En İyi 18 Satış Ortaklığı Siteleri

Birçok satış ortaklığı siteleri mevcutken ihtiyaçlarınıza en çok uyanı bulmak zor olabilir. Her birinin farklı başlangıç şekilleri ve komisyon oranları vardır. Bu konuda size yardımcı olmak için bu makalemizde en iyi satış ortaklığı siteleri listemizi paylaşacağız!

Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) Nedir?

Türkçe karşılığı Satış Ortaklığı olan Affiliate Marketing işletmeler veya ortak olan şirketler için ürün veya hizmet reklamı yaparak komisyon kazanmanın bir yoludur.

Affiliate Marketing iş şemasında iki taraf mevcuttur. İlk olarak reklamcılar olarak da bilinen reklamı yapılacak ürünleri sağlayan ortaklık tüccarı vardır. Daha sonra ise işi ürünlerin ziyaretçilerini potansiyel müşterilere döndürmek olan ortaklık pazarlamacıları yani bir web sitesi, blogu veya sosyal medya hesabı olan kişiler vardır.

Kısaca reklamcılar yeni müşteriler elde ederken ortaklık pazarlamacılarıysa reklamcılara trafik artışı sağlamalarından dolayı ödeme alırlar.

Ayrıntılı bilgi için Affiliate Marketing Nedir? yazımızı inceleyebilirsiniz.

En İyi 18 Satış Ortaklığı Siteleri

İşte mevcut olan en iyi 18 satış ortaklığı siteleri:

1. Amazon Associates

Amazon Associates ortaklık programı kayıt olma sayfası

Eğer Amazon’un kataloglarına göz attıysanız geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahip olduklarını bilirsiniz.

Yaşam stili, moda, teknoloji veya yemek bloguna sahip olmanız fark etmez, daima reklamını yapabileceğiniz size uygun ürünler bulabilirsiniz.

Üstelik Amazon Ödül Programları size ücretsiz deneme için üye olan kişi başına komisyon verecektir.

Bu programa başlamaksa oldukça basittir. Tek yapmanız gereken Amazon Associates ana sayfasına gitmek, “Join Now for Free” yazısına tıklamak ve siteniz, blogunuz veya mobil uygulamanız hakkında bilgiler vermektir.

Ayrıca birkaç bilgi daha girmeniz gereken bir kısım daha vardır – ne türden ürünlerin reklamını yapmak istediğiniz, trafiğinizi nereden elde ettiğiniz vb.

Profilinizi kurmayı bitirdiğinizde onaylamak için 24 saat bekleyin. Hepsi bu kadar!

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Her ürün kategorisinin kendine ait sabit oranı vardır. Eğer kazançlarını çok yüksek tutmak istiyorsanız blogunuz için (lüks, güzellik, moda ve Amazon Coins için en yüksek komisyon oranı %10’dur) en yüksek gelir vaat eden niche’i seçin. Ayrıca direkt transfer için sınır eşiği $10’dır ve çekler içinse $100’dır.

Ziyaretçileriniz başka ürünleri alırsa da komisyon alırsınız. Örneğin bir oyun konsolunun reklamını yapıyorsanız ve bir kullanıcı ortaklık bağlantınıza aklında oyun konsolunu almak varken kulaklık alırsa onun içi de komisyon alırsınız!

2. Hostinger Satış Ortaklığı

Hostinger Ortaklık programının iniş sayfası

Eğer yüksek komisyonlu bir satış ortaklığı programı arıyorsanız uzaklarda aramanıza gerek yok! Satış ortaklığı veren siteler arasında Hostinger Satış Ortaklığı programı teknolojiyle alakalı niche’i olan herhangi bir site veya blog için harikadır.

Ortaklık bağlantınızdan gelen her hosting satın alımından %60 komisyon alırsınız. Kulağa harika geliyor, değil mi?

