Bilgi tabanı

Hostinger hosting hizmetlerinin özellikleri, hata ayıklama rehberleri,
ve diğer teknik bilgileri ile ilgili makalelere ulaşın.

Bir VPS paketi nasıl satın alınır?

Düzenlenme tarihi:
vps cpanel whm webmin centos lamp virtualmin debian vps hosting hosting hostinger vps

Bir VPS paketi satın almaya karar verdiyseniz, bunu https://www.hostinger.web.tr/vps-hosting adresinden yapabilirsiniz.

Kaynak sınırı yönetimi söz konusu olduğunda neredeyse tamamen özgür olacağınız için, nasıl yapacağınız hakkında bilgi sahibi olduğunuz sürece VPS sunucusunda hemen hemen her şeyi yapılandırabilirsiniz.

VPS'nizde ne tür bir web sitesinin (veya sunucunun) barındırılmasını istediğinizi her zaman dikkate almalısınız. Basit bir web sitesi veya posta sistemi planlıyorsanız, cPanel / WHM veya Webmin şablonlarını (cPanel ile CentOS 6 ve Webmin / Virtualmin / LAMP ile WHM veya Debian7) kullanmanızı öneririz:

1) cPanel şablonu daha kullanıcı dostu bir arayüz sunar ve daha entegre özelliklere sahiptir ve VPS ile ilgili sorunları yapılandırmak veya çözmek için komut satırını kullanmak zorunda kalmazsınız. Bununla birlikte, bu şablonun satın alınması için ek cPanel / WHM lisansı gerektirdiğini unutmamalısınız. Fiyatlamayı şu adresten kontrol edebilirsiniz: http://cpanel.com/pricing/

2) Lisans için ayrıca ödeme yapmak istemiyorsanız, bir web sitesini VPS sunucusunda barındırmak için gerekli tüm temel özellikleri sağladığı için Webmin İşletim Sistemi'ni kullanmakta özgürsünüz.

Her durumda, bu VPS şablonlarından birinde veri aktarımı sırasında sorunlar yaşarsanız, size yardımcı olmak için her zaman buradayız.

Ayrıca, burada bulunan VPS için olan öğreticilere göz atabilirsiniz - https://www.hostinger.web.tr/rehberler/vps/