Güçlü Bir Online Varlık için En İyi 40 Web Sitesi Şablonları

Güçlü Bir Online Varlık için En İyi 40 Web Sitesi Şablonları

Bir web sitesi şablonu seçmeden önce dikkatli olmanız ve ihtiyaçlarınızı gözden geçirmeniz gerekir. Bugünlerde internette bulunan web sitesi şablonları sayısını düşününce bir seçim yapmak zor olabilir.

Tabii ki de hepsini bir makalede göstermek imkansız. Ancak, bu makalede size internetteki en iyi web sitesi şablonları arasından bazılarını göstereceğiz. Tasarım açısından farklı olsalar da ana karakteristikleri tam fonksiyonelliktir. Bu şablonların konularıysa e-ticaret, fotoğrafçılık, işletme ve endüstri gibi konuları içermektedir.

Ancak hepsinin tek bir ortak özelliği bulunmaktadır. Hepsi de devrimsel bir web sitesi kurma aracı olan MotoCMS yazılımı için oluşturulmuştur!

Web sitesi kurma aracı kodlama deneyimine sahip olmasanız da bir site kurmayı ve özelleştirmeyi oldukça kolaylaştırır. Bu aracı kullanmak oldukça kolaydır ve birçok seçeneğe sahiptir.

Bu yüzden hayallerinizi süsleyen bir web sitesi kurma aracı şablonu seçebilecekken vaktinizi ve paranızı harcamayın!

1. Evolution İşletme Web Sitesi Teması

Evolution Universel Web Sitesi Şablonu

Eğer harika tasarımlı ve çok sayfalı profesyonel bir web sitesine ihtiyacınız varsa bu şablonu denemelisiniz. Çok amaçlı ve mobil dostu olan bu web sitesi şablonuyla hiç bilgisi olmayanlar bile birkaç saat içerisinde bir web sitesi kurabilir. Bu şablonun yerleşik bir yönetici paneli olduğundan özel kodlama becerilerine ihtiyaç duyulmaz.

Üstelik, birçok araca ve bileşene sahiptir. Web sitenizin tasarımını düzenlemenize, sosyal medyayı yönetmenize ve ayrıca kişisel veya kurumsal bir blog yaratmanıza yardımcı olurlar. Bu temada herhangi bir ekstra özelleştirmeye ihtiyaç duymadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak 16 adet hazır sayfa mevcuttur.

2. Kitap Yazarları için Kitap Yazarı Web Sitesi Şablonu

Book Author Web Sitesi Şablonu

Bu şablon özellikle hem acemi, hem de deneyimli yazarlar içindir. Eğer özelleştirebilir ve açık renklere sahip bir şablon arıyorsanız bu web sitesi şablonu tam olarak sizin içindir. Sürükle ve bırak kurucusuyla web sitenizi kurmakta harcayacağınız emeği en aza indirger. Bu büyük bir avantajdır çünkü vaktinizden tasarruf etmiş olursunuz. Daha sonra ise değerli vaktinizi kod yazmak yerine yeni bir şaheser yazmaya harcayabilirsiniz. Hazır bir siteyi yönetme süreci de ayrıca çok daha kolaydır.

Eğer bu şablonun yaratıcı akışınıza tam olarak uymadığından emin değilseniz 14 günlük demo seçeneği de bulunmaktadır. Daha sonra ise yaptığınız bütün değişikliklerle tam versiyonunu satın alabilirsiniz.

3. Çocuk Bağış Vakfı için NGO Web Sitesi Tasarımı

NGO Web Sitesi Şablonu

Bu duygu yüklü tasarım çocuklar için mevcut kar amacı gütmeyen hayır kuruluşları için uygundur. Kolaylıkla yönetebilmektedir ve kullanıcı dostudur. Kullanımı kolay olan bu şablon içerik bloklarına sahiptir. Blokları sürükleyerek istediğiniz şekilde bir tasarım ve düzen oluşturabilirsiniz. Aslında buna işinizi kolaylaştıran sürükle ve bırak kurucu da denmektedir.

Düşündürücü görseller ve bilgi elementleri prospektif ziyaretçilere ihtiyacı olanların durumunu açıkça göstermektedir. Ayrıca yardımsever hissi de uyandırmaktadır. Temel özelliği ise bu kuruluşların hedeflerini ve başarı hikayelerini paylaşabilecekleri bir blog kısmı bulunmasıdır. Son olarak, bağış etkinlikleri anons etme fırsatı da bulunmaktadır. Sosyal medya bileşenleri sayesinde siteniz ziyaretçilere daha fazla erişebilir olacaktır. Ayrıca şirketinizin farklı hesaplarında sunulan veriler sayesinde daha bilgi verici hale de gelmektedir.