Başlamak ne kadar mı zor? Tek yapmanız gereken üye olmak, birkaç bilgi girmek ve onaylanmak için 24 saat beklemektir. Daha sonra ise ortaklık bağlantılarını ve bannerları sitenizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Örneğin eğer bir ziyaretçiniz premium web hosting paketimizi alırsa ve 30 günlük süreçte iptal etmezse %60’lık komisyon alırsınız. Ödemenizi bakiyeniz ulaştığında alabilirsiniz.

3. ShareASale Affiliates

ShareASale satış ortaklığı sitesi iniş sayfası

Eğer geniş ürün yelpazesi olan bir başka satış ortaklığı sitesi arıyorsanız ShareASale Affiliates tam size göredir!

Satış ortaklığı siteleri listemizden biri olan ShareASale bir pazar yerine benzer. Hem tüccarlara, hem de reklamcılara hizmet verirler.

3,900’den fazla tüccarla, zamanında ödemeyle ve duyarlı destekle ShareASalew en güvenli satış ortaklı siteleri arasında yerini almaktadır.

Başlamak ne kadar mı zor? Üye olmak için beş basit adımdan geçmeniz gerekir. Kullanıcı adını ve şifreni kayıt ederek başlayın, daha sonra web sitenizin bilgisini, epostanızı, iletişim bilgilerinizi girin ve bir ödeme yöntemi seçin – direkt banka mevduatı veya çek. Daha sonra ise başvurunuzun onaylanmak için bir iş günü bekleyin.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? ShareASale’ın daha önce belirttiğimiz programlardan daha düşük bir eşik limiti vardır – sadece $50. Farklı ödeme yöntemlerinin da kazandıklarınızı alma hızınızı da etkiler.

Uluslararası işlemlerde çekinizin postayla yollanması 4-6 hafta, FedEx aracılığıyla 15 iş günü ve eğer doğrudan mevduatı seçerseniz 3-6 iş günü sürecektir.

4. Shopify Affiliates

Shopify satış ortaklığı sitesi başvuru sayfası

Satış ortaklığı veren firmalar arasında Shopify harika özelliklere sahip en büyük eTicaret platformlarından biridir. Bir işletme adı üretmek, logo oluşturmaktan online mağaza uygulaması geliştirmeye kadar her girişimcinin sorunlarına çözüm sunarlar.

Ziyaretçilerinizi onların platformunu kullanmalarına ikna ederek Shopify tarafından iyi bir biçimde ödüllendirilirsiniz.

Başlamak ne kadar mı zor? İlk olarak bir Shopify Partners hesabı yaratmanız gerekir. Web siteniz, Shopify’ın nasıl reklamını yapacağınız ve dijital pazarlamada tecrübeniz olup olmadığı hakkında bilgi vermeniz de gerekir. Bundan sonra ise onaylanmak için iki iş günü beklersiniz.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Genel olarak kitlenizi yönlendirebileceğiniz iki adet plan mevcuttur, Standart ve Shopify Plus. Her standart plan satışı için $58 alırsınız. Shopify Plus içinse her satıştan $2.000 alırsınız!

Shopify Plus’ın online girişim mağazası için olduğunu unutmayın, ne de olsa ücreti bir servettir. Bu yüzden satması biraz zor olabilir.

5. ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates satış ortaklığı programının iniş sayfası

En iyi satış ortaklığı siteleri listemizde yerini alan ThirstyAffiliates blogcuların ortaklık bağlantılarını yönetmesine yardımcı olabilecek ücretsiz bir WordPress eklentisidir.

Reklamını yapmak için harika bir üründür, neden satış ortaklığı etkinliklerini basitleştiren bir araç tavsiye edilmesin ki?

Bu eklentiyi kullanarak ortaklık bağlantılarını saklayabilir, onları çalınmaktan koruyabilir ve bağlantıları makalelerinize anında ekleyebilirsiniz.

