En İyi 8 Slogan Oluşturma Sitesi ile Ücretsiz Slogan Örnekleri

Bir işletme sahibi olarak müşterilerin bir ürün veya hizmet hakkında düşünürken akıllarına ilk gelen şeyin şirketinizin olmasını istersiniz.

Bir işletme sloganı kullanarak markanızın akılda kalıcılığını artırabilirsiniz. Kullanacağınız bu slogan, müşterilerinize ne sunduğunuzu da hatırlatacaktır.

Eğer nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız harika bir işletme sloganı oluşturma süreci zordur. Ancak bu konuda hiç endişelenmenize gerek yok çünkü saniyeler içinde kolay anımsanan bir slogan oluşturmanıza yardımcı olacak yaratıcı slogan oluşturucular bulunmaktadır. Hem de ücretsiz!

Bu 7 slogan bulma programı sayesinde sayısız slogan örnekleri oluşturabilirsiniz.

Bu rehberimizde size en iyi slogan oluşturma sitelerinin listesini göstereceğiz. Bu araçlar sayesinde yeni fikirler bulur veya sloganınızı anında oluşturursunuz.

Yaratıcı ruhunuzu ortaya çıkmak için aşağıda listelediğimiz en iyi 7 slogan oluşturma sitesi listesindeki araçları deneyin ve yaratıcı sloganlar oluşturun!

1. Zyro -Slogan Oluşturma ve Slogan Örnekleri Sitesi

Zyro'nun Slogan Oluşturma Aracı

Zyro’nun sunduğu bu yapay zeka ile güçlendirilmiş işletme sloganı oluşturma aracı listemizdeki en iyi slogan oluşturuculardan biridir. Binlerce girdiyle ayarlanabilen bu sistemi kullanarak reklam sloganınız için muhteşem fikirler üretebilirsiniz.

Slogan örnekleri oluşturmak için kullanabilirsiniz ancak en iyi İngilizce çalıştığını da belirtmek isteriz.

Bu araç sadece anahtar kelimenizi önerilerine yerleştirmekle kalmaz ayrıca şirketinizle alakalı olan fikirler sunmaya da çalışır. Bazı slogan önerileri anahtar kelimelerinizi içermez.

Bu aracı kullanmak için anahtar kelimelerinizi girin ve saniyeler süren işlem sürecinin bitmesini bekleyin. Araç size öneri listesini sunduktan sonra dosyayı kopyalayabilir ve başka bir yere yapıştırabilirsiniz.

Eğer sayfayı yenilemek istiyorsanız Slogan Üret tuşuna basın ve başka slogan önerileri elde edin. Yaratıcı sloganlar ekranınıza düşer.

Hemen dene

2. Logaster Slogan Oluşturucu

Logaster slogan oluşturucu

Slogan oluşturma için kullanabileceğiniz bir başka harika çevrimiçi araç Logaster‘dır. Bir slogan bulmak için bir marka adı girmeniz, şirket endüstrisini ve diğer slogan parametrelerini seçmeniz gerekir. Slogan oluşturma butonuna tıkladıktan sonra Logaster, şirketiniz için onlarca slogan üretir. Bu adımdan sonra tek yapmanız gereken en iyi sloganı seçmek ve pazarlama, tanıtım gibi ihtiyaçlarınız için sonuçları kullanmaktır.

Slogana oluşturmaya ek olarak, Logaster ile logo, kartvizit, sosyal medya görselleri, favicon gibi marka kimliği ve varlığı oluşturmak için gereken başka araçlar da sunmakta.

3. Design Hill

Design Hill slogan oluşturma sitesi

Design Hill‘in slogan oluşturucusu işletmeniz için size yüzlerce kısa ve etkili slogan önerileri sunar. Markalama ve pazarlama için optimize edilmiş bu ücretsiz araç, anahtar kelimelerinize göre sonuçlar sunar.

Bu slogan oluşturucusunu kullanmak için bir anahtar kelime girin ve Generate (Üret) tuşuna tıklayın. Birçok slogan örneği karşınızda belirecektir.

Beğendiğiniz sloganı sloganın sağ üst köşesindeki kopyalama ikonuna tıklayarak kopyalayabilirsiniz.

Bir logoya veya şirket ismi bulmaya ihtiyacınız mı var? Bu konularda da yazılarımız mevcut!

Markanız veya İşletmeniz için En İyi 9 Ücretsiz Logo Oluşturucu
En İyi 10 Şirket İsmi Bulma Aracı

4. Within the Flow

Within the flow'un ücretsiz slogan oluşturucusu

Ücretsiz ve kullanımı kolay olması dışında, Within the Flow slogan oluşturucusu, hayalinizdeki sloganı bulmanız için binlerce sonuç verir. Beyin fırtınası yapmak için bu slogan bulma programı işinize çok yaratacaktır.

Bu ücretsiz slogan oluşturucusunu kullanmak fazla vaktinizi almayacaktır. Tek yapmanız gereken bir kelime girmek ve sonuçlar üç saniye içinde belirecektir.

Bir slogan bulduktan sonra listedeki herhangi bir slogana tıklayarak bu web sitesinden direkt olarak bir Shopify mağazası kurabilirsiniz.

5. Oberlo – Anahtar Kelime ile Slogan Örnekleri

Oberlo slogan oluşturucu giriş sayfası

En iyi slogan oluşturma sitesi listemizdeki denemeniz gereken bir başka araç ise Oberlo‘nun ücretsiz slogan oluşturucusudur. Bu araç geçmiş yıllarda bazı şirketlerin kullandığı tecrübe ile sabit reklam sloganları sunar.

