Sınırlı Süreli Teklif - 3,49TL/ay
00
GÜN
19
SAAT
47
DAKİKA
40
SANİYE
Şimdi Başlayın
×

Yeni Nesil Teknoloji

Daha hızlı donanım, yenilikçi bir ağ mimarisi veya yeni bir yazılım çözümü, hangisi olursa olsun, ilk uygulayanlardan biri olacağız.

Hostinger Global Veri Merkezleri

Hostinger Global Veri Merkezleri

Sunucularımız 7 farklı bölgede kurulur -> Birleşik Krallık, ABD, Brezilya, Hollanda, Singapur, Endonezya ve Litvanya (çok yakında). Biz global olarak bağlı Tier 3 seviye veri merkezlerimizden dağıtım yaparken müşterilerimiz güvenirliğin ve en düşük gecikme süresinin tadını çıkarabilir.

Hostinger Veri Yedeklemesi

Hostinger Veri Yedeklemesi

Sunucudaki bütün veri çoklu fail-safe seviyeleriyle, RAID-10, günlük veya haftalık yedeklemelerle korunur.

Hostinger Yüksek Ulaşılabilirliği

Hostinger Yüksek Ulaşılabilirliği

Bütün DC'lerimizin birçok ISP ile çift uplink'i vardır. Müşterilerimizi DDoS saldırılarından çoklu katmanda koruyoruz; ağ anahtarı seviyesinde Wanguard anti DDoS trafik çözümleyicisi ve akıllı güvenlik duvarı kuralları, her sunucuda Bitninja (Web Uygulama Güvenlik Duvarı), tercihen her hesap için CloudFlare ve bununla birlikte sitenizin herhangi türde saldırıdan korunduğundan emin olmak için özel web sunucu kuralları.

Hostinger PHP HTTP

Hostinger PHP HTTP

Saniyede 3 kat daha fazla isteğe yanıt verebilen en son teknolojiler ile daha iyi SEO, müşteri elde tutumu ve dönüşüm elde edin.

Hostinger Çok Katmanlı Önbellek

Hostinger Çok Katmanlı Önbellek

Web hizmeti katında (Nginx) çok katmanlı önbellek ile birlikte Twitter'dan memcached fork içeren eşşiz bir önbellek dağıtımı yapıyoruz. Bu statik ve dinamik içerikler için yüklenme sürelerini çarpıcı biçimde azaltabilir. WordPress, Joomla gibi CMS sistemleri etkin önbellekle yüklenme sürelerinde neredeyse 10 kat ilerleme gösterdi.

Hostinger Ölçeklenebilir Mimari

Hostinger Ölçeklenebilir Mimari

Yeni sunucu kurma sürelerimiz 10 dakika civarındadır. Tam otomatik önyükleme sürecimiz var. Güç tuşuna basın, ağ kablolarını takın - otomatik yükleme başlar (kickstart, ansible) ve sunucu çevrimiçi olur.

Hostinger Tam Yönetim

Hostinger Tam Yönetim

Sunucuların ve bütün altyapının daima çalışmasını ve bütün paketlerin güncel olmasını garantiye alırız. Bütün mühendislerimiz Pagerduty'de göreve hazırdır, bütün hadiselere neredeyse anında duyarlı geri dönüş yaparız. Ayrıca Prometheus vasıtasıyla öngörücü izlemememiz sayesinde sorunlar oluşmadan önce onları önleyebiliyoruz.

Hostinger Felaket Onarımı

Hostinger Felaket Onarımı

Planlanmamış bir durumda hesabınızı en sonki anlık görüntüsüne birkaç dakika içinde geri döndürebiliyoruz.

Özel hPanelErişim YöneticisiOpenResty nginx+luaCloudFlare entegrasyonuLetsEncrypt entegrasyonuGünlük YedeklemeCloudLinuxHesap İzolasyonu için LVE containerlarıAşırı hız için SSD SürücülerAğ anahtarları üzerinde Wanguard gerçek zamanlı anti-DDoS koruması Kesintisiz ve otomatik sunucu dağıtımıIntercomHTTP/2Proaktif ve öngörücü sunucu izlemeGerçek zamanlı duyarlı sunucu izlemeNginx mikro önbellekHer sunucuda Akıllı WAF (Web uygulama güvenlik duvarı) Memcached (Twitter fork - Fatcache)

Sınıfının en iyi WordPress performansı

HTTP/2 ve IPv6 etkin, PHP7, NGINX önbellekleme, GZIP sıkıştırma, spam ve tehdit tespiti.

Daha güçlü SEO, ziyaretçi hatırlama, ve dönüştürme yanında son teknolojilerle saniye başına 3x daha fazla talep karşılama.

Ortalama WordPress yanıt süresi 114 ms

30 gün içinde para iade garantisi

Eğer Hostinger'dan %100 memnun değilseniz, paranızı iade edeceğiz. Endişe yok, risk yok.

Daha Fazla ÖğreninPara İade Garantisi Rozeti
  • Kolay Web Site Kurma Aracı
  • %99.9 uptime garantisi
  • 7/24 Canlı Destek
  • Güçlü Kontrol Paneli
  • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi
Sınırlı Süreli Özel Teklif!
Ayda
3
49
TL
/aylık
90% Tasarruf Edin
Şimdi başlayın