4. Spectrum Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Spectrum şablonu

Modern iş dünyasında şirketlerin en çok ihtiyaç duyduğu şey nedir? Tabii ki de bütün gereklilikleri karşılayan kaliteli bir işletme sitesi. Web sitesi şablonlarının öncüllerinden biri olan bu şaheserin tasarımı harikadır. İlk olarak, tam fonksiyonel bir web sitesi için 17 adet birbirinden farklı, özel ve eşsiz sayfalardan seçebilirsiniz. Ayrıca restaurant ve danışmanlık için de 4 adet orijinal alt sayfası mevcuttur ve devamlı yeni alt sayfa da eklemektedirler. Kullanıcı dostu yönetici paneliyle web sitenizi özelleştirmeniz fazla efor gerektirmez. 2 haftalık deneme süresi bulunmaktadır.

5. Yaratıcı Fotoğrafçılık Web Şablonu

Yaratıcı Fotoğrafçılık Şablonu

Bugünlerde fotoğrafçılık pazarı oldukça çekişmeli bir hale gelmiştir ve öne çıkmak önemlidir. Bunu da özel ve eşsiz bir web sitesi oluşturarak başarabilirsiniz. En iyi web sitesi şablonları listemizde yerini alan ve fotoğrafçılık üzerine olan bu şablon web sitenizin ziyaretçi sayısını artıracaktır. Ana özellikleri hızlı çalışma ve web sitesinizin kullanılabilirliğidir.

6. Finansal Danışmanlar için Web Sitesi Şablonu

Finansal Danışmanlar için Web Sitesi Şablonu

Web sitesi şablonları listemizde sıradaki bu şablon ise finansal danışmanlar için harika bir seçenektir. Sosyal medya, mail chimp bileşeni, özel video bileşeni ve çeşitli galerileri gibi mükemmel bileşenlerle güzel bir düzene sahiptir. Profesyonel Renk Seçici aracıyla tüm web sitenizin renk tonunu düzenleyebilirsiniz. Bu tema mobil duyarlıdır ve tüm cihazlarda kusursuz bir şekilde çalışmaktadır.

7. Printecon – Matbaacılık Şirketi Web Sitesi

Princeton matbaacılık şablonu

Printecon şablonu matbaacılık şirketi için mobil duyarlı bir web site şablonu arayanlar için idealdir. Premium kalitede olan Printecon çok sayfalı bir fotoğrafçılık web sitesini birkaç tıklamada kurmak için gerekli her şeye sahiptir. Sürükle bırak web sitesi oluşturucusuyla özelleştirme sürecini kolaylaştırdığı için acemiler için oldukça iyidir. Bir renk paleti seçmek ve çeşitli içerik bloklarını organize etmek fazlasıyla kolaydır. Bu temada daha da iyi web geliştirme için birçok kullanışlı bileşen ve seçenek mevcuttur.

8. Skyline – İşletme, Mimarlık & Seyahat Şablonu

Skyline web sitesi şablonu

En iyi web sitesi şablonlarından biri olan Skyline Top Website Template kodlama bilgisi olmayanlar için en iyi seçenektir. Düzeni ve tasarımı özelleştirebilirdir. Üstelik, bu temada 20 hazır sayfaya ek olarak Skyline Siyah, Gezi, Konut Yapımı ve Dişçi sayfası da bulunmaktadır. Yönetici panelindeki işletme blog fonksiyonelliği sayesinde gereken verileri ve en son haberleri paylaşabilirsiniz. Bu web sitesi şablonu bütün özellikleriyle 2 hafta ücretsiz olarak test edilebilmektedir.

9. Defrozo Fotoğrafçılık Portföy Teması

Defrozo fotoğrafçılık portföy teması

Olabilecek bütün özelliklere sahip olan bir şablonu seçmek daha cazip gelse de bazen sadeliği seçmek daha iyi olabilir. Defrozo en sade ve zarif web sitesi şablonlarından biridir. Acemiler için harikadır. Bu şablonun halihazırda harika bir tasarımı vardır ancak istediğiniz kadar kişiselleştirebilirsiniz. Temada her sayfa için 4 adet hazır şablon mevcuttur. Ayrıca fotoğrafçılık üzerine değerli makaleler paylaşabileceğiniz bir blog da ekleyebilirsiniz. %100 mobil duyarlılık ile fotoğrafçılık portföyünüzü kalite kaybı olmadan gösterebilirsiniz. Fotoğrafçılar için mevcut kullanışlı bileşenleri ile sitenizde tam fonksiyonelliğe sahip olacaksınız.