Başlaması ne kadar mı zor? Kayıt olma formuna basit bilgilerinizi girin, bir kullanıcı adı ve şifre için epostanızı kontrol edin ve ortaklık kontrol panelinize erişmek için giriş yapın. Bağlantılar & görseller sekmesinde ortaklık bağlantınızı ve banner’larınızı bulabilirsiniz.

Ne kadar hızlı kazanmaya başlayabilirsiniz? Onlara kazandıracağınız her bir satış için %30 komisyon elde edersiniz. En ucuz ürünleri olan tek site lisansından ($49) her satış için $14,9 alırsınız. Üstelik ödeme limitleri yoktur!

6. eBay Partner Network

eBay Partner Network satış ortaklığı sitesi iniş sayfası

1995’den bu yana oldukça popüler olan eBay en büyük ve güvenilir pazar yerlerinden biridir.

Çeşitli nicheler için en iyi markalardan ürünler satılmaktadır. Ayrıca pazarlama araçları reklam yapmayı ve paylaşmayı kolaylaştırır.

Başlaması ne kadar zordur? Google veya Facebook hesabınızı kullanarak üye olma işlemini daha hızlı yapabilirsiniz.

Ne kadar hızlı kazanmaya başlayabilirsiniz? eBay Partner Network size ürün kategorisine bağlı olarak %50 ve %70 arasında kar verir. Üstelik ödeme almak için gereken limit sadece $10’dır.

7. Rakuten Linkshare

Rakuten LinkShare ortaklık iniş sayfası örneği

İşte güvenebileceğiniz bir başka online mağaza. Rakuten globalleşmiş Japon bazlı pazar öncüsü online alışveriş merkezidir. Reklamcıların yeni müşteri kazanmalarına ve yinelenen alımları sürdürmelerine yardımcı olabilecek global bir ortaklık ağına sahiptirler.

Başlaması ne kadar zordur? Başlamak için sayfalarına gidin ve üye olun. Şirketiniz, ana web siteniz hakkında ve bazı vergiyle iletişim bilgileri vermeniz gerekir. Ayrıca $50’ın üstünde olduğu sürece eşik limitinizi belirleyebilirsiniz.

Ne kadar hızlı kazanmaya başlayabilirsiniz? Bu programın tek kötü yanı belirli reklamcıların programlarına katılmanız gerektiğidir. Aksi takdirde ne kadar kar edebileceğinizi bilmenin yolu yoktur çünkü komisyon oranları farklıdır.

8. Leadpages Partner Program

Leadpages ortaklık sitesi başvuru sayfası örneği

Leadpages uğraşmasız iniş sayfaları oluşturmak için kullanabileceğiniz online bir araçtır. Sürükle ve bırak kurucu, tonlarca mobil dostu şablon, sınırsız trafik vb. gibi birçok özellik barındırır.

Bir web site oluşturmak kitlenizin online varlığını nicheleri ne olursa olsun güçlendirmelerine herkesin kullanabileceği kullanımı kolay bir araçla yardımcı olabilir. Bu okuyucularınıza pazarlamak için harika bir üründür.

Başlaması ne kadar zordur? Reklamını yapmadan önce bir Leadpages planı almanız önerilir, böylece yararlarını önceden nasıl çalıştığını bilerek daha iyi vurgulayabilirsiniz. İlk olarak ortaklık sayfasından üye olun. Standart bilgilerinizi gireceğiniz bir form bulunmaktadır – görüntü adı, web sitesi, dil, ülke vb.

Ne kadar hızlı kazanmaya başlayabilirsiniz? Her satış ve yenileme ödemeleri için %30 komisyon alırsınız.

Sadece bu da değil, Leadpages ayrıca kalifiyeli bir pazarlamacının dünyayı gezmesi için $5,000 verir. Paketin dışında ücretli webinarlar vermektedirler ve eğer bunları kitlenize tavsiye ederseniz bundan da %30 komisyon elde edersiniz.

