Anında 7/24 canlı destekAnında 7/24 canlı destek

%99,9 UPTIME%99,9 UPTIME

Bizi 30 gün risk almadan deneyin!30 gün risk almadan deneme!

Neden Premium'a geçmelisiniz?

Hostinger web sitenizi barındırmanız ve yönetmeniz için gerekli her şeyi sağlar: Premium class hosting servisleri, alan adları, kullanımı kolay site kurucu, içerik yönetimi sistemleri ve özel destek

cloud hosting

UCUZ WEB HOSTING

Bütçenizi sarsmayan fiyata Premium class web hosting servisleri. Bunun yanı sıra, bulut tabanlı web hosting alt yapısından ve %99.99 uptime garantisinden de faydalanacaksınız. 10 yıldan fazla süredir en üst kaliteyi en düşük fiyata sağlmaya devam ediyoruz.

easy website builder

Ücretsiz Domain

Hostinger, tam yetkili bir ICANN üyesi olarak piyasadaki en düşük alan adı fiyatını sunuyor. İstediğiniz alan adını seçin ve tamamen ücretsiz olarak kazanmanın avantajından yararlanın: Tüm Premium ve Business planlarında ücretsiz domain bulunur.

free domain name

7/24/365 Canlı Destek

Müşterilerimizin başarılı olması için yardım etmek bizim önceliğimizdir. Özel Müşteri Destek ekibi, 7/24/365 web hostingle ilgili sorunlarınızı çözmek için burada bulunmaktadır. Sorularınızdan herhangi birine canlı destek yoluyla cevap verilecek - anında kaliteli destek alacaksınız!

free domain name

Kolay Site Kurucu

Hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan, profesyonelce görünen bir web siteniz olsun. 100'lerce güzel tasarım şablonları ve kolay kullanımlı bir arayüz ile kullanımı kolay web sitesi oluşturucumuz, dakikalar içinde inanılmaz görünümlü bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır!

BASINDA

forbes'de görüldüğü gibi
medium'da görüldüğü gibi
betanews'de görüldüğü gibi
netcraft'ta görüldüğü gibi
softpedia'da görüldüğü gibi
instructables'da görüldüğü gibi

Dünya çapında 29,000,000 mutlu kullanıcı tarafından güvenilen en hızlı cloud hosting platformu!

Hiçbir sorum yanıtsız kalmazken her seferinde aldığım olağanüstü müşteri desteği beni özel üye gibi hissettiriyor, Hostinger'ı kesinlikle öneriyorum.

Happy website owners
Gökmen Sertkaya
Bilgisayar Mühendisi & Girişimci