10. Girişimcilik Şablonu

Girişimcilik web sitesi şablonu

Eğer hem esnek hem de temiz bir tasarıma sahip bir web site oluşturucu şablonu arıyorsanız bu şablonu denemelisiniz. Bu mobil duyarlı ve SEO dostu tema kendiliğinden hazırdır. Üstelik sitenizin istediğiniz gibi özelleştirilmesini kolaylaştıran bir sürükle ve bırak editör bulunmaktadır. Ziyaretçilerin içerikle etkileşime geçmesini teşvik edici sosyal medya bağlantıları ekleyebilirsiniz. Bu ziyaretçileri girişiminizin potansiyel müşterilere de dönüştürebilirsiniz.

11. Teknoloji Konferansları için Konferans Web Sitesi Şablonu

Teknoloji Konferans Web Sitesi Şablonu

Eğer konferansınızı İnternet’te paylaşmak isterseniz bu şablona bir göz atın. Özelliklerle dolu bu mobil duyarlı tema işletmeler, yaratıcılar ve blogcular için harikadır. Tıpkı diğer web sitesi kurucu şablonları gibi bu şablonda da sürükle ve bırak kurucusu bulunmaktadır. İşletmeniz için fonksiyonel bir web site kurmanızı kolaylaştırır. Bu temada birçok hazır bloklar mevcuttur. Bu blokları düzenlemek fazla sürmez ve bütün değişiklikler canlı olarak görülebilir. Siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün hazır sayfalar bu temada bulunmaktadır. Profesyonel bileşenler sayesinde etkinliğinizden önce, etkinliğiniz sırasında veya sonrasında dikkat çekici yazılar yazabileceksiniz.

12. Danışmanlık Şirketleri için Kitlesel Fonlama Web Sitesi

Danışmanlık Şirketi Fonlama şablonu

Eğer danışmanlık şirketinizin bir portföyünü oluşturmak veya şirketinizin sitesini kurmak istiyorsanız profesyonel bir web site oluşturucu şablonuna ihtiyaç duyacaksınız. İşte burada bu şablon devreye giriyor. İşletme sahipleri ve yaratıcılar için modern bir görünüm sunmaktadır. Bu şablonun en güçlü özelliği ise çeşitli bileşenler ve modüllerle entegrasyonudur. Bunlar arasında ses oynatıcısı, video bileşeni, fotoğraf galerileri ve ayrıca bir renk seçme aracı bulunmaktadır. Bütün bunlar sayesinde çekici ve interaktif bir site oluşturabilir ve danışmanlık hizmetinizin tüm özelliklerini gözler önüne serebilirsiniz.

13. Bitcoin Kripto Para Birimi Giriş Sayfası Şablonu

Bitcoin giriş sayfası şablonu

Bugünlerde birçok kişi kripto madenciliğinin geleceğinden şüphe duymaktadır ancak cesur olanlar bitcoin topluluğunu daha etkileyici hale getirmektedir. Bu topluluk son derece hızlı bir biçimde büyümektedir. Eğer ICO sizin içinse bu en iyi web sitesi şablonları listemizde olan bu şablon tam olarak size uygundur. Sağlam yapılıdır ve moderndir. En çok öne çıkan özelliğiyse dahili bir web sitesi kurma aracından gelen sadeliğidir. Bunun anlamıysa sürükle ve bırak özelliğiyle tasarlanan bloklar, özelleştirme bilgisi ve görsellerdir. Mobil dostu olan bu giriş sayfası şablonu bütün cihazlarda harika gözükecektir.

14. Bitcoin Kripto Para Birimi Premium Şablonu

Bitcoin kripto para birimi premium şablonu

Bu şablon vakit nakittir diyen profesyoneller için mükemmel bir seçimdir. Güçlü web sitesi kurucusu sayesinde kripto para birimi web sitesi yönetimini kolaylaştırır. Önceden üretilmiş sayfalarda içerik bloklarının yerini değiştirmek oldukça hızlı ve basittir. Bu premium şablon bütün dünyadaki bitcoin madencilerinin dikkatini çekecektir. Üstelik bu şablonla bir web sitesi kurarsanız müşterileriniz web sitenizi bütün modern cihazlarda kolaylıkla tam kalitede görüntüleyebilecektir.

15. İç Tasarım Mobil Duyarlı Web Sitesi Şablonu

İç tasarım mobil duyarlı şablon

Profesyonel bir tasarım sitesi oluştururken zarif bir dokunuş iyi bir seçim olabilir. Kısa ve öz olarak adlandırabileceğimiz bu şablonla minimalistik dokunuşa sahip şık bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Nitelikli görsellere ve sosyal medya bileşeni, iletişim formu, farklı galeriler ve ayrıca bir video bileşeni gibi çeşitli popüler bileşenlere sahiptir. Son olarak sitenizi yaratıcı içerik sunumu yöntemleriyle sitenizi canlandırabilirsiniz. Sitenizdeki sunumunuza ses ekleyebilir. En iyi bütün web sitesi şablonları SEO dostudur ve böylelikle arama motorlarında yüksek sıralamalar elde edebilirler. Ek olarak, Google Analytics entegrasyonu sayesinde istatistikler ve trafik analizi elde edebilirsiniz.

