PrestaShop Hosting

Yüksek PrestaShop performansı için optimize hosting ile daha fazla satış yapın.

check_circle

30 gün içinde para iade garantisi

PrestaShop Hosting Planı Seçin

PrestaShop Starter

₺52,50
%82 İndirim
9
39
/aylık

yenilediğinizde aylık ₺12,99

 • Sınırsız Sayıda Web Sitesi
 • 20 GB SSD Alanı
 • Sınırsız Trafik
 • Ücretsiz Domain ve SSL
 • Haftalık Otomatik Yedekleme
En Popüler

PrestaShop Premium

₺69,55
%78 İndirim
15
05
/aylık

yenilediğinizde aylık ₺24,99

 • Sınırsız Sayıda Web Sitesi
 • 100 GB SSD Alanı
 • Sınırsız Trafik
 • Ücretsiz Domain ve SSL
 • Günlük Otomatik Yedekleme

PrestaShop Business

₺146,69
%78 İndirim
32
49
/aylık

yenilediğinizde aylık ₺97,29

 • Sınırsız Sayıda Web Sitesi
 • 100 GB SSD Alanı
 • Sınırsız Trafik
 • Ücretsiz Domain ve SSL
 • Günlük Otomatik Yedekleme
 • Özel IP Adresi
 • Özel Kaynaklar

Daha fazla güce mi ihtiyacınız var? Cloud hosting çözümlerimize göz atın.

PrestaShop Hosting Başarı İçin Tasarlandı

Online bir mağaza açmak zor olmak zorunda değil. E-Ticaret dünyasının zirvesine çıkabilmeniz için ihtiyacınız olan her şey Hostinger'da bir arada. En iyi PrestaShop hosting platformu ile site performansını ve satış rakamlarını yüksek tutun!

live_help

7/24 Canlı Destek

Başarıya giden yolda engeller çıkabilir. Ancak Hostinger her zaman sizin yanınızda! Tutkulu ve profesyonel müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için 365 gün 7/24 hazır durumda!

dns

PrestaShop Optimizasyonlu Sunucular

Tıpkı bir ev inşa eder gibi, temelin güçlü ve güvenilir olduğuna emin olmalısınız. Amacımız, sunucularımızı özel bir şekilde yapılandırıp ayarlayarak size üstün kalite PrestaShop performansı sunmak.

thumb_up

Ücretsiz Domain Adresi

Bütün online dükkanların akılda kalan ve ezberlemesi kolay bir isme ihtiyacı vardır. Doğru domain adresi ile iyi bir izlenim oluşturabilirsiniz. Üstelik, Hostinger'da ücretsiz domain var! 12 ay ve üzeri PrestaShop hosting planları ilk yıl için ücretsiz domain adresi içerir.

Niçin PrestaShop?

Online mağazanızı açmak için en iyi bütün özelliklere sahiptir. İster tecrübeli bir geliştirici olun isterseniz e-ticarete yeni başlayan biri, PrestaShop en güçlü ve güvenilir seçimlerden birisidir!

 icon

check_circleKullanımı Kolay

Kendi e-Ticaret sitenizi kurmak artık daha kolay. Başarıya ulaşmanız için PrestaShop gerekli bütün araçlara sahiptir: esnek yönetici paneli, detaylı bilgiler ve daha fazlası. Online bir dükkan açmak için teknik bilgi gerekmez!

check_circleMobil Uyumlu

Son trendler ve teknolojik gelişmelerden uzak kalmayın! Günümüzde mobil arama trafiği daha önce hiç olmadığı kadar büyük. Mobil uyumlu PrestaShop mağazanızla bu trafikten yararlanın ve daha fazla satış yapın!

check_circlee-Ticarete Yönelik

Online mağazanızı bu iş için tasarlanan platformda açın! PrestaShop tamamen e-Ticaret odaklı bir platformdur bu yüzden en iyi performans ve özellikleri sunmaktadır.

Kendi PrestaShop Mağazanız Birkaç Adım Uzaklıkta!

Online mağazanızı açıp çalışır hale getirmek için bu 3 adımı izleyin.

PrestaShop hosting planınızı seçin

İlk adım

PrestaShop hosting planınızı seçin

Üç farklı çözümden birini seçin ve sepetinize göz atın. 12 aylık siparişlere ücretsiz domain dahildir!

Online mağazanızı kurun

İkinci adım

Online mağazanızı kurun

Sipariş sürecini tamamlayarak başlamak için ilk kurulumu gerçekleştirin.

PrestaShop hosting hizmetinin tadını çıkarın

Üçüncü adım

PrestaShop hosting hizmetinin tadını çıkarın

Gerçek macera burada başlıyor! Tek tıkla PrestaShop kurulumu yapın, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ekleyin ve satış yapmaya başlayın.

İhtiyacınız olan her şey

Birinci Sınıf PrestaShop Mağazanızı İçin İhtiyacınız Olan Her Şey

Başarınız için çalışıyoruz - hedeflerinize ulaşabilmeniz için ihtiyacınız olan bütün araçlara sahip olmanız için buradayız. Sizi zirveye taşıyacak PrestaShop hosting özelliklerine buradan göz atabilirsiniz.

tune

Tek Tık Kurulum

Vakit nakittir. Elle kurulumlar zaman alıcı ve sıkıntılı olabiliyor bu yüzden kontrol panelinizdeki tek tıkla kurulum özelliğini kullanabilirsiniz!

update

SSL/TLS Güvenliği

Güvende olun ve rakiplerinizin önünde olun. Bütün yıllık planlara, güvenli site üzeri ödemeler ve daha iyi SEO derecesi için ömür boyu SSL/TLS sertifikası dahildir.

https

CloudFlare Desteği

Hız ve uptime bütün başarılı online mağazalar için hayati önem taşıyor. Dahili CloudFlare CDN ve DDOS saldırı koruması ile bir adım önde olun.