AvantLink satış ortaklığı sitesi üye olma sayfası

En iyi satış ortaklığı siteleri listemizde yerini alan bir başka satış ortaklığı sitesi olan Avantlink ortaklar için sıkı güvenlik incelemeleri olan bir sitedir ve başvuranların yalnızca %30’u onaylanır! Ancak kolay pazarlama için son teknoloji araçları bunu telafi eder. Bunun dışında sadece ağlarında kaliteli ürünler sunan büyük ve tanınmış tüccarlara izin verirler.

Gerçek zamanlı raporlama, ücretli yerleştirmeler, ortaklık bağlantısı kodlayıcı ve özel izleme en güçlü özelliklerinden bazılarıdır. Avantlink her yanıyla hem tüccarlar, hem de pazarlamacılar için ciddi ve işine bağlı bir işletme olduğunu gösterir.

Başlaması ne kadar zordur? Göze hoş gelen arayüzü kayıt olmayı kolay ve eğlenceli kılar. Tercih ettiğiniz ağ için ABD, Kanada ve Avustralya arasından bir bölge seçin ve üyelik formunu doldurun.

Daha sonra ise sahipliğinizi onaylamak için talimatlar içeren bir eposta alacaksınız ancak bu biraz teknik bilgi gerektirir. Bu arada Avantlink ayrıca başvurunuzu inceleyecektir, bu da birkaç gün sürmektedir.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Her satış için ortalama komisyon oranı 10% iken para çekmeniz için minimum miktar $50’dır. Her ödeme ayın 25’inde gerçekleşir. Ancak unutmayın eğer tüccar henüz ödeme yapmadıysa Avantlink size ödeme yapamayacaktır.

10. Clickbank

Clickbank iniş sayfası örneği

Oldukça tanınmış olan bu ortaklık pazar yeri üye olabileceğiniz satış ortaklığı siteleri listemizdeki en kolaylarından birisidir. Üstelik her satıcı için farklı komisyon oranıyla reklamını yapabileceğiniz binlerce ürüne sahiptir.

Başlaması ne kadar zor? Hangi ürünün reklamını yapabileceğinizi anında seçebilirsiniz. Reklamını yap tuşuna tıkladıktan sonra bir HopLink yaratacak bir takma adınızı girin ve işte bu kadar, ortaklık bağlantınız hazır! Anında blogunuzda veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşmaya başlayabilirsiniz. Ancak ödeme almak için üye olup gerekli bilgileri doldurmanız gerekir.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Komisyon oranları her satıcıya göre değişir – %1 ile %75 arasında değişir. Ayrıca tek defaya mahsus alımlar veya yinelenen ödemeler de bulabilirsiniz. Ancak ikinci seçenekle daha kolay para kazanabilirsiniz.

Varsayılan ödeme eşiği $100’dır ancak Ayarlar sekmenizde bunu $10-$1.000,000 arasından bir miktarla değiştirebilirsiniz.

11. Sovrn Commerce

Sovrn Commerce ortaklık iniş sayfası

Daha önce adı VigLink olan Sovrn Commerce’in en iyi satış ortakları siteleri listemize girme sebebi içeriğinizden hiç efor sarf etmeden para kazandırır.

Otomasyon araçları var olan ürün bağlantınızı ve bağlantısız anahtar kelimeleri saniyesinde yüksek ödemeler alabileceğiniz ortaklık bağlantılarına dönüştürür.

Başlamak ne kadar zordur? Üye olduğunuz zaman ürünlerin reklamını yapmak için niche’inizle birlikte hangi platformu kullanacağınızı belirtmeniz gerekmektedir – blog, web site, forum vb. Daha sonra ise VigLink kodunu sitenize yapıştırmalısınız.

Bunu ya VigLink eklentisiyle yapabilir, ya da elle yapabilirsiniz. Bu arada web siteniz inceleme altında olacağı için ortaklık bağlantınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Ne kadar kazanırsanız kazanın ilk ödemeniz üye olduktan 90 gün sonra olacaktır. Üstelik bakiyenizin $10 olması gerekmektedir aksi takdirde o ayki kazançlarınız bir dahaki aya aktarılacaktır.