Ücretsiz olan bu aracı kullanmak için boş kutuya şirketinizle alakalı anahtar kelimeler girebilirsiniz. Daha sonra ise en beğendiğiniz slogan örnekleri ile markanıza yön verebilirsiniz.

Eğer slogana tıklarsanız, bu web sitesinin dropshipping hizmetleri sunduğu bir başka sayfaya yönlendirileceksiniz.

6. GetSocio

GetSocio ücretsiz slogan oluşturma sitesi

GetSocio‘nun sunduğu bu slogan oluşturucusu, birtakım rasgele şablonlarla çalışır. Slogan üretme sürecinde girdiğiniz anahtar kelimeyi şablonlarına yerleştirecektir.

Bu slogan oluşturucu sonuçları daha somut hale getirmek için ayrıca butik, kahve dükkanı, girişim vb. gibi birçok kategori de sunmaktadır. İşletmeniz için güzel sloganlar üretebilirsiniz.

7. Shopify Slogan Maker

Shopify'ın giriş sayfası

Önceki üç slogan oluşturma sitesine benzer olarak Shopify‘ın ücretsiz slogan oluşturucusu da binlerce slogan üretir.

Modern bir algoritma kullanan bu araç anahtar kelimenizi tüm sonuçlarda içererek slogan fikirleri üretir. Ancak, bazen anlamsız ve işletmenizle alakasız öneriler görebilirsiniz.

8. Sloganizer

Sloganizer slogan oluşturma sitesi

Bazı slogan oluşturucular size absürt sonuçlar verse de Sloganizer size işletmenizle alakalı slogan fikirleri sunacaktır.

Tek seferde bir slogan üretir. İstediğiniz kelimeyi girin ve aradığınız hatırlanabilir sloganı bulana kadar Sloganizer tuşuna tıklayın.

İyi Bir Slogan Nasıl Olmalıdır?

Sloganınız işletmenizin hedeflerini ve değerlerini yansıtmalıdır. iyi bir slogan sizi rakiplerinizin önüne geçirir ve müşterilerin işletmenizden ne bekleyeceğini bilmesine yardımcı olur.

Markanızı hatırlanabilir kılmak için kısa ve açık bir slogan seçmek işinizi görür. Sade ama hatırlanabilir bir slogan tıpkı aklınıza dolanan bir şarkı gibi kalıcıdır. Yaratıcı sloganlar ise insanları çeker.

İyi bir slogan ayrıca hedef kitlenizin tonuna uymalıdır. Hedef pazarınıza önem vermek potansiyel müşterilerinize doğru mesajı iletmenize yardımcı olur.

Ayrıca sloganınızı şu anda ve de gelecekte kullanabileceğinizden emin olun. Zamansız ve yaratıcı slogan oluşturmak sizi sıklıkla slogan değiştirmekten kurtarır.

İyi bir slogan yaratmak kolay olmasa da işletmeniz için kusursuz sloganı bulmak vaktinize kesinlikle değer. Bu yüzden slogan örnekleri bulup aralarından en uygununu seçmek çok mühimdir.

Sonuç

Bir slogan oluşturmak için para harcamanıza gerek yoktur. Slogan oluşturma siteleri sayesinde, siz de ücret ödemeden unutulmaz sloganlar bulabilirsiniz.

İşte slogan fikirleri bulmak için denemeniz gereken en iyi 7 slogan oluşturma sitesi:

  • Zyro Slogan Oluşturucu — işletmenizle alakalı sloganlar önerir.
  • Design Hill Slogan Maker — kolaylıkla kopyalayabileceğiniz birçok akılda kalıcı slogan gösterir.
  • Within the Flow — marka sloganınız için binlerce slogan fikirlerine sahiptir.
  • Oberlo Slogan Generator — anahtar kelimenize dayalı olarak öneriler sağlar.
  • GetSocio Slogan Generator — önerileri somutlaştırmanıza yardımcı olmak birçok slogan çeşidine sahiptir.
  • Shopify Slogan Maker — anahtar kelimenizle alakalı binlerce slogan sunarak size ilham verir.
  • Sloganizer — tek tek slogan önerisi gösterir.

Eğer kulağa en mantıklı gelen slogan fikirlerini verecek aracı arıyorsanız Zyro‘nun ve Design Hill’in slogan oluşturucuları sizin için en iyi seçenekler olacaklardır. Onların slogan oluşturucularını kullanarak işinize yaramayacak binlerce sonuçlara bakmakla vaktini harcamanıza gerek kalmayacaktır.

Yaratıcı sloganlar bularak müşterilerini çekebilirsiniz artık. Hatta bu slogan örneklerini yazılarınıza özel bile hazırlayabilirsiniz.

En iyi slogan oluşturma sitesi listemizdeki slogan oluşturucularını inceleyin. Sonra da slogan oluşturma araçlarını kullanın, slogan oluşturun ve işletmenizi rakiplerin önüne geçirin! İyi şanslar!

Author
Yazar

Gökhan O.

Gökhan Hostinger’da YouTube Takım Lideri olarak çalışmakta. WordPress hakkındaki tecrübe ve bilgisini bu blogda paylaşıyor. Hostinger’ın adını YouTube içeriği üzerinden duyurmayı kendine görev edinmiştir. Hobileri arasında oyun oynamak ve futbol maçları izlemek vardır.