Neden web hosting satış ortağı olmalısınız?

Hostinger ortaklık programı en yüksek komisyon oranlarıyla ödemede liderdir
ve size online & hızlı para kazanmanın en kolay yolunu sunar.

Ücretsiz Ortaklık Programı

Hostinger ücretsiz Ortaklık Programı'na kaydolun ve online kolayca para kazanın. Ortaklık Programımız size ücretsiz para kazanma olasılığını verir. Tek yapmanız gereken üye olmaktır & gerisinde size yardımcı olacağız. Hostinger size bir eşsiz ortaklık bağlantısı, sizin için en uygun olanı seçebileceğiniz çeşitli göz alıcı afişler sunar. En iyi ortaklık programı ile para kazanmaya başlayın.

En Yüksek Ortaklık Komisyonu

Referansı olduğunuz müşterinin ödediği her şey sizin! Satışlarınızdan %100'e varan komisyon sunuyoruz. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Sizin ve milyonlarca kullanıcının kullanmaktan zevk aldığı servislerden bahsederek kolayca online para kazanın. Kimse ürünün her açısını bilen bir hosting ortağından daha iyi bunu yapamaz. Beklemeyin, en çok kazanç sağlayan ortaklık programı ile para kazanmaya başlayın.

Online Kolayca Para Kazanın

Web hosting ortağı olmak online para kazanmanın en iyi yoludur. Eğer zaten bir web siteniz varsa, tek yapmanız gereken ortaklık afişlerini sitenize yerleştirmek ve insanları Hostinger'a yönlendirerek para kazanmak. En çok kazandıran ortaklık programına katılmak evden veya sevdiğiniz başka bir yerden para kazanmanın anahtar noktasıdır. Web hosting ortağı olmak size ek kazanç sağlayacak en iyi yan iştir.

Satış Ortaklığı Programı nasıl çalışır?

İnternetten para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İnternetten para kazanma yolları adımlarını takip ederek, en iyi ve en çok ödeyen satış ortaklığı (affiliate marketing) programıyla kısa sürede internetten üzerinden para kazanmaya başlayacaksınız.

1 dakikada kayıt işlemi
01

Ücretsiz
üye olun

En iyi ödeme yapan satış ortaklığı programa katılmak ve Elit Üye Kulübünün bir parçası olmak yalnızca bir dakika sürer.

02

Eşsiz ortaklık bağlantınızı alın

Eşsiz ortaklık bağlantınızı arkadaşlarınızla ve forumlarda paylaşın ve insanları Hostinger web sitesine yönlendirmeye başlayın.

03

Web sitenize afişler ekleyin

Web sitenize yerleştireceğiniz en iyi uyan güzel afişleri seçin ve ziyaretçilerinizi Hostinger'a yönlendirmeye başlayın.

04

Komisyonlarınızı
alın

Her paylaşılan web hosting servisi siparişi size %100 ve her VPS servisi siparişi size %50 komisyon kazandırır.

Hangi ödülleri alacaksınız?

En iyi web hosting satış ortaklığı programına katılarak en çok ödeyen ve en popüler olan elit ortaklık programının bir parçası olma fırsatına sahip olacaksınız.

bir satış ortağı ol
100%
komisyon
HER PAYLAŞILAN HOSTING SATIN ALIMINDA
50%
komisyon
HER VPS SATIN ALIMINDA

En iyi hosting teknolojilerine sahip, pazarlama masrafı olmayan ucuz web hosting!

Pazarlama masrafı için fazladan ödeme yapmaktan vazgeçin. Yalnızca hizmet için ödeyin. Akıllıca tasarruf etmek için premium kaliteden ödün vermeden ucuz web hosting tercih edin! Yüksek fiyat her zaman yüksek kalite anlamına gelmez.

29,659,751

Müşteri tasarruf ediyor

20,000+

Yeni müşteri her gün katılıyor

24,894,152

Site şu anda yayında

Tasarruf etmeye başlayın!

En iyi hosting & domain yalnızca

5
99
TL 'den başlayan

Bugün birisini mutlu edin!