Büyümeniz için Tasarlandı

Hostinger'ı daha güçlü ve daha hızlı yapmak için sadece en son teknolojiye güvenemeyiz. Bu yüzden en büyük gücümüz, onu hayata geçirmek için var gücüyle çalışan ekiplerden oluşuyor.

Büyümeniz için Tasarlandı
Hız

Hız

Tepki süresi 11-274 ms.

Destek

Destek

7/24 canlı sohbet.

Verimlilik

Verimlilik

En iyi fiyat/kalite oranı.

Basitlik

Basitlik

10 kişiden 9'u hPanel'i temiz ve sezgisel buluyor.

Veri Merkezleri

Tüm veriler güvende

Web sitelerinizi birden fazla düzeyde arıza güvenliği, RAID-10, günlük veya haftalık yedekleme ile koruyoruz. 10 veri merkezimizin tamamı, web sitelerinizi her ülkede hızlı tutmak için küresel olarak dağıtılır. Küresel olarak bağlantılı Tier-3 veri merkezlerinde devreye soktuğumuzda, ziyaretçileriniz en düşük gecikme süresinin ve benzersiz güvenilirliğin keyfini çıkaracak.

Planlarımıza dahil olan hizmetler:

Şirketçe geliştirilmiş hPanel, Erişim yöneticisi, LiteSpeed web sunucusu, ücretsiz SSL, Şirketçe geliştirilmiş WAF.

Tüm veriler güvende

Altyapı

Maksimum Verimlilik

Güvenlik, hızlı performans ve kararlılık eşit derecede önemlidir. Web siteniz için %99,99 çalışma süresini korumaya çalışıyoruz. Sunucularımız, hosting sağlayıcıları için önde gelen işletim sistemi olan CloudLinux üzerinde çalışmaktadır. Sistemlerimizi düzenli yeniliyor, sunucuları DDoS saldırılarına karşı koruyup en yeni LiteSpeed teknolojileriyle hızlarını artırıyoruz.

Planlarımıza dahil olan hizmetler:

Günlük Yedeklemeler, CloudLinux, Hesap İzolasyonu için LVE kapsayıcıları, Anahtarlarda Wanguard gerçek zamanlı anti-DDoS koruması, tam SSD sunucuları.

Maksimum Verimlilik

Hpanel

Pürüzsüz Kontrol İçin Tasarlandı

Geliştirdiğimiz hPanel'imizle gurur duyuyoruz. 2011'deki doğuşundan bu yana, yeni başlayanlar için sezgisel ve profesyoneller için basit bir hosting deneyimi sunmak için ürünümüzün her yönüne ince ayar yapıyoruz. hPanel 17 dile çevrilmiştir ve hızlı otomatik geçişler için şirket içi bir WordPress içe aktarma hizmetine sahiptir.

Pürüzsüz Kontrol İçin Tasarlandı

Destek

Başarı Odaklı

Bir sorunun nasıl çözüleceğini göstermenin, müşterileri başarıya yönlendirmenin en iyi yolu olduğuna inanıyoruz. Teknik ekibimiz, web siteniz üzerinde çalışırken yaşadığınız herhangi bir sorunda size yol göstermek için 7/24 burada.

Başarı Odaklı

Ürünlerimizi Yakından Tanıyın

Son Rehber Yazıları

WHOIS Gizlilik Koruması

Oct 05, 2022Ürün Güncellemeleri

Domain kayıt ederken vermeniz gereken tüm kişisel bilgiler konusunda hiç şüpheye düştüğünüz oldu mu?

Yazar: Klaudijus J.

Hostinger Erişim Kayıtları

Jul 30, 2022Ürün Güncellemeleri

Tüm Hostinger kullanıcıları, kullanışlı Erişim Kayıtları'nı kullanabilir. Bu özellik, web sitenize kimin eriştiğini görmenizi ve trafiği buna göre filtrelemenizi sağlar.

Yazar: Florence S.

WordPress Test Ortamı

Jun 27, 2022Ürün Güncellemeleri

Bu yılın başlarında WordPress test ortamı özelliğini kullanıma sundur. Eskiden kullanıcıların kendi test ortamlarını oluşturmaları gerekiyordu.

Yazar: Yoga K.