Why become a web hosting affiliate?

Hostinger affiliate program is the leader of highest paying affiliate programs
and offers you the easiest way to make money online & fast.

Free Affiliate Program

Join Hostinger free Affiliate Program and earn money online easily. Our Affiliate Program gives you the possibility to earn money completely free of charge. All you need to do is sign-up & we’ll help you with the rest. Hostinger will provide you with a unique affiliate link, a variety of top converting banners - simply choose what best suits your site & start making money with the best affiliate program.

Highest Affiliate Commission

Everything your referred client pays us - is yours! We offer you up to 100% commission from your sales. Sounds nice, right? You will earn easy money online by promoting services that you and millions of others enjoy using. No one could do it better than a hosting affiliate who already knows the product from inside and out. Don’t wait, start making money with the most converting affiliate program.

Earn Money Online Easily

Becoming a web hosting affiliate is the best way to make money online. If you already have a website, all you need to do is put the affiliate banners on it and earn money by referring people to Hostinger. Joining the top paying affiliate program is the key to making money online from home or any place you like. Being a web hosting affiliate is your best side-business option that gives you some extra income.

Satış Ortaklığı Programı nasıl çalışır?

İnternetten para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İnternetten para kazanma yolları adımlarını takip ederek, en iyi ve en çok ödeyen satış ortaklığı (affiliate marketing) programıyla kısa sürede internetten üzerinden para kazanmaya başlayacaksınız.

1 minute sign up process
01

Ücretsiz
üye olun

En iyi ödeme yapan satış ortaklığı programa katılmak ve Elit Üye Kulübünün bir parçası olmak yalnızca bir dakika sürer.

02

Eşsiz ortaklık bağlantınızı alın

Eşsiz ortaklık bağlantınızı arkadaşlarınızla ve forumlarda paylaşın ve insanları Hostinger web sitesine yönlendirmeye başlayın.

03

Web sitenize afişler ekleyin

Web sitenize yerleştireceğiniz en iyi uyan güzel afişleri seçin ve ziyaretçilerinizi Hostinger'a yönlendirmeye başlayın.

04

Komisyonlarınızı
alın

Her paylaşılan web hosting servisi siparişi size %100 ve her VPS servisi siparişi size %50 komisyon kazandırır.

Hangi ödülleri alacaksınız?

En iyi web hosting satış ortaklığı programına katılarak en çok ödeyen ve en popüler olan elit ortaklık programının bir parçası olma fırsatına sahip olacaksınız.

become an affiliate
100%
komisyon
HER PAYLAŞILAN HOSTING SATIN ALIMINDA
50%
komisyon
HER VPS SATIN ALIMINDA

En iyi hosting teknolojilerine sahip, pazarlama masrafı olmayan ucuz web hosting!

Pazarlama masrafı için fazladan ödeme yapmaktan vazgeçin. Yalnızca hizmet için ödeyin. Akıllıca tasarruf etmek için premium kaliteden ödün vermeden ucuz web hosting tercih edin! Yüksek fiyat her zaman yüksek kalite anlamına gelmez.

29,659,751

Müşteri tasarruf ediyor

20,000+

Yeni müşteri her gün katılıyor

24,894,152

Site şu anda yayında

Start saving now!

All-in-one web hosting & domain name from

6
25
TL /ay

Bugün birisini mutlu edin!