16. Finansal Danışman Web Sitesi Şablonu

Corporate's Inc finansal danışman web sitesi şablonu

Hem acemiler, hem de gelişmiş kullanıcılar bu temanın özelleştirmesinin kolaylığını beğenecektir. Bu kolaylık sayesinde ister bir finansal danışman, ister bir ajans, isterseniz de bir blogcu olun istediğiniz türden bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Web sitesi kurucusunu kullanarak web sitenizi yayınlamak sadece birkaç gün sürer ve bütün elementler özelleştirilebilirdir. Yönetici panelinde bulunan kapsamlı rehberler bütün özelliklerin kullanımı öğrenebilirsiniz. SEO entegrasyonu sayesinde sadece arama motorları tarafından endekslenebilir olmakla kalmayacak, siteniz daha iyi sıralamalara da sahip olacaktır.

17. Hayır Kuruluşu Giriş Sayfası Oluşturucu

Hayır kuruluşu giriş sayfası oluşturucu

Ücretsiz bir web sitesi şablonu olan bu şablon bağış topluluklarının ihtiyaçlarını karşılar. Bu giriş sayfası şablonu stok fotoğraflara sahiptir. Denemeden önce canlı bir demosunu izleyebilirsiniz. Kontrol paneli de kolayca anlaşılabilir ve içgüdüseldir.

18. maRs – Girişimcilik Giriş Sayfası Şablonu

Mars girişimcilik şablonu

Bu türden web sitesi şablonları direkt ve amaçlı girişimcilerin oldukça hoşuna gidecektir. Bu şablon halihazırda biri girişimcilik fikri bulunanlar içindir. Bu tema tamamıyla mobil dostudur. Yani mobil telefonlar ve tabletler de dahil herhangi bir boyut veya ekran çözünürlüğünde kalitesini korumaktadır. Bu şablonu kullanmak için herhangi bir programlama becerisi gerekmez. Kullanıma hazır blokları ve elzem bileşenleri kullanabilirsiniz. Bileşenlere paralaks efekti, sosyal medya entegrasyonu, iletişim formu ve bir video bileşeni dahildir. Bu bileşenler sayesinde en yeni ve en harika girişimcilik projelerinizi potansiyel müşterilerinize herhangi bir şekilde gösterebilirsiniz.

19. Appriori – Mobil Uygulama Giriş Sayfası Şablonu

Appriori mobil uygulama şablonu

Appriori’nin eşsiz ve çok renkli düzeni sayesinde geliştirdiğiniz en yeni uygulamayı gösterebileceksiniz. Online bir sunum sıkı olmak zorunda değil. Bunun yerine tüm dikkati bu şık biçimde bilgi ve multimedya elementlerini görüntüleyen giriş sayfası şablonu ile dikkati ürettiğiniz uygulamaya çekebilirsiniz. Appriori’de bulunan web sitesi kurucusu size sadece önceden tasarlanmış sayfalar sunmakla kalmaz ayrıca onları özelleştirmek için birçok seçenek de sunar. Böylelikle istediğiniz gibi bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

20. Avukat Premium Web Sitesi Tasarımı

Avukat premium web sitesi tasarımı

Sloganı “İtibar. Saygı. Sonuç” olan bu premium web sitesi teması avukatlar için etkili ve çekicidir. Bu şablon hukuk şirketleri içindir. Küçük işletmeler ve büyük şirketler bu şablonun sade tasarımını sevecektir. Şablonu öne çıkaran birkaç özelliği anında fark edebilirsiniz. İlk olarak yönetilebilir bir yönetici paneline sahiptir. Bu panelin en sonuçsal aracı ise sürükle ve bırak fonksiyonelliğine sahip olan Web Sitesi Oluşturucu’dur. Önceden üretilmiş içerik bloklarını taşıyarak eşsiz bir avukat web sitesi oluşturmak hiç de zor değildir. İkinci olaraksa bu web sitesi şablonu dikkat çekici bileşenlere sahiptir. 14 günlük denemesine kaydolarak bütün özellikleri deneyebilirsiniz.

21. Hayır Vakfı Giriş Sayfası Oluşturucu

Hayır vakfı giriş sayfası oluşturucu

Bu, hiçbir deneyiminiz olmadan herhangi bir türden web sitesi oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir web sitesi şablonudur. Neredeyse bütün kar gütmeyen bağış kurumları bu şablondan yararlanabilir. Bu mobil duyarlı, SEO dostu ve mobil optimizasyonlu şablon kullanıma hazırdır. Ayrıca sitenizi tam olarak özelleştirebilmek için sürükle ve bırak editörü kullanabilirsiniz.

