Minecraft Server Kiralama

Minecraft sunucunuzu birkaç tıklamayla kurun

30 gün içinde para iade garantisi

Minecraft Server KiralamaMinecraft Server Kiralama

Minecraft Server Özellikleri

Kolay kurulum
Kolay kurulum

Multicraft paneliyle birkaç dakikada Minecraft server kurma mümkündür veya Ubuntu 18, CentOS 7 ya da Debian 9 OS ile elle kurulum yapabilirsiniz.

DDOS koruması
DDOS koruması

Sunucunuzun korunduğundan emin olan otomatik gelişmiş donanım koruması bütün planlarda mevcuttur.

Yedekleme
Yedekleme

Cloud bazlı VPS ile dosyalarınız günün her anında geri yüklenebilir.

Ücretsiz MySQL
Ücretsiz MySQL

Hostinger kontrol paneli ile birkaç tıklamada MySQL veritabanı oluşturun.

Mod paketleri ve eklentileri
Mod paketleri ve eklentileri

Bütün planlarda mevcut olan tam root erişimi ile istediğiniz modu ve eklentiyi yükleyebilirsiniz.

Hızlı SSD teknolojisi
Hızlı SSD teknolojisi

Terabaytlarca SSD disk alanı bulunan son model Intel Xeon işlemcileri kullanmaktayız.

Multicraft Panel ile Kolay Kurulum

Multicraft paneliyle Minecraft sunucunuzu kolayca yönetin. Bütün Minecraft server kiralama planlarında bulunan tam root erişimi ve esnek daemon ile istediğiniz modu veya eklentiyle birkaç tıklamayla yükleyebilir veya silebilirsiniz.

Multicraft Panel ile Kolay Kurulum

Üst Düzey Kurumsal Veri Yedekleme

Tüm planlar, günün her ânı geri yüklenebilen çift RAID koruması olan bulut tabanlı VPS sunucu içerir. Hostinger VPS Hosting Kontrol Paneli ve gelişmiş erişimle yedek deponuza ulaşabilirsiniz.

Üst Düzey Kurumsal Veri Yedekleme

Sınırsız mod paketleri

Her plan, her an ekleyip kaldırabileceğiniz, önceden yüklenmiş modlarla gelir. Tam root erişimiyle kendi modlarınızı hiçbir kısıtlama olmaksızın ekleyin.

Sınırsız mod paketleri

Sunucularımız dünyanın her yerinde

Küresel bağlantılı Tier-3 veri merkezlerimiz sayesinde en düşük gecikme süresinin ve benzersiz güvencenin keyfini çıkarın.

Sunucularımız dünyanın her yerindeSunucularımız dünyanın her yerinde

Aradığınızı bulamadınız mı?

30 gün içinde para iade garantisi

Eğer hizmetlerimizden herhangi bir sebepten dolayı mutlu değilseniz hosting ödemenizi iade edeceğiz. Endişe yok, risk yok.

Minecraft Server Kiralama SSS

Minecraft Server Kiralama hakkında sıkça sorulan soruların yanıtlarını bulun

Minecraft, 2011'de yayınlanmasından beri tüm dünyada popüler hale gelmiş bir macera oyunudur. İsveçli oyun geliştiricisi Markus Persson ve Mojang tarafından yaratılan Minecraft, oyuncuların blokları kazmasına ve istedikleri gibi başka objeler yaratmasına izin veren bir oyundur. 3 boyutlu bir dünyada, bütün oyuncular gezerek, kaynak toplayarak, objeler üreterek ve daha sonra da savaşarak yaratıcılıklarını konuştururlar. Birçok oyun modu ve çoklu oyuncu sürümleri mevcuttur. 2018'in ortası itibarıyla aylık 91 milyon aktif kullanıcıya sahiptir. En popüler oyunlardan biri olarak görülmektedir. Bütün dünyada, çeşitli platformlarda ve cihazlarda 177 milyondan fazla satılmıştır.

Hostinger'ın VPS Kontrol Paneli ile kendi sanal sunucunuzu barındırabilir ve yönetebilirsiniz. Adanmış VPS hosting kaynaklarıyla hızlı ve rahat biçimde sunucuyu yeniden başlatabilir, yeni web scriptleri yükleyebilir ve şifrelerde gerçek zamanlı değişiklikler yapabilirsiniz.

Minecraft sunucu kurulumu tek bir adımda yapılabilir. Tercih ettiğiniz Minecraft sunucu planını seçin ve ödemenizi tamamlayın. Anında kurulacaktır.

