Sınırlı Süreli Teklif - 3,49TL/ay
00
GÜN
01
SAAT
28
DAKİKA
00
SANİYE
Şimdi Başlayın
×

Bilgi tabanı

Hostinger hosting servisleri özellikleri, hata ayıklama rehberleri,
ve diğer teknik bilgileri ile ilgili makalelere ulaşın.

Hotlink korumasını nasıl etkinleştirebilirim?

Düzenlenme tarihi:
Hotlink koruması web sitesinin kaynaklarını koruma kaynak koruma paylaşım engelleme hotlink protection

Web sitenizin videolar, bağlantılar ve resimler gibi kaynaklarını korumak daima iyi bir fikirdir. Web sitenizin resimlerinin paylaşılmasını istemiyorsanız ve siyaretçilerinizin yalnızca resmin kendisi yerine tam web sitenize erişmesini istiyorsanız (resim / video tabanlı web siteleri için harika bir özelliktir) Hotlink Koruması özelliği tam size göre!

Hotlink Koruması özelliği, diğer web sitelerinin ve ziyaretçilerin web sitenizdeki dosyalara ve resimlere doğrudan bağlanmasını engeller. Web sitenizin kaynaklarını korumak için, hosting hesabınızın Kontrol Paneline gidin ve Hotlink Koruması menüsünü bulun.

"Hotlink Korumasını Yapılandır" bölümünde, web sitenizin kaynaklarının korunmasını yapılandırabilirsiniz. Web sitenizin kaynaklarına veya yalnızca belirli dosya türlerine (videolar, resimler, indirmeler vb.) erişimi engelleyebilirsiniz. Ayrıca doğrudan erişimi de reddedebilirsiniz (Ziyaretçilerin resimlerinize özel olarak bağlantı vermesini istemiyorsanız bu özellik sizin için harikadır, bunun yerine ziyaretçilerinizi yalnızca resmi değil sayfanın tamamını paylaşmaya zorlarsınız). Engellenen istekleri bu URL'ye yönlendir  alanını kullanarak, kaynaklara erişmeye çalışan tüm ziyaretçileri belirli bir sayfaya (örneğin bir hata sayfası) yönlendirebilirsiniz. Hotlink koruma durumunu da Etkin olarak ayarladığınızdan emin olun.

  • Kolay Web Site Kurma Aracı
  • %99.9 uptime garantisi
  • 7/24 Canlı Destek
  • Güçlü Kontrol Paneli
  • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi
Sınırlı Süreli Özel Teklif!
Ayda
3
49
TL
/aylık
90% Tasarruf Edin
Şimdi başlayın