Güzel bir giriş sayfası için etkileyici görseller veya ziyaretçilerinizi etkilemek için çeşitli özellikler kullanabilirsiniz.

22. Seomentro Mobil Dostu Web Sitesi Şablonu

Seomentro web sitesi şablonu

Seometro esasen SEO ajanslarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Bununla beraber, bu şablon danışmanlık hizmetleri sunan diğer işletmeler için de harika bir tercih olacaktır. Danışmanlık işletmenizin karı farketmeksizin hem bireysel danışmanlara, hem de büyük danışmanlık şirketlerine uyacaktır. Seomentro’nun fonksiyonelliği oldukça iyidir. Düzeni ve tasarımı üzerine kontrol sağlayan Web Sitesi Kurucusu’na sahiptir. Tıpkı diğer web sitesi şablonları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz bütün gerekli sayfalar mevcuttur. Tam mobil duyarlı olduğu için ajansınızı bütün cihazlarda tanıtabilirsiniz.

23. J. Trudeau Mobil Duyarlı Web Sitesi Şablonu

J.Trudeau mobil dostu şablon

Minimalizm’in artan popülerliğiyle minimalist web sitesi şablonlarının popüler olması hiç de sürpriz değil. Sadelik ve zariflik bu türden temaların ayırt edici özelliklerindendir. Aynı anda, şablonun ilgi odağı değerli içeriktir. J. Trudeau bu stille tasarlanmış bir şablondur. Bu şablonun dahili sürükle & bırak kurucusu ve gerekli bileşenleri sayesinde çok yönlü çekici web siteleri fazla efor sarf etmeden kurulabilmektedir. Ayrıca sitenizde bloglamaya da başlama imkanınız mevcuttur. Son olarak, tam olarak mobil duyarlıdır ve bütün ekranlarda aynı görünüme sahiptir.

24. Emlakçılık Şirketi için Web Sitesi Tasarımı

Emlakçılık şirketi için web sitesi tasarımı

Web sitenizi emlakçılık şirketleri için olan bu web sitesi şablonuyla yapabilirsiniz. Profesyonel tasarıma sahiptir ve hızlı yüklenir. Yardımıyla web sitenizi özelleştirebileceğiniz entegre bir web kurma platformu mevcuttur. Yönetici panelindeki basit sayfa kurucusu sayesinde programlama beceriniz olmasa bile emlağınız için bir web sitesi kurabilirsiniz. Web sitenizi mevcut düzendeki beğendiğiniz blokları taşıyarak web sitenizi özelleştirebilir ve birkaç tıklamayla kurabilirsiniz. Hemen şimdi ücretsiz deneme süreci için üye olarak web sitenizi kurmayı deneyebilirsiniz. Eğer sonucu beğenirseniz deneme süresi sonunda yaptığınız bütün düzenlemelerle birlikte şablonunuzu satın alabilirsiniz.

25. Video Giriş Sayfası Şablonu

Video giriş sayfası şablonu

Birçok fotoğrafik tema mevcuttur ancak videolar için kaliteli bir seçenek bulmak zor olabilir. Ancak bu tema tam olarak bu amaç için üretilmiştir. Web sitesi kurma aracı sayesinde kolayca özelleştirilebilir. Video üreticisi ve vlogcu olarak kuracağınız bir web site için çok fazla zaman ve efor harcamanıza gerekmez.

Bu şablon web sitenizi minimalistik ve fonksiyonel bir tasarımla oluşturmanıza izin verir. Kullanıma hazır özel tasarım bloklara sahiptir. İletişim formu, video bileşeni ve sosyal medya entegrasyonu gibi çeşitli bileşenler de mevcuttur. Her bir bileşen ve modül video içeriğe özel olarak tasarlandığı için içeriğinizi kitlenize harika bir biçimde sunabilirsiniz.

26. Mimari Yeniden Düzenleme İşletme Şablonu

Mimari yeniden düzenleme web sitesi şablonu

Eğer şirketiniz mimari, renovasyon ve onarımla ilgili orijinal fikirler sunuyorsa projelerinizi web sitenizde paylaşabilirsiniz. En iyi web sitesi şablonları listemizde yerini alan bu şablonla web sitenizi kurabilirsiniz. Bu tema işletmenizin müşterilerin dikkatini çekmesi için üretilmiştir. Ayrıca rekabeti de etkileyecektir.

