Sınırlı Süreli Teklif - 3,49TL/ay
00
GÜN
02
SAAT
44
DAKİKA
15
SANİYE
Şimdi Başlayın
×
PrestaShop Hosting

PrestaShop Hosting

Yüksek PrestaShop performansı için optimize hosting ile daha fazla satış yapın.
Şimdi Başla
 • %99.9 Uptime Garantisi
 • Üstün Hız Performansı
 • Muhteşem Destek Ekibi
 • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi

PrestaShop Hosting Planı Seçin

TEKİL WEB HOSTING

34,85TL
%90 İndirim
3
49
TL
/aylık
 • 1 Web site
 • 1 Eposta Hesabı
 • 100 GB Trafik
 • 1X PrestaShop Optimized Speed
En Popüler

PREMIUM WEB HOSTING

52,50TL
%82 İndirim
9
39
TL
/aylık
 • Sınırsız Sayıda Web Sitesi
 • Sınırsız Email Hesabı
 • Sınırsız Trafik
 • Haftalık Yedekleme
 • 2X PrestaShop Optimized Speed

KURUMSAL WEB HOSTING

69,55TL
%78 İndirim
15
05
TL
/aylık
 • Tüm Premium Avantajları
 • Günlük Yedekleme
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • 4X PrestaShop Optimized Speed
Projeniz için daha fazla güce mi ihtiyacınız var? Üstün teknoloji cloud hosting çözümlerimize göz atın.

Biliyor muydunuz? Kişisel ücretsiz domain adresiniz Premium & Kurumsal web hosting planlarına dahildir!

 • bitpay
 • kredi-karti
 • banka-karti
 • bank-transfer

PrestaShop Hosting Başarı İçin Tasarlandı

Online bir dükkan açmak zor olmak zorunda değil. E-Ticaret dünyasının zirvesine çıkabilmeniz için ihtiyacınız olan herşey Hostinger'da bir arada. En iyi PrestaShop hosting platformu ile site performansını ve satış rakamlarını yüksek tutun!

7/24 Canlı Destek

Başarıya giden yolda engeller çıkabilir. Ancak Hostinger her zaman senin yanında! Tutkulu ve profesyonel müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için 365 gün 7/24 hazır durumda!

PrestaShop Optimize Sunucular

Tıpkı bir ev inşa eder gibi, temelin güçlü ve güvenilir olduğuna emin olmalısın. Amacımız, sunucularımızı özel şekilde yapılandırıp ayarlayarak sizlere üstün kalite PrestaShop performansı sunmak.

Ücretsiz Domain Adresi

Bütün online dükkanların akılda kalan ve ezberlemesi kolay bir isme ihtiyacı vardır. Doğru domain adresi ile iyi bir izlenim oluşturabilirsin. Üstelik, Hostinger'da ücretsiz domain var! 12 ay ve üzeri PrestaShop hosting planları ilk yıl için ücretsiz domain adresi içerir.

Kendi PrestaShop Dükkanınız Birkaç Adım Uzaklıkta!

Online dükkanınızı açıp çalışır hale getirmek için 3 adımı izleyin.

PrestaShop hosting planını seçin

PrestaShop hosting planını seçin

Üç farklı çözümden birini seçin ve sepetinize göz atın. 12 aylık siparişlere ücretsiz domain dahildir!

Online dükkanınızı kurun

Online dükkanınızı kurun

Complete the cart checkout process and go through the initial order setup to get started.

Email hosting keyfini çıkarın

Email hosting keyfini çıkarın

Gerçek macera burada başlıyor! Tek tıkla PrestaShop kurulumu yap, ürünlerini veya hizmetlerini ekle ve satış yapmaya başla.

Niçin PrestaShop?

Niçin PrestaShop?

Online dükkanınızı açmak için en iyi bütün özelliklere sahiptir. İster sezonluk geliştirici olun isterseniz e-ticarete başlayan biri, PrestaShop en güçlü ve güvenilir seçimlerden birisidir!

Kullanımı Kolay

Kendi e-Ticaret sitenizi kurmak artık daha kolay. Başarıya ulaşmanız için PrestaShop gerekli bütün araçlara sahiptir: esnek yönetici paneli, detaylı bilgiler ve daha fazlası. Online bir dükkan açmak için teknik bilgi gerekmez!

Mobil Uyumlu

Son trendler ve teknolojik gelişmelerden uzak kalmayın! Günümüzde mobil arama trafiği daha önce hiç olmadığı kadar büyük. Mobil uyumlu PrestaShop dükkanınızla bu trafikten yararlanın ve daha fazla satış yapın!

e-Ticarete Yönelik

Online dükkanınızı bu iş için tasarlanan platformda açın! PrestaShop tamamen e-Ticaret odaklı bir platformdur bu yüzden en iyi performans ve özellikleri sunmaktadır.

Birinci Sınıf PrestaShop Dükkanı İçin İhtiyacın Olan Herşey

Başarınız için çalışıyoruz - hedeflerine ulaşabilmen için ihtiyacın olan bütün araçlara sahip olman için buradayız. Seni zirveye taşıyacak PeestaShop hosting özelliklerine buradan göz atabilirsin.