Dashboard
Ecommerce shop
cloud

Dahili Önbellek

Daha fazla hız ve performans sayesinde ziyaretçilerinizi etkileyebilir ve daha fazla satış yapabilirsiniz. Statik sunucu bazlı önbellek özelliğimiz bu noktada devreye giriyor!

people

Büyüme Odaklı

Sınır tanımayın! Online mağazanız ne kadar büyürse büyüsün, her zaman bir çözümümüz olacaktır. Hostinger ile küçükten başlayın ve büyüyün!

trending_up

Erişim Yöneticisi

Başkalarıyla birlikte mağaza açarken bilgilerin paylaşımı hassas bir konu. Erişim yöneticisi sayesinde aynı proje üzerinde kolaylıkla işbirliği yapabilirsiniz!

PrestaShop Hosting SSS

PrestaShop hosting hakkında sıkça sorulan soruların cevapları

Başlıca online mağazalar kurmak için kullanılan PrestaShop, açık kaynak kodlu bir e-ticaret çözümüdür. PHP ve MySQL yazılım dilleriyle geliştirilen PrestaShop, bir dükkan kurarak satış yapmaya başlamanız için gerekli bütün araçları barındıran güçlü bir platformdur. Şu an için dünya üzerinde 250 binin üzerinde mağaza gücünü PrestaShop'dan alıyor ve CMS pazarı üzerinde kabaca %1.5'lik bir orana sahip.
PrestaShop hosting, online mağazanız için en yüksek performans ortamını sağlamak için tasarlanmıştır. Özel sunucu yapılandırması, güncel PHP ve MySQL sürümleri, entegre önbellek ve HTTP/2, e-ticaret sitenizi güçlendirecek özelliklerden sadece bazılarıdır. Bunları CloudFlare ve ömür boyu TLS sertifikasıyla birleştirdiğinizde güvenli ve SEO açısından güçlü bir online mağazaya sahip olursunuz.
Hostinger'da her bir PrestaShop kurulumu, yönetici alanı için özel bir dizin adına sahip olur. Rastgele harfler ve rakamlardan oluşur ve web sitenizin back-end bölümünü saldırılara ve hack tehlikelerine karşı korur. PrestaShop yönetici alanı URL'sini bulmak için Dosya Yöneticisi ile kurulum klasörlerine göz atın. Bulduktan sonra tarayıcınızı kullanarak ilgili bölüme ulaşabilirsiniz (örneğin: http://www.benimdukkanim.com/ornekadmin).
Fiziksel ürün satan bütün online mağazalar için kargo konusunun çözümü hayati önem taşıyor. PrestaShop kargo ücretlerini maliyete veya ağırlığa göre hesaplayabiliyor. Coğrafi konum, ülke, para birimi gibi çeşitli diğer durumlar da göz önüne alınabiliyor. Neyse ki bütün bu değerleri PrestaShop yönetici bölümündeki yerel ayarlar kısmından değiştirebilirsiniz.
Elbette! PrestaShop çoklu mağaza özelliği sayesinde mağazanızı çok daha verimli şekilde yönetebilirsiniz. Amacınız ister çok dilli bir mağaza, ister birden fazla para birimi olsun, çoklu mağaza özelliği sayesinde bunu kolaylıkla edinebilirsiniz.
PrestaShop hosting planlarımızda yüklenilebilir modül limiti bulunmamaktadır. Kaynaklara sahip olduğunuz sürece online mağazanıza istediğiniz kadar uzantı yükleyebilirsiniz. Daha fazla güce ihtiyacınız olduğu takdirde birçok kusursuz yükseltme seçeneklerine sahibiz!
Ne yazık ki hayır. Birçok ücretsiz PrestaShop modülleri mevcut olsa da çoğu ücretlidir. Ancak, iade politikasına sahip olduklarından her şeyi risksiz deneyebilirsiniz. Ücretsiz modül kütüphanesi online mağazaların ihtiyacı olan en gerekli araçlara sahiptir!
Bütün PrestaShop hosting sunucuları akıllı WAF ve özel güvenlik duvarı kurallarıyla korunmaktadır. Bütün kullanıcıları DDoS ve brute force saldırıları, enjeksiyonlar vb. gibi kötü niyetli etkinliklere karşı korumaktadır. Bir ek güvenlik katmanı olarak CloudFlare entegrasyonu da sunmaktayız. Bütün e-ticaret mağazalarının SSL/TLS sertifikası kurmalarını tavsiye etmekteyiz. Bu sertifikayla marka güvenilirliğiniz artacak ve kullanıcıların verisini aradaki adam saldırısından koruyabileceksiniz.
Tabii ki de deneyebilirsiniz! Kontrol panelinizde kullanımı kolay otomatik yükleyici mevcuttur. Bu yükleyiciyi kullanarak en popüler e-ticaret yazılımlarını birkaç tıklamayla yükleyebilirsiniz! Eğer PrestaShop sizin için doğru çözüm değilse Magento veya WordPress+WooCommerce gibi diğer popüler e-ticaret platformlarını deneyebilirsiniz.