Orijinal web sitesi yapısını kapsamlı yönetici paneli sayesinde yeniden oluşturabilirsiniz. Sürükle ve bırak fonksiyonlu web sitesi kurucusu kullanıcı dostudur ve kodlama becerisi gerektirmez. Farklı araçlar ve bileşenler sayesinde ihtiyacınız olan fonksiyonları kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Bu web tasarımını ücretsiz canlı demo sürümüyle 14 günlüğüne test edebilirsiniz.

27. Dijital Pazarlamacılık ve SEO Ajansı için Şablon

Dijital pazarlamacılık ve SEO ajansı şablonu

En iyi web sitesi şablonları listemizdeki sıradaki şablon ise tek sayfalı fonksiyonel bir web sitesi kurmak için olan bir giriş sayfası şablonudur. Bu tema dijital pazarlamacılık ve SEO ajansları için mükemmel bir tercihtir.

Şık hazır sayfaları web sitesi kurucusuyla özelleştirerek harika bir site oluşturabilirsiniz. %100 mobil duyarlılığı sayesinde ekranın boyutu veya çözünürlüğü farketmeksizin siteniz nitelikli ve göz alıcı gözükecektir.

28. Web Tasarım Ajansı Premium Şablonu

Web tasarım premium şablon

Bir web ajansı olarak web ürünlerinin kalitesini kolaylıkla ölçebilirsiniz. Eğer bir web ajansıysanız bu şablon sizin içindir. Bu şablon web sitenizi sürükle ve bırak özellikli web site oluşturucusu sayesinde kısa sürede özelleştirmenizi sağlar. Üstelik, önceden üretilmiş sayfaların orijinal tasarımı şık ve moderndir. Gereken bütün değişiklikleri birkaç tıklamayla yapabilirsiniz. Potansiyel müşterileriniz sitenizden etkilenecektir. Yüzde yüz mobil duyarlı olması ve SEO optimizasyon araçlarını bulundurması sayesinde siteniz müşterilerinize hızlı ve tam kaliteli olarak görünecektir.

29. Dil Okulu Web Sitesi Şablonu

Dil okulu web sitesi şablonu

Ücretsiz olan bu şablon mobil duyarlı ve minimaldir. Dil okulunuzun sunumunu güzel bir web sitesine dönüştürebilir. Profesyonel ve düzenli bir görünüme sahiptir. En iyi web sitesi şablonları özelleştirebilirdir ve bu şablon da farksızdır. Tam olarak istediğiniz gibi bir web sitesi oluşturmanıza izin verecektir. Bu tema ayrıca İngilizce Dil Merkezi için harika bir seçenektir çünkü ses ve video bileşenlerine, Google Haritalar bileşenine, ve en yeni haberlerle İngilizce’yi öğrenmek üzerine makaleler paylaşmanız için blog fonksiyonelliğine sahiptir. Bütün bunlar şirketinizin web sitesini optimize edebilir.

30. Graphonex Mobil Duyarlı Web Sitesi Şablonu

Graphonex mobil duyarlı şablon

Graphonex en iyi web sitesi şablonlarından biridir ve premium kaliteye sahiptir. Şık tasarımı hızlıca özelleştirilebilirdir. Böylelikle efor ve zaman tasarrufu yapabilirsiniz, özellikle de vaktiniz kısıtlıysa bu fazlasıyla işinize yarayacaktır.

Rakiplerinden öne çıkmasını sağlayan birçok bileşen ve modülle donatılmıştır. İlk olarak, Web Sitesi Kurucu’ya sahiptir. Gelecekteki siteniz için en uygun düzeni bulmayı ve oluşturmayı kolaylaştırmak için üretilmiştir. Üstelik şablonda güçlü Renk Seçici de bulunmaktadır. Bu araç sayesinde web sitenizin renk paletini domine edecek 5 adet renk elde edersiniz. Eğer bir rengi değiştirmeniz gerekirse bütün web siteyi birkaç tıklamayla yeniden tasarlayabilirsiniz. Son olarak, Graphonex tam mobil duyarlı ve SEO dostudur.

31. Cafelisco Mobil Duyarlı Web Sitesi Şablonu

Cafelisco mobil duyarlı şablon

Cafelisco kafeniz, restoranınız veya kahvehaneniz için tercih edebileceğiniz bir web sitesi şablonudur. Eğer dışarıda yemenin yeni moda olduğunu düşünüyorsanız bu şablon size uyacaktır. Gerekli araçlara sahiptir.

