Anında 7/24 canlı destekAnında 7/24 canlı destek

%99,9 UPTIME%99,9 UPTIME

Bizi 30 gün risk almadan deneyin!30 gün risk almadan deneme!

Ucuz web hosting ile ücretsiz domain nasıl alabileceğinizi mi merak ediyorsunuz?

Daha fazla aramayın, Hostinger'da var. Premium veya Business web hosting planını alın ve ücretsiz domain alacaksınız. Web sitenize mükemmel alan adını bulmak için domain sorgulama aracımızı kullanın ve ücretsiz domain adresini anında kaydedin.

Ücretsiz Domain Hosting

Hostinger'ın ucuz Business veya Premium web hosting planları ile ücretsiz domain elde edin. Hostinger, ücretsiz domain içeren en ucuz web hosting hizmetleri sunarak hayatınızı kolaylaştırır. Başarılı bir web sitesi yapmak için ihtiyacınız olan her şey burada: yüksek hız, sınırsız özellikler ve ÜCRETSİZ domain!

UCUZ WEB HOSTING

ÜCRETSİZ domain ile sınırsız web hosting'in tadını çıkarın. Pahalı web geliştiricilerine para harcamaktan vazgeçin, yüksek internet hızı ve sınırsız disk alanı için bulut altyapısında tasarlanmış ucuz web sitelerinden biriyle kendiniz yapın. Ücretsiz domain ile birlikte hepsi bir arada ucuz web hosting istiyorsanız daha fazla kendinizi yormayın.

Özel Canlı Destek

Gururlu bir ICANN üyesi olmasından dolayı, Hostinger tüm alan adı sahiplerine en iyi müşteri hizmetini vermeye kendini adamıştır! Şirket içinde profesyonel olarak eğitilmiş teknik destek hızlı ve verimlidir. Ucuz web hosting ile ücretsiz domain edinin ve endişelenmeden markanızı büyütün. Her zaman işinizi büyütmenize yardımcı olacağız.

Özel Email Adresi

Email adresiniz için ücretsiz özel alan adınızı kullanarak markanızın bilinirliğini artırın. Müşterilerinize özel bir şirket e-postasından email gönderin. Ücretsiz domain almanız, markanızın güvenilirliğini artırmanıza yardımcı olur. Farklı olun, özel e-posta adresinizi olağanüstü ve mükemmel yapın! Panelinizden kolaylıkla özel email oluşturun.

forbes'de görüldüğü gibi
medium'da görüldüğü gibi
as seen on techradar
as seen on trustpilot
as seen on huffpost
as seen on bloomberg

Dünya çapında 29,000,000 mutlu kullanıcı tarafından güvenilen
en hızlı cloud hosting platformu!

Hiçbir sorum yanıtsız kalmazken her seferinde aldığım olağanüstü müşteri desteği beni özel üye gibi hissettiriyor, Hostinger'ı kesinlikle öneriyorum.

Mutlu web sitesi sahipleri
Gökmen Sertkaya
Bilgisayar Mühendisi & Girişimci
  • Sınırsız Sayıda Web Sitesi
  • 7/24 Canlı Destek
  • Kolay Web Site Kurma Aracı
  • 2 Kat Optimize WordPress Hızı
  • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi
Kısa süre için geçerli fırsat!
14
99
TL 'den başlayan
104,97TL
3 aylığı 44,97TL
57% Tasarruf Edin
Şimdi Başlayın