Hem CPC (cost-per-click – tıklama başına maliyet) hem de CPA (cost-per-action – eylem başı maliyet) planları sunarlar ancak komisyon oranı büyük oranda değişmektedir.

12. CJ Affiliate

CJ satış ortaklığı sitesi

Commission Junction olarak da bilinen CJ Affiliate satış ortaklığı siteleri listemizden en güvenlilerinden biridir. 20 yıldan fazla tecrübeyle mümkün olduğu kadar kar etmeniz için en iyi çözümü sunacaklardır.

Ne yaptıklarını iyi bilirler ve ziyaretçilerinizin mahremiyetine saygı duyarlar. Bu yüzden çerezsiz bir izleme sistemine sahiptirler ancak buna rağmen komisyonlarınızı izlemekte oldukça iyidir.

Başlaması ne kadar zordur? Kayıt olma sayfasında koşulları kabul ettiğinize dair işaretleyebileceğiniz kutuya gelene kadar okumanız gerekecektir. Kaydınız tamamlandıktan sonra ağ profilinizi web site/blog açıklamanız ve reklam yönteminizle doldurun. Daha sonra ise bir tüccar seçin ve programlarına katılın.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Her tüccarın kendine ait farklı bir komisyon oranı ve EPC’si (Earnings per hundred clicks – Yüz tıklama başına gelir) vardır. Örneğin bir tüccarın EPC için $30 belirlemişse bu demektir ki ona sağlayacağınız her 100 tıklamada komisyon oranından bağımsız olarak $30 kazanacaksınız.

Eğer bir tüccarın düşük komisyon oranı ancak yüksek EPC’si varsa bu trafiklerini alıcıya döndürmekte çok başarılılar demektir. Bu ölçüm %100 şeffaf olmasa da hızlı para kazanmak istiyorsanız en yüksek EPC’yi tercih etmelisiniz.

13. PeerFly

PeerFly ortaklık sitesinin iniş sayfası

Peerfly en büyük ortaklık ağlarından birine sahiptir. 2 binden fazla canlı teklifle bu CPA-bazlı sitenin tüm dünyadan 75 binden fazla aktif yayıncı toplaması hiç de şaşırtıcı değil.

Kendi geliştirdikleri izleme sistemleri oldukça gelişmiştir ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılar.

Bu ortaklık sitesi CPA (cost-per-action – eylem başı maliyet) üzerinden çalışır, yani ziyaretçilerinizden komisyon alabilmeniz için bir şeyler satın almak ve ücretsiz deneme programlarına girmek gibi işlemler yapmaları gerekmektedir.

Başlaması ne kadar zordur? Üye olmanız için dört adımdan geçmelisiniz – bilgi doldurma, pazarlama, vergiler ve onaylama. Sitenizin onaylanması için üç güne kadar beklemeniz gerekebilir.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Çok çeşitli zamanında ödeme seçenekleri sunmaktadırlar. Net 30, net 15 ve en düşük para çekme miktarı $50 olmakla birlikte her hafta ödeme alabilirsiniz. Örneğin, eğer eşiğinize Ocak ayında ulaşırsanız ödemeniz Şubat ayında gönderilecektir (Net 30).

14. SemRush

SemRush ortaklık sitesi iniş sayfası

Eğer kitlenizin SEO sıralamalarını geliştirmeleri gerekiyorsa o zaman onları sitenizde SemRush’ı tanıtın.

Satış ortakları siteleri listemizde olan bu ortaklık programı sizi sitelerine trafik ve satış sağladığınız için sizi ödüllendirecektir. Pazarlama çeşitli nicheler için günlük bir problem olduğundan bu araç herkese uyacaktır!

