Magento Logo

Magento Hosting

Optimize edilmiş Magento hosting ile dükkanınızı açın ve çok daha fazla satış gerçekleştirin.
Şimdi Başla
 • %99.9 Uptime Garantisi
 • Üstün Hız Performansı
 • Muhteşem Destek Ekibi
 • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi

Magento hosting planını seç

TEKİL WEB HOSTING

34,50TL
%82 İndirim
6
29
TL
/aylık
 • 1 Web site
 • 1 Eposta Hesabı
 • 100 GB Trafik
 • 1X Magento Optimized Speed
En Popüler

PREMIUM WEB HOSTING

51,90TL
%75 İndirim
12
75
TL
/aylık
 • Sınırsız Sayıda Web Sitesi
 • Sınırsız Email Hesabı
 • Sınırsız Trafik
 • Haftalık Yedekleme
 • 2X Magento Optimized Speed

KURUMSAL WEB HOSTING

68,89TL
%75 İndirim
17
09
TL
/aylık
 • Tüm Premium Avantajları
 • Günlük Yedekleme
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • 4X Magento Optimized Speed
Projen için daha fazla güce mi ihtiyacın var? Üstün teknoloji cloud hosting çözümlerimize gözatın.

Biliyor muydunuz? Kişisel ücretsiz domain adresiniz Premium & Business web hosting planlarına dahildir!

 • bitpay
 • kredi-karti
 • banka-karti
 • bank-transfer

İhtiyacın olan herşeyin bulunduğu Magento hosting

Magento hosting tecrübe ile geliştirilmiştir. Hostinger'da ihtiyacın olan herşeyi tek bir yerde edinebilirsin. Güçlü sunucu altyapısı en iyi Magento hosting performansı için optimize edilmiştir.

Magento Uzmanları Yanınızda

İhtiyacınız olduğunda anında yardım alın. Hiçbir soruyu cevapsız bırakmıyoruz! Özel destek ekibimizdeki uzmanlar sizinle başarınız arasındaki tüm engelleri kaldırmak üzere yardıma hazır. Gece gündüz farketmeksizin her zaman görevleri başındalar.

Optimize Magento Sunucuları

En güncel PHP, MySQL güncellemeleri ve çok-katmanlı Nginx önbelleği ile Magento dükkanınız aynı süre içerisinde 3 katı talebi karşılayabilir! Kullanıcı tecrübesini muhteşem sipariş performansı ile bir sonraki seviyeye taşıyın.

Ücretsiz Domain Adresi

Hostinger ile kendi markanı yarat! Yıllık Magento hosting planları ilk yıl için ücretsiz domain içerir. Bu özel teklifi kullanarak dükkanın için harika bir isim belirle ve markanın büyüyüşünü birlikte izleyelim!

E-ticaret dünyasına Magento hosting ile hükmet!

3 kolay adım! Yeni online dükkanını açmak bu kadar kolay!

Planını seç

Planını seç

Hosting çözümünü seç ve 30 gün para iade garantisi sayesinde risk almadan kendin dene.

Dükkan aç

Dükkan aç

İlk kurulum sürecini tamamla ve hizmetin çalışmaya başlasın. İhtiyacın olduğunda yardım iste!

Online dükkanını aç!

Online dükkanını aç!

Tek tık kurulum aracı ile Magento e-Ticaret macerana başlangıç yap!

Niçin Magento?

Niçin Magento?

Online dükkanınız için güçlü bir platform seçmek olmazsa olmazdır. E-ticaret çözümü olan, Magento web üzerindeki online dükkanların dörtte birinden fazlasına gücünü veriyor. Piyasada bulunan en iyi scriptlerden birisidir. Bunu, Hostinger'ın güçlü sunucularıyla birleştirdiğinde eşi benzeri olmayan performansa sahip bir dükkana sahipsin!

Üstün Sipariş Performansı

Optimize Magento hosting ile bütün ziyaretçilerinize en iyi alışveriş tecrübesini sunduğunuza emin olun. Hergün Siber Pazartesiymiş gibi satış yapan bir sistem kurun ve özelleştirin!

SEO Dostu

Arama motoru optimizasyonu ve organik trafik, web üzerindeki bir çok firmanın arkasındaki başarı faktörleridir. Verimli SEO optimizasyonu ile dükkanınıza daha fazla potansiyel müşteri çekin.

