Minecraft Server Kiralama: Tamamen Özelleştirilebilir

Minecraft için yapılandırılmış VPS ile oyun sunucunuzun kontrolü sizde.

30 gün içinde para iade garantisi

Minecraft Server KiralamaMinecraft Server Kiralama

Minecraft Server Kiralama Özellikleri

Kolay kurulum
Kolay kurulum

Oyun paneliyle hızlıca Minecraft server kurabilir veya Ubuntu 18, CentOS 7 ya da Debian 9 OS ile elle kurulum yapabilirsiniz.

Özel IPv4/IPv6
Özel IPv4/IPv6

Minecraft VPS hosting planımız, tamamen özel IPv6 ve IPv4 İnternet protokolü adreslerine sahiptir.

Yedekleme
Yedekleme

Cloud bazlı VPS ile dosyalarınız günün her anında geri yüklenebilir.

Minecraft Sunucu tipleri
Minecraft Sunucu tipleri

Official, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow, Bedrock (pocket edition) Minecraft sunucu kiralama imkânı sunuyoruz. Otomatik JAR indirme sistemimizle istediğiniz Minecraft server sürümü arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Mod paketleri ve eklentileri
Mod paketleri ve eklentileri

Eklenti kurulum sistemimizle Spigot Minecraft Eklentileri sadece birkaç tıkla kurulabilir. İsterseniz, panel Dosya Yöneticisi veya FTP/SSH kullanarak özel eklentiler de yükleyebilirsiniz.

Hızlı SSD teknolojisi
Hızlı SSD teknolojisi

Sunucu hızınızı yüksek tutmak ve oyuncu memnuniyeti için terabaytlarca SSD disk alanına sahip en yeni Intel Xeon işlemcileri kullanıyoruz.

Oyun Paneli ile Kolay Minecraft Server Kurma

Hostinger Oyun Paneli ile Minecraft sunucunuzu kolayca yönetin. Tam root erişimi ve esnek daemon sunduğumuz Minecraft hosting planlarımızla modları veya eklentileri sorunsuzca ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

Oyun Paneli ile Kolay Minecraft Server Kurma

Üst Düzey Kurumsal Veri Yedekleme

Tüm planlar, günün her ânı geri yüklenebilen çift RAID koruması olan bulut tabanlı VPS sunucu içerir. Hostinger VPS Hosting Kontrol Paneli ve gelişmiş erişimle yedek deponuza ulaşabilirsiniz.

Üst Düzey Kurumsal Veri Yedekleme

Sınırsız mod paketleri

Her plan, her an ekleyip kaldırabileceğiniz, önceden yüklenmiş modlarla gelir. Tam root erişimiyle kendi modlarınızı hiçbir kısıtlama olmaksızın ekleyin.

Sınırsız mod paketleri

Sunucularımız dünyanın her yerinde

Küresel bağlantılı Tier-3 veri merkezlerimiz sayesinde en düşük gecikme süresinin ve benzersiz güvencenin keyfini çıkarın.

Sunucularımız dünyanın her yerindeSunucularımız dünyanın her yerinde

Web hosting veya başka bir hizmet mi arıyorsunuz?

30 gün içinde para iade garantisi

Eğer hizmetlerimizden herhangi bir sebepten dolayı mutlu değilseniz web hosting hizmeti ödemenizi iade edeceğiz. Endişe yok, risk yok.

Minecraft Server Kiralama SSS

Minecraft Server Kiralama hakkında sıkça sorulan soruların yanıtlarını bulun

Minecraft, 2011'de yayınlanmasından beri tüm dünyada popüler hale gelmiş bir macera oyunudur. İsveçli oyun geliştiricisi Markus Persson ve Mojang tarafından yaratılan Minecraft, oyuncuların blokları kazmasına ve istedikleri gibi başka objeler yaratmasına izin veren bir oyundur. 3 boyutlu bir dünyada, bütün oyuncular gezerek, kaynak toplayarak, objeler üreterek ve daha sonra da savaşarak yaratıcılıklarını konuştururlar. Birçok oyun modu ve çoklu oyuncu sürümleri mevcuttur. 2018'in ortası itibarıyla aylık 91 milyon aktif kullanıcıya sahiptir. En popüler oyunlardan biri olarak görülmektedir. Bütün dünyada, çeşitli platformlarda ve cihazlarda 177 milyondan fazla satılmıştır.

Hostinger'ın VPS Kontrol Paneli ile kendi Minecraft hosting sanal sunucunuzu barındırabilir ve yönetebilirsiniz. Adanmış VPS hosting kaynaklarıyla hızlı ve rahat biçimde Minecraft sunucunuzu yeniden başlatabilir, yeni web scriptleri yükleyebilir ve şifrelerde gerçek zamanlı değişiklikler yapabilirsiniz.

Minecraft sunucu kurulumu tek bir adımda yapılabilir. Tercih ettiğiniz Minecraft hosting planını seçin ve ödemenizi tamamlayın. Anında kurulacaktır.

Minecraft VPS sunucunuzu kurmak 10-15 dakika sürer. Yani saatlerce beklemek yok!

Hostinger size Minecraft server kiralama için birçok plan sunar. Eğer Minecraft'a yeniyseniz ve sadece arkadaşlarınızla veya küçük bir grupla oynamak istiyorsanız basit Alex planıyla başlayabilirsiniz. Size %55 indirimli ₺73,99 karşılığında aylık 2GB kapasite verir. Daha fazla oyuncuyla daha büyük bir trafik mi istiyorsunuz? Creeper, Herobrine veya Enderman planlarından birini seçebilirsiniz. Minecraft sunucu kiralama planlarımıza buradan göz atabilirsiniz.