Başlaması ne kadar zordur? SemRush’a üye olmak çok hızlı ve kolaydır! Tek yapmanız gereken bir eposta ve şifre seçmek daha sonra ise gelen kutunuzdaki onaylama bağlantısına tıklamaktır.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Onlara yönlendirdiğiniz her kişi %40 yineleyen komisyon alırsınız. Üç ana paketleri mevcuttur – pro ($99.95/aylık), guru ($199.95/aylık), ve bir işletme planı ($399.95/aylık).

15. Ninja Outreach

Ninja Outreach ortaklık iniş sayfası örneği

Blogcular ve influencerlarla bağlantı kurmak iyi bir pazarlama taktiğidir. İşletmenizi büyütmek için onların devasa kitlelerinden faydalanabilirsiniz. Ninja Outreach’i kullanarak birçok influencer’ı içeren bir liste yapabilir ve onlarla saniyeler içinde bağlantı kurabilirsiniz!

Eğer böyle bir araçtan faydalanabiliyorsanız, okuyucularınız da faydalanabilir! Her satış için sadece yinelenen bir komisyon almakla kalmaz onlara böylesine iyi bir araç gösterdiğiniz için size müteşekkir de olurlar!

Başlaması ne kadar zordur? Üstelik üye olma süreci oldukça kolay ve hızlıdır. Tek yapmanız gereken bilgileri doldurmak, epostanızdaki onaylama bağlantısına tıklamak, şifrenize değiştirmektir ve böylece ortaklık bağlantınız paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Her satış için %20 kendini tekrarlayan komisyon elde edersiniz. Eşikse $100’dır. Eğer kitlenizden biri aylık $99 olan bir paket alırsa aktif kaldığı sürece aylık $19.8 alırsınız.

16. Hubspot’s Affiliate Program

HubSpot ortaklık iniş sayfası örneği

Hubspot içerik pazarlamayı oldukça kolaylaştıran bir CRM (Customer Relationship Management – Müşteri İlişkileri Yönetimi) yazılımıdır. İçerik pazarlama müşteri adaylarınızı müşteriye dönüştürmek için merak uyandıran içerik, sosyal medya ve düzgün strateji kullanarak alıcılar bağlantı kurabilen hepsi bir arada pazarlama paketidir.

Her türden işletme için mutlaka sahip olunması gereken bir dijital üründür. CRM yazılımları %100 ücretsizdir ancak sadece ücretli paket planlarının reklamını yaparak komisyon alabilirsiniz. Bu planlarsa Starter, Professional ve Enterprise’dır.

Başlaması ne kadar zordur? Sayfalarındaki Get Started tuşuna tıklayın ve tarayıcınız kayıt olma formuna inecektir. Bütün formları dolduktan sonra Yolla tuşuna tıklayın.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Sabit fiyattan komisyon alırsınız. Elinize geçecek miktar yönlendirdiğiniz kişilerin aldığı ürün seviyesine bağlıdır ve yeni müşteriler olmalıdırlar.

Starter, Professional ve Enterprise için komisyonlar $250, $500, ve $1,000’dır.

17. Printful Affiliate Program

Printful ortaklık iniş sayfası

Printful Affiliate Program girişimcilik niche’ine sahip olan bloglara tam olarak uyacaktır.

Hizmetleri kendi tasarımınız olan tişörtler gibi kıyafetlerin bastırılmasını ve ürünlerinizi otomatik olarak eticaret platformlarına bağlanmasını içerir. Bir online mağaza sahibi olmak için paketleme ve göndermek gibi konularda endişelenmenize gerek kalmadan uğraşsız bir yöntemdir.

Kitlenizi bu hizmeti kullanmaya ikna edin ve karşılığında yinelenen yüksek bir komisyon alın.