E-Ticaret Odaklı

Tamamen online dükkan açmak üzerine geliştirilmiş olan Magento sizlere geniş yelpazede özellikler, uzantılar ve rehberler sağlayarak tam potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Daha fazla satış yapacak online bir dükkan aç!

Hizmetini öne çıkaracak olan çeşitli özelliklerle bir sonraki e-ticaret devi olabilirsin. Hostinger senin yanındayken, gökyüzü artık bir sınır değil!

Tek Tık Kurulum

Sorunsuz bir şekilde Magento gücünü kullanan online dükkan açın. Sadece dükkan bilgilerini girin ve kalanı sunucularımız halletsin. Güçlük yaşamadan, hızlı sonuçlar!

SSL/TLS Sertifikası

HTTPS web'in yeni standartı. Müşteri verilerinizi ömürlük SSL sertifikası ile güvende tutun. Tek tıkla kurulum ayrıca SEO ve güveninizi arttıracak!

Erişim Yöneticisi

Birden fazla kişiyle mi çalışıyorsun? Hesap bilgilerini gizli tutarak, özel geliştirilmiş aracımızı kullanarak arzuladığınız hizmetlere erişim verin.

Sunucu Üzeri Önbellek

Özel Nginx kurulumu ve Twitter'dan memcached ile birlikte özel bir önbellekleme kullanıyoruz. Işık hızında sayfa yüklenme garantili!

Tam Ölçeklenebilirlik

Online dükkanın büyüdükçe, arayı kapatmak için daha fazla güce ihtiyacın olabilir. İstediğin zaman daha fazla kaynak edinebilir ve yoluına devam edebilirsin!

CloudFlare Koruması

CloudFlare entegrasyonu ile Magento dükkanı ekstra DDoS koruması, WAF ve hızlı bir evrensel CDN ile güçlendir!

Magento Hosting SSS

Magento hosting ile ilgili en çok sorulan soruların cevapları

Magento internette bulunan popüler bazı e-ticaret sitelerine gücünü veren açık kaynak kodlu bir platformdur. İşletme sahiplerine, hem fiziksel hem sanal ürünler satmak için kullanabilecekleri güçlü bir platform sağlama amacı taşır. Sürekli güncellemeler ve geliştirmeler sayesinde Magento hem yeni başlayanlar hem tecrübeli geliştiriciler için iyi bir seçimdir.

Magento hosting, en iyi Magento performansı için optimize edilmiş bir web hosting ortamı sunmayı amaçlar. HTTP/2, en güncel PHP ve MySQL güncellemeleri, hızlı bir sunucu üzeri önbellek ile bütün e-Ticaret sitesi ziyaretçileriniz anında müşterilere dönüşecek. Yıllar içinde geliştirilerek kusursuzlaştırılmış, hem küçük hem büyük işletmere özel tasarlanmış çözümlere sahibiz.

Doğru kurulum ile, elbette çalışır! İşte bu tam olarak Hostinger'da size sunduğumuz şey. Güç konusunda yetersiz kalmayan, fiyatı uygun web hosting planları üzerinden Magento dükkanı açma şansı. Eğer daha fazla güce ihtiyaç duyarsanız, yine sizlere özel çözümler sunmaya hazır olacağız. Küçük başlayın ve Hostinger ile büyüyün!

Başlıca PHP ile yazılan Magento MySQL veya MariaDB veritabanları kullanarak ürün yönetimini akıcı ve kolay hale getirir. Ayrıca model-görünüm-kontrol mimarisine ve Zend adı verilen güçlü bir PHP web framework kullanılarak oturtulmuş nesne yönelimli programlamaya sahiptir.

Elbette! Herhangi yardıma ihtiyacınız olduğunda özel destek ekibimiz 365 gün 7/24 yardıma hazır. İster birkaç basit soru ister yaşadığınız ciddi bir engel olması farketmeksizin, sadece bize ulaşın ve işi konusunda tutkulu uzmanımız yardımınıza koşsun!

Tasarruf etmeye başlayın!

En iyi hosting & domain yalnızca

6
29
TL
/aylık
 • Kolay Web Site Kurma Aracı
 • %99.9 uptime garantisi
 • 7/24 Canlı Destek
 • Güçlü Kontrol Paneli
 • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi
Kısa süre için geçerli fırsat!
Ayda
6
29
TL
/aylık
82% Tasarruf Edin
Şimdi Başlayın