Minecraft server barındırma hizmetine başlamak çok kolaydır! Tek yapmanız gereken beş Minecraft server barındırma planlarımızdan birini seçip ödemenizi tamamlayın. Ödemeniz tamamlandıktan sonra dakikalar içinde en sevdiğiniz oyunu oynamaya başlayabilirsiniz!

Kesinlikle evet! Tüm Minecraft Hosting Planlarımızda 30 günlük para iade garantimiz var. Herhangi bir nedenle hizmetimizden veya planımızdan memnun kalmadığınızda paranızın tamamı anında iade edilir.

Minecraft server hosting planınızı birkaç tıklamayla değiştirebilirsiniz! Müşteri kontrol paneline gidin ve plan değişikliği siparişinizi gönderin. Sunucunuz veri veya ayar kaybı olmadan anında gerçek zamanlı olarak yükseltilir veya düşürülür. İster büyük çaplı Minecraft sunucu sahibi olun, ister ilk defa bir MC server kuruyor olun, tam özgürlük ve güvencenin tadını çıkarın. Minecraft sunucunuzu Hostinger'ın rahat ve esnek Minecraft barındırma planlarıyla istediğiniz kadar büyütün.

Minecraft Hosting sunucunuz için kişisel bir alan adı kaydetmek oldukça kolaydır. ₺7,00'dan başlayan fiyatlarla eşsiz alan adınızı kapmak için buraya tıklayın!

Minecraft sunucularımız dünya çapında ABD, Birleşik Krallık, Hollanda, Singapur ve Litvanya (kurulum aşamasında) gibi 5 farklı global konumda mevcuttur. Hostinger ile Minecraft sunucunuz mümkün olan en düşük gecikme ile %100 güvenilir olacaktır.

Hostinger'ın Minecraft Sunucu Kiralama hizmetinde kullanılan sunucular Intel Xeon seviyesindeki işlemciler ve en son nesil Intel SSD diskleri kullanmaktadır. Her an güvenilir ve istikrarlı performansın tadını çıkarabileceksiniz.

Minecraft sunucuları IP adresi, hPanel'deki VPS kontrol panelinizde mevcuttur.

Tabii ki de! Dilediğiniz gibi istediğiniz dünyayı veya mod paketini yükleyin! Özel .jar seçeneklerimizle tercih ettiğiniz jar dosyalarını yükleyebilirsiniz! Sizin sunucunuz, sizin kurallarınız.

Minecraft sunucu, Oyun Panelinin gelişmiş versiyonuyla çalışmaktadır. Böylelikle tam kontrole ve esnekliğe sahip olursunuz. Sanal Minecraft sunucunuzu tarayıcıdan yönetmekle kalmayıp, özel dosyalar veya her türden sunucu çeşidi yükleyerek kişiselleştirebilirsiniz.

Elbette! Minecraft sunucunuzun konumunu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Dost canlısı Minecraft sunucu uzmanlarımız konum değiştirme konusunda onlara bir destek bileti yolladığınız anda yardım edecektir. Bu işlemle IP adresinizin de değişeceğini unutmayın.

Tabii ki de yapabilirsiniz! Hostinger size sunucunuz ve dosyalarınız için tam kök erişimi verir. Bu erişimi kullanarak yapılandırmayı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Karşıya dosya yüklemek ve sunucu dosyalarınızın idaresini kendiniz yapmak mı istiyorsunuz? Sunucunuzu istediğiniz bir FTP istemci sitesi veya kontrol panelinizden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Artık eklentilerimizi kullanarak Spigot Minecraft Eklentilerini kolayca yükleyebilirsiniz. Sistemi sadece birkaç tıkla kurun. İsterseniz, panel Dosya Yöneticisi veya FTP/SSH kullanarak özel eklentiler yükleyebilirsiniz.

Evet olabilirsiniz! Hostinger size bütün Minecraft server planlarında ek masraf olmadan özel IPv6 ve IPv4 adresleri sağlar.

Sanal sunucunuza seçtiğiniz herhangi bir Minecraft sunucu planıyla tam kök erişim sağlayabilirsiniz. Sunucu yapılandırmanızı ihtiyaç ve tercihlerinize göre istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Official, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow, Bedrock (pocket). Otomatik JAR indirme sistemimizi kullanarak istediğiniz Minecraft sunucu sürümüne kolayca geçiş yapabilirsiniz.

En son JAVA sürümlerini destekliyoruz ve kontrol panelini ile istediğiniz zaman JAVA sürümlerini kolayca değiştirebilirsiniz.

Minecraft sunucunuzdan siz sorumlu olduğunuz için disk alanını ve kaynakları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Örneğin, sınırsız oyun sunucusu tahsis edip kullanabilirsiniz.

Tam root erişimi, istediğiniz öğeyi eklemenizi sağlar. Minecraft sunucunuzdaki varsayılanlara ek Mumble, LiveChat, Teamspeak gibi uygulamaları ve diğer VOIP sistemlerini yükleyerek kullanıcılarınızın bundan en iyi şekilde yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Her plan ayrılmış birer IPv4 ve IPv6 adresi içerir.