İlk olarak, web sitenizin düzenini düzgün biçimde organize etmenize yardımcı olacak yönetilebilir bir Web Site Oluşturucusu mevcuttur. Ayrıca kafenizin imajını daha bireysel gösterebilmek için sayfaları da özelleştirebilirsiniz. Eşsiz kafenizin atmosferini sanal aleme taşımak için bütün elementleri anında hareket ettirebilir ve değiştirebilirsiniz. Web sitenizde sosyal medya bileşenlerini kullanarak müşterilerinizi menünüz, özel teklifler ve rezervasyonlar çeşitli sosyal medya hesapları aracılığıyla bilgilendirebilirsiniz. Cafelisco ile müşterilerinizle iletişime geçmeniz ve kişisel bağlantı kurmanız kolaydır.

32. Sürücü Kursu Web Sitesi Tasarımı

Sürücü Kursu Web Sitesi Tasarımı

Sürücü kurslarına özel tasarlanmış olan bu şablon bir web sitesi yayınlama sürecini kolaylaştıran birçok harika özelliğe sahiptir. Bileşenleri arasında web sitenizin baskın renkleri üzerinde çalışabilmenizi sağlayan Renk Seçici bulunmaktadır. Web sitesi oluşturucusu eğer birkaç gün içinde web sitesi oluşturmak, web site tasarımınızı değiştirmek ve değerli vaktinizden tasarruf etmek isterseniz güçlü bir araç olabilir.

Ayrıca bu şablon güçlü bir video bileşeniyle donandırılmıştır. Müşterilerinizle video dersleri paylaşmanıza izin verir. Bunun dışında önceden üretilmiş formu sayesinde müşterilerinizin üye olması ve sunduğunuz bazı materyallere erişim sağlamasını kolaylaştırır.

33. Yağ ve Yakıt Şirketi Web Sitesi Şablonu

Yağ ve Yakıt Şirketi Web Sitesi Şablonu

Eğer erişilebilir ve güvenilir bir endüstriyel web sitesi istiyorsanız Gaspero’ya bir şans verin. Başlangıçta yağ ve yakıt şirketleri için oluşturulmuş olsa da diğer web sitesi şablonları arasından öne çıkmaktadır. Gaspero mobil dostudur ve SEO odaklıdır. Bu, şirketiniz için arama motorundaki sıralamalarını yükselteceği anlamına gelir. Hedef pazarınızda daha kısa sürede tanınırsınız.

Anlaşılabilir sürükle ve bırak Web Sitesi Oluşturucusu web sitenizi sorunsuz biçimde başlatıp güncelleyebilmenize izin verir. Önceden tasarlanmış sayfalar işinize fazlasıyla yarayacaktır. Ancak bu endüstriyel şablon kolaylıkla özelleştirilebilirdir. İhtiyacınız olduğu kadar ve istediğiniz zaman elementleri değiştirebilirsiniz.

34. ManuFactor – İmalatçılar için Şablon

Manufactor imalatçı şablonu

ManuFactor güçlü bir endüstriyel ve imalat şirket şablonudur. Düzenlenebilir ve çok amaçlı olması sayesinde en iyi web sitesi şablonları arasındaki yerini almıştır. Bu şablon Kimyasal Endüstri, Plastik İmalatı ve Tekstil Endüstrileri için özel olarak tasarlanmış 4 adet ana sayfa düzenine sahiptir.

İmalat tasarımı oldukça dengeli bir düzene sahiptir. İçgüdüsel sürükle ve bırak kurucuyu kullanarak her sayfayı ve elementi düzenleyebilirsiniz. Böyle bir şablon ise oldukça kullanışlı ve bilgiseldir. Bu imalatçı web sitesi şablonu birçok bileşene sahiptir. Liste, örgü, karusel veya yaratıcı proje öne çıkarma seçenekleri arasından seçebilirsiniz. ManuFactor web site şablonu ayrıca %100 mobil ve SEO dostudur ve çapraz tarayıcı uyumludur.

35. Oristi – Fotoğrafçılık Portföy Web Sitesi Şablonu

Oristi Fotoğrafçılık Portföy Şablonu

Eğer premium özelliklere sahip bir temaya ihtiyacınız varsa Oristi listenizin en başında gelmelidir. Özel bileşenlere, sürükle ve bırak sayfa kurucusu ve dahili portföye sahiptir. Bu eşsiz şablon birçok önceden üretilmiş sayfa sunmaktadır. Ayrıca çok sayıdaki hazır blokla sitenizi istediğiniz gibi değiştirme ve kurma seçeneğine sahipsiniz.

Böylesine seçkin bir tasarıma sahip olan bu şablon sanatınızı tam olarak öne çıkarabilir. Üstelik web sitesi kurucusu ve kapsamlı yönetici paneli sayesinde tek bir satır kod yazmanıza gerek kalmaz.

