Sınırlı Süreli Teklif - 3,49TL/ay
00
GÜN
01
SAAT
13
DAKİKA
36
SANİYE
Şimdi Başlayın
×

Bilgi tabanı

Hostinger hosting servisleri özellikleri, hata ayıklama rehberleri,
ve diğer teknik bilgileri ile ilgili makalelere ulaşın.

Alan adımı, Hostinger'da başka bir hesaba taşıyabilir miyim?

Düzenlenme tarihi:

Evet, şu anda hesabınızda bulunan bir alan adını, Hostinger'daki başka bir hesaba taşımak mümkündür. Bu süreç müşteri başarı personelimiz tarafından tamamlanmalıdır, ancak süreci hızlandırmak için yapabileceğiniz birkaç şey vardır:

Taşımak istediğiniz alan adı, .com, .net, .org, .info, .asia, .biz, .ca, .de, .es, .eu, .in, .mobi, .name, .pro, .pw, .ru, .uk veya .xyz ile bitiyorsa lütfen alıcı Hosting hesabının profilinde tam iletişim bilgilerini girdiğinden emin olun. Alan adını taşıyabilmemiz için isim, soyisim, posta adresi, şehir, eyalet, ülke, posta kodu ve telefon numarası bilgileri doldurulmalıdır.

Alan adı, yukarıda bahsedilmeyen başka bir uzantı (TLD) içeriyorsa, alan adını tescil ettiren e-posta adresini, alan adını alacak olan Hostinger hesabının e-posta adresiyle eşleşecek şekilde değiştirin. Alan adı tescil ettiren e-posta adresi, alan adı ayarlarınızdaki "İletişim Bilgileri" bölümünden değiştirilebilir.

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra lütfen Yardım -> Destek'i tıklayarak Hostinger Profili aracılığıyla müşteri hizmetimize bir bilet gönderin ve taşımak istediğiniz alan adınıı ve alınan Hostinger hesabının e-posta adresini bildirin. Ardından, alan adını mümkün olan en kısa sürede taşıyacağız

  • Kolay Web Site Kurma Aracı
  • %99.9 uptime garantisi
  • 7/24 Canlı Destek
  • Güçlü Kontrol Paneli
  • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi
Sınırlı Süreli Özel Teklif!
Ayda
3
49
TL
/aylık
90% Tasarruf Edin
Şimdi başlayın