Başlaması ne kadar zordur? İlk önce bir Printful hesabı oluşturun.  Daha sonra ise ortaklık kaydı için bilgilerinizi girmeniz istenecektir. Bunu da tamamladıktan sonra başvurunuzun onaylanması için 2-3 iş günü beklemeniz gerekir.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Her yönlendirdiğiniz kişi için %10 komisyon alırsınız. Üstelik gelecek 9 ayda yönlendirdiğiniz kişinin yaptığı her satış üzerinden de yinelenen %10 komisyon da elde edersiniz

18. ConvertKit Affiliate Program

ConvertKit satış ortaklığı sitesi ana sayfa örneği

Eposta abonelikleri her blog ve site sahibi için çok önemlidir. Okuyucularınızla etkileşime geçmek ve onları sitenizi sürekli ziyaret eden ziyaretçilere çevirmek için harika bir yoldur.

ConvertKit bütün bu aşamayı çok daha kolay hale getirebilecek bir yazılımdır. Özel kuralları takip eden otomasyon araçlarıyla kolaylıkla bir eposta şablonu yaratabilirsiniz. İyi bir arayüz ve sürükle ve bırak özelliğiyle her şeyi oluşturabilirsiniz.

Ayrıca üyelik oluşturma kolaylığı ve açık kurallarla ConvertKit’i ziyaretçilerinize önererek komisyon kazanma şansınız da mevcuttur.

Başlaması ne kadar zordur? Bu satış ortaklığı programına katılmak ücretsizdir. Bu sayfadan adınızı ve eposta adresinizi girerek üye olun. Onlar size giriş yapabilmeniz için otomatik olarak oluşturulmuş bir şifre ve paylaşılabilir ortaklık bağlantısı yollayacaktır! Ödeme yönteminiz gibi gerekli bilgileri girmeniz için kontrol panelinize gidin.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Sizin sayenizde yaptıkları her satış üzerinden %30 komisyon elde edersiniz. Üstelik tavsiye ettiğiniz kişi aktif olarak sitede bulunursa yinelenen komisyon da alabilirsiniz, bu da her ay %30 komisyon demektir!

Sonuç

Mevcut en iyi satış ortaklığı siteleri listemizi okuduğunuza göre artık komisyon oranları, ürün kalitesi, ve niche’inizle ne kadar alakalı olduğu gibi faktörleri gözden geçirebilirsiniz.

Özetlemek için en iyi satış ortaklığı siteleri listemizden 10 adet satış ortaklığı sitesini artılarıyla sizin için listeledik:

  • ConvertKit Affiliate Program – kullanışlı ve pratik ürün, katılması oldukça kolay
  • eBay Partner Network – yüksek gelir, geniş kapsamlı ürün yelpazesi, düşük ödeme eşiği
  • HubSpot’s Affiliate Program – kullanışlı bir otomasyon aracı, yüksek sabit fiyat komisyonu
  • SemRush – katılması hızlı ve kolay, yüksek yinelenen komisyon
  • Hostinger Affiliate Program – yüksek yinelenen komisyon, kullanışlı pazarlama araçları
  • ThirstyAffiliates – kullanışlı ürün, ödeme eşiği olmaması
  • Amazon Associates – birçok ödül programı, geniş kapsamlı ürün yelpazesi
  • Shopify Affiliates – tek bir satıştan $2000 kazanma şansı, standart planlar için yüksek sabit fiyat komisyonu
  • ClickBank – anında oluşturulan ortaklık bağlantıları, farklı komisyon oranları
  • WP Engine Affiliate – yüksek komisyon oranı, reklam yapmak için özel iniş sayfaları

Bir satış ortaklığı sitesi seçmek zaman alıcı olabilir. Şanslısınız ki en iyi satış ortakları siteleri listemize bakabilir ve akıllıca bir tercih yapabilirsiniz. Neyi bekliyorsunuz? Hemen para kazanmaya başlayın!

Her zamanki gibi yorumlarınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Author
Yazar

Gökhan O.

Gökhan Hostinger’da YouTube Takım Lideri olarak çalışmakta. WordPress hakkındaki tecrübe ve bilgisini bu blogda paylaşıyor. Hostinger’ın adını YouTube içeriği üzerinden duyurmayı kendine görev edinmiştir. Hobileri arasında oyun oynamak ve futbol maçları izlemek vardır.