36. Photorx – Mobil Duyarlı Web Sitesi Şablonu

Photorx mobil duyarlı web sitesi şablonu

En iyi web sitesi şablonları listemizdeki bu şablon modernle gelenekselin birleşimidir. Photorx yüksek esnekliğe sahiptir çünkü özelleştirebilirdir. Oldukça profesyonel gözükse de ilk fotoğrafçılık portföy web siteniz için harika bir başlangıç temasıdır. Önceden üretilmiş bloklardan seçebilir veya onlara web sitesi oluşturucu sayesinde kendi tasarımınızı ekleyebilirsiniz. Bu tema sosyal medya entegrasyon seçenekleriyle birlikte geldiği için ziyaretçileriniz sizinle sosyal medyada bağlantı kurabilir.

37. Kadın İç Çamaşırı için Mobil Duyarlı Web Sitesi Şablonu

Kadın iç çamaşırı web sitesi şablonu

Bu göz alıcı ve zarif mobil duyarlı tema kadın iç çamaşırı, kıyafet veya moda bloglarına uymaktadır. Ancak başka amaçlar için de kullanılabilmektedir.

Bu web sitesi şablonunun sosyal medya entegrasyonu, ses ve video bileşenleri gibi yerleşik bileşenleri mevcuttur. Bunun sayesinde müşterileriniz sosyal medya ağınıza katılabilir ve böylelikle online varlığınız daha da gelişebilir. Bu şablon modern bir web sitesi için gereken bütün özelliklere sahiptir.

38. Zoe Moda E-Ticaret Teması

Zoe e-ticaret teması

Zoe en iyi web sitesi şablonlarından biridir. Moda siteleri arasından öne çıkan bu tema zevk doludur. Güzel bir düzene sahiptir ve 15’ten fazla önceden üretilmiş sayfaya sahiptir. Bu moda teması sürükle ve bırak Web Sitesi Kurucu’ya sahiptir. Bu kurucu sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Zoe temasının yönetilmesi ve değiştirilmesi de oldukça kolaydır. Ürün kataloğunuzu hızlıca doldurabilir ve bütün site elementlerini özelleştirebilirsiniz. 14 günlük deneme süresi boyunca denenebilmektedir.

39. Mobil Duyarlı Restoran Web Sitesi Şablonu

Restoran web sitesi şablonu

Bu mobil duyarlı web sitesi şablonu restoranınızın veya kafeinizin popülerliğini artırma fikriyle yapılmıştır. Tasarımı oldukça hoştur ve yazı tipleriyle desenlerin beyaz ve siyah renk karışımıyla mekanınıza uyacaktır.

En iyi web sitesi şablonlarından biri olan bu şablon akıl alıcı görseller, üstbilgi kısmının altındaki harika bir kaydırgaç ve menü çubuğu sayesinde ziyaretçilerinizin dikkatini çekecektir. Tam olarak mobil duyarlı olduğu için de görseller ve kaydırgaçlar kalitesinden taviz vermeyecektir.Bu şablon müşterilerinizin rahatı için rezervasyon fonksiyonelliğine ve sipariş seçeneklerine sahiptir.

40. Video Stüdyosu Premium Şablonu

Video stüdyosu web sitesi şablonu

Bugünlerde video çekimi yapmak fotoğraf çekimi yapmaktan daha popüler hale gelmektedir. Bu yüzden de bu türdeki şirketlerin ve üreticilerin kendilerini online ortamda nasıl temsil edeceklerini bilmeleri önemlidir. İşte onlar için iyi bir seçim olan bu şablon video stüdyosu için alımlı bir şablondur. Güçlü bir sürükle ve bırak oluşturucuya ve de kullanıcı dostu ortam kütüphanesine sahiptir. İşte eşsiz ve tanınan bir web sitesi oluşturmanız için gereken her şey!

Sonuç

En iyi web sitesi kurucu şablonları verimlidir ve size gereken bütün özellikleri sağlar. Doğru şablonu seçtikten sonra hayallerinizin web sitesini kısa sürede oluşturmanıza yardımcı olan bir web sitesi oluşturucu elde edersiniz.

Bu rehberimizde siteniz için kaliteli bir şablon seçerken göz önüne almanız gereken en önemli ipuçlarını ve en iyi web sitesi şablonları listemizi sunduk. Aralarında premium ve ücretsiz temalar, giriş sayfası ve e-ticaret temaları bulunmakta. Birçok seçenek mevcut olduğundan dolayı istediğiniz türden bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Hangi web sitesi şablonunu seçtiniz? Aşağıdaki yorumlar kısmında bizimle paylaşın!

Author
Yazar

Gökhan O.

Gökhan Hostinger’da YouTube Takım Lideri olarak çalışmakta. WordPress hakkındaki tecrübe ve bilgisini bu blogda paylaşıyor. Hostinger’ın adını YouTube içeriği üzerinden duyurmayı kendine görev edinmiştir. Hobileri arasında oyun oynamak ve futbol maçları izlemek vardır.