image description

Kayıtlı Kullanıcılar:

12,030,262
image description

Günlük Kayıt:

10,000+
image description

Barındırılan Web siteleri:

6,171,208

Bizim Şirketimiz

Arzumuz, İnternetin gücünün kilidini açmada insanlara yardım eden kolay, bütçeye uygun ve yararlı internet hizmetleri sağlamaktır. Şirketimiz tek kişilik şahıs şirketi olarak 2004'te kurulduğundan beri, Hostinger Grubu'nun dünyada önde gelen şirketlerden birisi olma yolunda büyüdüğünü ve internet sunucu hizmetleri sağlayıcısı olarak tanındığını bildirmekten gurur duyuyoruz. Dünya çapında milyonlarca müşteriye hizmet vermekteyiz ve müşterilerimizin uzun vadedeki gereksinimlerini karşılamak için yüzlerce internet sunucusunu yönetiyoruz.

Hostinger group'un en çok gurur duyduğu elit ICANN yetkilendirilmiş kayıt edici topluluğunun bir parçası olmasıdır. ICANN yetkilendirilmesi şirketin onaylandığı, güçlü bir finansal tabana sahip ve güvenilir olduğu anlamına gelir. Hostinger ile alan adlarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

image description

Vizyonumuz Dünya'daki milyonlarca insanın internetin gücünün kilidini açmaları ve onları öğrenmeleri, oluşturmaları ve büyümeleri için güçlendirmektir. İnsanların daha fazlasına ihtiyaçları olana kadar Ücretsiz başlamasına ve güvenle büyümesine izin veriyoruz.

Müşterilerimize çevrimiçi başarılı olmalarında yardım etmek görevimizdir. Her gün web sitelerini kurmayı ve çalıştırmayı kolay ve acısız hale getirme amacı ile uyanıyoruz. Müşterilerimizi gülümsetmeyi hedef alıyoruz.

Değerlerimiz

Aradığınız değişim olun. Değişimi başlatacak kıvılcım saçmak için cesaret ve becerikliliğe sahip olmalıyız – daha iyi ürünler ve teknoloji yapmak için, bizim insanımız, bizim yerimiz. Sürekli gelişim paylaşılan sorumluluktur. Harekete geçmek bağımsızdır.

Müşteriyi asla #@!% atma. Müşteriler bizim hayat damarımızdır. Mutlu müşteriler olmadan, bizler ölüme mahkumuz. Bu yüzden müşteri perspektifini düşünmek önceliğimizdir.

Takım oyuncusu ol. Vaktimizin büyük çoğunluğunu iş yerinde geçiriyoruz. Bu yüzden zamanın ne kadarı "iş" gibi görünmezse o kadar daha iyi. Kendimizi çok ciddiye almadan ciddi olabiliriz. Takım için doğru olana öncelik vermek için çabalıyoruz.

Açık şirket. Varsayılan olarak bilgi herkese açıktır ve paylaşmak ilk prensibimizdir.

Hostinger Türkiye

Hostinger 2013 yılında kapılarını Türkiye'de açmıştır. Her gün Dünya çapında 10.000'den fazla yeni müşterinin hesabını bünyemize katıyoruz. Şu anda Türkiye'deki insanların internet barındırma hizmetlerimizin keyfini çıkartabildiği için mutluyuz.

image description

Tüm hizmetler, Hostinger International Ltd şirketi tarafından sağlanmaktadır. Hostinger Grubu, geniş bir yelpazede çevrimiçi internet sitesi özelliği ve hizmetini yönetmektedir. Hostinger Grubunun herhangi bir hizmetini suistimal eden bir etkinliği {spam (istenmeyen e-posta), phishing (e-dolandırıcılık), adware (reklam amaçlı bilgisayar yazılımı) gibi} bildirmek için lütfen şu adrese bir e-posta gönderin: [email protected]

  • php
  • my sql
  • intel
  • cloudlinux
  • nginx
  • cloudflare
  • wordpress