm gelişmiş araçlara bu plan ile erişebileceksiniz.

30 Gün İçinde Para İade Garantisi

Eğer bizden %100 memnun değilseniz, paranızı iade edeceğiz. Zahmetsiz ve risksiz.

Küçük bir yatırımla daha fazlasını elde edin

Çevrimiçi yolculuğunuza bugün başlayın. Öğrenin, yaratın ve büyütün.

WordPress için mükemmel

Tüm paylaşımlı web hosting hizmeti planlarımız WordPress web siteleri için optimize edilmiştir. Her ekonomik hosting planı, hızlı ve kolay kurulum için kullanışlı, tek tıklamalı bir WordPress yükleyici ile birlikte gelir. Dahil edilen WordPress site oluşturma sihirbazı, kolaylıkla bir WordPress sitesi oluşturmanıza yardımcı olurken, LiteSpeed ​​​​web sunucusu hızlı yüklenmesini sağlar.

WordPress için mükemmel

Güven ve itibar oluşturun

Ziyaretçileriniz ve siteniz arasında güvenli bağlantılar sağlamak için ücretsiz SSL sertifikası alabilirsiniz. Bu sadece sizi ve ziyaretçilerinizi güvende tutmakla kalmaz, aynı zamanda markanız için güvenilirlik ve itibar oluşturur.

Güven ve itibar oluşturun

Harika bir başlangıç, işin yarısıdır

Zengin özelliklere sahip bir ortama erişim kazanarak en cep dostu planımızla ilerleyin. Kontrol panelimiz sezgisel ve kullanımı kolaydır. Fikirlerinizi öğrenmenizi, denemenizi ve gerçekleştirmenizi kolaylaştırır.

Harika bir başlangıç, işin yarısıdır

Sorularınız mı var?

Müşteri başarı uzmanlarından oluşan ekibimiz, 7/24 sorularınızı yanıtlar. İstediğiniz zaman bize bir mesaj bırakın; ihtiyacınız olan her konuda size yardım edelim.

Uygun ve Ekonomik Hosting Yeterli Değil mi?

Projenize en uygun barındırmayı hizmetini seçin.

Ekonomik Web Hosting Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ekonomik hosting hakkında sıkça sorulan soruların yanıtları aşağıda.

Sunduğumuz en ekonomik web hosting seçeneği Tekil Paylaşımlı plandır. Kendi web sitesini başlatmak isteyen ancak kullanmayacakları gelişmiş barındırma özellikleri için fazla para ödemek istemeyen yeni başlayanlar için mükemmel bir seçenektir.

Genel olarak Paylaşımlı hosting, birden fazla web sitesine ev sahipliği yapmak, bir sanal mağaza işletmek veya çok fazla trafik alan bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız harika olmasa da, Başlangıç ​​için Tekil Paylaşımlı Hosting yeterlidir.

En ucuz hosting planlarımız bile 50 GB SSD, 100 GB bant genişliği, ücretsiz SSL sertifikası, DDoS koruması ve 30 günlük para iade garantisi ile gelir.

Paylaşımlı hosting ihtiyaçlarınıza yeterli gelmiyorsa, planınızı hesabınız üzerinden kolayca yükseltebilirsiniz. Sadece yelpazemizden başka bir web barındırma seçeneği seçin ve yükseltme ücretini ödeyin. Üstelik çalışma kesintisi veya trafik kaybı olmaz!

Yükseltme siparişi ayrıca 30 gün içinde para iade garantisi ile gelir. Yeni plandan tamamen memnun değilseniz, orijinal planınızı geri yüklemek için temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

En ucuz tekil paylaşımlı hosting planımız ücretsiz domain içermez. Ancak premium web hosting planımızda mevcut. Sadece biraz daha maliyetlidir ve 100 GB SSD, ölçülmemiş bant genişliği, sınırsız veri tabanı ve 100 alan adı tabanlı e-posta gibi bir dizi ek özellik ve kaynakla birlikte gelir.

Premium web hosting planı, daha fazla trafiğe sahip küçük işletme web siteleri, bloglar, portfolyolar ve kişisel web siteleri için harika bir seçenektir.

Hostinger'ı seçtiğinizde mevcut alan adı fırsatlarımızdan yararlanırsınız. İlk yıl için fiyatları ₺15,99 olduğundan bedava sayılırlar. Satın aldığınızda ekonomik web hosting hizmetinize otomatik olarak bağlanır.

Birçok host, en ekonomik web barındırma planlarıyla müşteri desteği sunmaz. Ancak burada Hostinger'da müşterilerimizin ihtiyaçlarını ilk sıraya koyarız.

Size 7/24 yardıma hazır olacak endüstri uzmanlarından oluşan ekibimize erişebileceksiniz. Web sitenize ücretsiz bir alan adı yönlendirmeyle ilgili sorulardan daha teknik bir sıkıntıyı gidermeye kadar, müşteri başarı ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Evet, en ekonomik paylaşımlı hosting planımız bile ücretsiz bir alan adı tabanlı e-posta hesabı içerir. Birden fazla e-posta hesabına ihtiyacınız varsa, barındırma planınızı yükseltmeniz gerekebilir.

Bir işletme web sitesi için, premium hosting planı veya WordPress hosting planı gibi daha fazla kaynakla birlikte gelen bir web barındırma planını seçmenizi öneririz. Ancak ihtiyaçlarınız için yeterli olmadığını düşünüyorsanız, Tekil Paylaşımlı Hosting planını her zaman deneyebilir ve yükseltebilirsiniz.

Halihazırda bir alan adınız varsa ve yeni hosting hesabınıza bağlanmak istiyorsanız, bunu birkaç basit adımda yapabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için bu harika domain yönlendirme rehberimizi inceleyin.

Kesinlikle. Web hosting hizmetimize kaydolursanız (plan ne olursa olsun), web sitenizi tamamen ücretsiz olarak taşırız. Tek yapmanız gereken müşteri başarı ekibimize ulaşmak ve bir talep açmak.

Daha da iyisi, hPanel'de ilk kurulum sırasında bilgilerinizi girebileceğiniz ücretsiz taşıma aracımız var. Bu araç web sitenizi otomatik olarak taşır.