Yeni Nesil Teknoloji

Daha hızlı donanım, yenilikçi bir ağ mimarisi veya yeni bir yazılım çözümü, hangisi olursa olsun, ilk uygulayanlardan biri olacağız.

Sunucularımız dünyanın her yerinde

Sunucudaki bütün veri çoklu fail-safe seviyeleriyle, RAID-10, günlük veya haftalık yedeklemelerle korunur.

Ucuz fiyat

Hostinger: Global Veri Merkezleri

Sunucularımız 6 farklı ülkede konumlandırılmıştır: Birleşik Krallık, ABD, Hollanda, Singapur, Endonezya ve Litvanya. Küresel olarak bağlantılı Tier-3 veri merkezlerimiz sayesinde müşterilerimiz en düşük gecikme süresi ve yüksek güvenilirliğinin tadını çıkarır.

Ucuz fiyat

Planlarımıza dahil olan hizmetler:

Özel hPanel, Erişim Yöneticisi, LiteSpeed, Cloudflare entegrasyonu, Let's Encrypt entegrasyonu.

Sunucularımız dünyanın her yerinde
Sunucularımız dünyanın her yerinde

DDOS Koruması

Saniyede 3 kat daha fazla isteğe yanıt verebilen en son teknolojiler ile daha iyi SEO, müşteri elde tutumu ve dönüşüm elde edin.

Ucuz fiyat

Hostinger: Yüksek Ulaşılabilirlik

Bütün DC'lerimizin birçok ISP ile çift uplink'i vardır. Müşterilerimizi DDoS saldırılarından çoklu katmanda koruyoruz; ağ anahtarı seviyesinde Wanguard anti DDoS trafik çözümleyicisi ve akıllı güvenlik duvarı kuralları, her sunucuda Bitninja veya Imunify360 (Web Uygulama Güvenlik Duvarları), tercihen her hesap için Cloudflare ve bununla birlikte sitenizin herhangi türde saldırıdan korunduğundan emin olmak için özel web sunucu kuralları.

Ucuz fiyat

Planlarımıza dahil olan hizmetler:

Günlük Yedekleme, CloudLinux, Hesap İzolasyonu için LVE containerları, Ağ anahtarları üzerinde Wanguard gerçek zamanlı anti-DDoS koruması.

Işık hızı için üretildi

Yeni sunucu kurma sürelerimiz 10 dakika civarındadır. Tam otomatik önyükleme sürecimiz var. Güç tuşuna basın, ağ kablolarını takın - otomatik yükleme başlar (kickstart, ansible) ve sunucu çevrimiçi olur.

Ucuz fiyat

Hostinger: Özelleştirilebilir sunucu taraflı önbellekleme

Özelleştirilebilir sunucu taraflı önbellekleme çözümleri. LiteSpeed Cache eklentileri en popüler web uygulamalarını eforsuz biçimde güçlendirmek için üretilmiştir. Web uygulamalarına endişelenmeden yük bindirin, ani trafik artışlarını hiç sorun olmadan karşılayın ve önbelleği güçlü Smart Purge teknolojisiyle kolaylıkla yönetin.

Ucuz fiyat

Planlarımıza dahil olan hizmetler:

Yüksek hız için SSD Sürücüler. Kesintisiz ve otomatik sunucu dağıtımı. Intercom. HTTP/2

Sunucularımız dünyanın her yerinde
Sunucularımız dünyanın her yerinde

Performans ruhu

Planlanmamış bir durumda hesabınızı en sonki anlık görüntüsüne birkaç dakika içinde geri döndürebiliyoruz.

Ucuz fiyat

Hostinger: Tam Yönetim

Sunucuların ve bütün altyapının daima çalışmasını ve bütün paketlerin güncel olmasını garantiye alırız. Bütün mühendislerimiz Pagerduty'de göreve hazırdır, bütün hadiselere neredeyse anında duyarlı geri dönüş yaparız. Ayrıca Prometheus vasıtasıyla öngörücü izlememiz sayesinde sorunları oluşmadan önleyebiliyoruz.

Ucuz fiyat

Planlarımıza dahil olan hizmetler:

Pro-aktif ve öngörülü sunucu izleme. Gerçek zamanlı reaktif sunucuyla LiteSpeed mikro önbelleği izleme. Her sunucuda WAF

Sınıfının en iyi WordPress performansı

HTTP/2, HTTP/3 (Quic) ve IPv6 etkin, PHP7, LiteSpeed (eklenti ile) önbelleğe alma, GZIP sıkıştırma, spam ve tehdit algılama. Saniyede 3 kata kadar daha fazla istek sunabilen son teknoloji ile daha iyi SEO, ziyaretçi tutma ve dönüşüm elde edin

Sunucularımız dünyanın her yerinde

Ortalama tepki süresi: 43 ms

Şimdi Tasarruf Etmeye Başlayın

En iyi hosting seçeneğiniz burada

8
99
/aylık
Şimdi Başla