Tek Tık Kurulum

Vakit nakittir. Manuel kurulumlar zaman alıcı ve sıkıntılı olabiliyor bu yüzden kontrol panelindeki tek tıkla kurulum özelliğini kullanabilirsin!

SSL/TLS Güvenliği

Güvende olun ve rekabetin önüne geçin. Bütün yıllık planlara, güvenli site üzeri ödemeler ve daha iyi SEO derecesi için ömür boyu SSL/TLS sertifikası dahildir.

CloudFlare Desteği

Hız ve uptime bütün başarılı online dükkanlar için hayati önem taşı9r. Dahili CloudFlare CDN ve DDOS saldırı koruması ile bir adım önde olun.

Dahili Önbellek

Daha fazla hız ve performans sayesinde ziyaretçilerinizi etkileyebilir ve daha fazla satış yapabilirsiniz. Statik sunucu bazlı önbellek özelliğimiz bu noktada devreye giriyor!

Büyüme Odaklı

Sınır tanımayın! Online dükkanın ne kadar büyürse büyüsün, her zaman bir çözümümüz olacaktır. Hostinger ile küçük başlayın ve büyüyün!

Erişim Yöneticisi

Başkalarıyla birlikte dükkan açarken bilgilerin paylaşımı hassas bir konu. Erişim yöneticisi sayesinde aynı proje üzerinde kolaylıkla işbirliği yapabilirsiniz!

PrestaShop Hosting SSS

PrestaShop hosting hakkında sıkça sorulan soruların cevapları

Başlıca online dükkanlar kurmak için kullanılan PrestaShop, açık kaynak kodlu bir e-ticaret çözümüdür. PHP ve MySQL yazılım dilleriyle geliştirilen PrestaShop, bir dükkan kurarak satış yapmaya başlamanız için gerekli bütün araçları barındıran güçlü bir platformdur. Şu an için dünya üzerinde 250 binin üzerinde dükkan gücünü PrestaShop'dan alıyor ve CMS pazarı üzerinde kabaca %1.5'lik orana sahip.

PrestaShop hosting, online dükkanınız için en yüksek performans ortamını sağlamak için tasarlanmıştır. Özel sunucu yapılandırması, güncel PHP ve MySQL sürümleri, entegre önbellek ve HTTP/2, e-ticaret sitenizi güçlendirecek özelliklerden sadece bazılarıdır. Bunları CloudFlare ve ömür boyu TLS sertifikasıyla birleştirdiğinizde güvenli ve SEO açısından güçlü bir online dükkana sahip olursunuz.

Hostinger'da her bir PrestaShop kurulumu, yönetici alanı için özel bir dizin adına sahip olur. Rastgele harfler ve rakamlardan oluşur ve web sitenizin back-end bölümünü saldırılara ve hack tehlikelerine karşı korur. PrestaShop yönetici alanı URL'sini bulmak için Dosya Yöneticisi ile kurulum klasörlerine göz atın. Bulduktan sonra tarayıcınızı kullanarak ilgili bölüme ulaşabilirsiniz (örneğin: http://www.benimdukkanim.com/ornekadmin).

Fiziksel ürün satan bütün online dükkanlar için kargo konusun çözümü hayati önem taşıyor. PrestaShop kargo ücretlerini maliyete veya ağırlığa göre hesaplayabiliyor. Coğrafi konum, ülke, para birimi gibi çeşitli diğer durumlar da göz önüne alınabiliyor. Neyse ki bütün bu değerleri PrestaShop yönetici bölümündeki yerel ayarlar kısmından değiştirebilirsiniz.

Elbette! PrestaShop çoklu dükkan özelliği sayesinde dükkanınızı çok daha verimli şekilde yönetebilirsiniz. Amacınız ister çok dilli bir dükkan ister birden fazla para birimi olsun, çoklu dükkan özelliği sayesinde bunu kolaylıkla edinebilirsiniz.

The amount of modules that you can implement is not limited on our PrestaShop hosting plans. As long as you have the resources, you can add as many extensions to your online store as you need. And whenever you need more power, we have various seamless upgrade options available!

Unfortunately, no. While there is a moderate selection of free PrestaShop modules, most of them have a price tag. However, they also include refund policies, which let you test everything out risk-free. And the free module library consists of the most essential tools that online shops need!

All PrestaShop hosting servers are protected with a smart WAF and custom firewall rules. They defend every user against abusive activity such as DDoS attacks, injections, brute forcing and similar. For an additional layer of security, we also offer CloudFlare integration. Furthermore, every e-commerce store should consider setting up an SSL/TLS certificate, which will boost trust and protect user data against man in the middle attacks.

You surely can! A convenient auto installer will be available in your control panel. Using it, you can set up and remove popular scripts with just a few mouse clicks! In case PrestaShop is not the right solution, you can try a lot of other popular e-commerce platforms such as Magento or WordPress+WooCommerce.

Tasarruf etmeye başlayın!

En iyi hosting & domain yalnızca

3
49
TL
/aylık
 • Kolay Web Site Kurma Aracı
 • %99.9 uptime garantisi
 • 7/24 Canlı Destek
 • Güçlü Kontrol Paneli
 • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi
Sınırlı Süreli Özel Teklif!
Ayda
3
49
TL
/aylık
90% Tasarruf Edin
Şimdi başlayın