Anında kurulum desek hoşunuza gider miydi? Dakikalar ve saatlerce bekleme sürelerini unutun! Hostinger ile Minecraft VPS sunucunuz ödemeniz tamamlandığı anda saniyeler içinde kurulur.

Hostinger size Minecraft server kiralama için birçok plan sunar. Eğer Minecraft'a yeniyseniz ve sadece arkadaşlarınızla veya küçük bir grupla oynamak istiyorsanız basit Alex planıyla başlayabilirsiniz. Size %55 indirimli ₺73,99 karşılığında aylık 2GB kapasite verir. Daha fazla oyuncuyla daha büyük bir trafik mi istiyorsunuz? Creeper, Herobrine veya Enderman planlarından birini seçebilirsiniz. Minecraft sunucu kiralama planlarımıza buradan göz atabilirsiniz.

Minecraft server barındırma hizmetine başlamak çok kolaydır! Tek yapmanız gereken beş Minecraft server barındırma planlarımızdan birini seçip ödemenizi tamamlayın. Ödemeniz tamamlandıktan sonra dakikalar içinde en sevdiğiniz oyunu oynamaya başlayabilirsiniz!

Tabii ki! Bütün Minecraft sunucu barındırma planlarımızda 30 günde para iade garantisi mevcuttur. Planımız veya hizmetimizden tam olarak memnun olmadığınız istediğiniz zaman tam iade yapacağız.

Minecraft server barındırma planınızı birkaç tıklamayla değiştirebilirsiniz! Müşteri kontrol paneline gidin ve plan değişikliği siparişinizi gönderin. Sunucunuz veri veya ayar kaybı olmadan anında gerçek zamanlı olarak yükseltilir veya düşürülür. İster büyük çaplı Minecraft sunucu sahibi olun, ister ilk defa bir MC server kuruyor olun, tam özgürlük ve güvencenin tadını çıkarın. Minecraft sunucunuzu Hostinger'ın rahat ve esnek Minecraft barındırma planlarıyla istediğiniz kadar büyütün.

Minecraft Hosting sunucunuz için kişisel bir alan adı kaydetmek oldukça kolaydır. ₺5,99'dan başlayan fiyatlarla eşsiz alan adınızı kapmak için buraya tıklayın!

Minecraft sunucularımız dünya çapında ABD, Birleşik Krallık, Hollanda, Singapur ve Litvanya (kurulum aşamasında) gibi 5 farklı global konumda mevcuttur. Hostinger ile Minecraft sunucunuz mümkün olan en düşük gecikme ile %100 güvenilir olacaktır.

Hostinger'ın Minecraft Sunucu Kiralama hizmetinde kullanılan sunucular Intel Xeon seviyesindeki işlemciler ve en son nesil Intel SSD diskleri kullanmaktadır. Her an güvenilir ve istikrarlı performansın tadını çıkarabileceksiniz.

Minecraft sunucuları IP adresi, hPanel'deki VPS kontrol panelinizde mevcuttur.

Tabii ki de! Dilediğiniz gibi istediğiniz dünyayı veya mod paketini yükleyin! Özel .jar seçeneklerimizle tercih ettiğiniz jar dosyalarını yükleyebilirsiniz! Sizin sunucunuz, sizin kurallarınız.

Minecraft sunucu, Multicraft'ın gelişmiş versiyonuyla çalışmaktadır. Böylelikle tam kontrole ve esnekliğe sahip olursunuz. Sanal Minecraft sunucunuzu tarayıcıdan yönetmekle kalmayıp, özel dosyalar veya her türden sunucu çeşidi yükleyerek kişiselleştirebilirsiniz.

Elbette! Minecraft sunucunuzun konumunu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Dost canlısı Minecraft sunucu uzmanlarımız konum değiştirme konusunda onlara bir destek bileti yolladığınız anda yardım edecektir. Bu işlemle IP adresinizin de değişeceğini unutmayın.

Tabii ki de yapabilirsiniz! Hostinger size sunucunuz ve dosyalarınız için tam kök erişimi verir. Bu erişimi kullanarak yapılandırmayı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Karşıya dosya yüklemek ve sunucu dosyalarınızın idaresini kendiniz yapmak mı istiyorsunuz? Sunucunuzu istediğiniz bir FTP istemci sitesi veya kontrol panelinizden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Evet olabilirsiniz! Hostinger size bütün Minecraft server planlarında ek masraf olmadan özel IPv6 ve IPv4 adresleri sağlar.

Sanal sunucunuza seçtiğiniz herhangi bir Minecraft sunucu planıyla tam kök erişim sağlayabilirsiniz. Sunucu yapılandırmanızı ihtiyaç ve tercihlerinize göre istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.