Sınırlı Süreli Teklif - 3,49TL/ay
00
GÜN
02
SAAT
27
DAKİKA
06
SANİYE
Şimdi Başlayın
×
WooCommerce hosting logo

WooCommerce Hosting

Üstün WooCommerce performansı için optimize edilmiş sunucularımızda WordPress destekli bir online dükkan açın.
Şimdi Başla
 • %99.9 Uptime Garantisi
 • Üstün Hız Performansı
 • Muhteşem Destek Ekibi
 • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi

WooCommerce hosting planı seç

TEKİL WEB HOSTING

34,85TL
%90 İndirim
3
49
TL
/aylık
 • 1 Web site
 • 1 Eposta Hesabı
 • 100 GB Trafik
 • 1X WooCommerce Optimized Speed
En Popüler

PREMIUM WEB HOSTING

52,50TL
%82 İndirim
9
39
TL
/aylık
 • Sınırsız Sayıda Web Sitesi
 • Sınırsız Email Hesabı
 • Sınırsız Trafik
 • Haftalık Yedekleme
 • 2X WooCommerce Optimized Speed

KURUMSAL WEB HOSTING

69,55TL
%78 İndirim
15
05
TL
/aylık
 • Tüm Premium Avantajları
 • Günlük Yedekleme
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • 4X WooCommerce Optimized Speed
Projeniz için daha fazla güce mi ihtiyacınız var? Üstün teknoloji cloud hosting çözümlerimize göz atın.

Biliyor muydunuz? Kişisel ücretsiz domain adresiniz Premium & Kurumsal web hosting planlarına dahildir!

 • bitpay
 • kredi-karti
 • banka-karti
 • bank-transfer

Hostinger ile satışları kolaylaştırın

Bütün e-ticaret siteleri için vakit nakittir. Hostinger ile yüksek site ve satış performansına ulaşın. Başarınız için ihtiyacınız olan herşeye sahibiz!

7/24 Teknik Destek

Kişisel IT ekibiniz bütün sorularınızı, taleplerinizi karşılamak üzere burada. Gece veya gündüz, 365 gün 7/24 yardım alabilirsiniz!

İşletmelere Özel Sunucular

En güncel PHP sürümlerinden HTTP/2'ye, sunucularımız en iyi performans için en son teknolojilerle donatılmıştır.

Ücretsiz Domain Tescili

Bütün dükkanların harika bir isme ihtiyacı var. Hostinger'da ücretsiz domain alın! 12 ay ve üzeri planlarda .com, .net, .xyz uzantılı ücretsiz domain dahil!

WooCommerce macerana bugün başla

3 basit adım. Online işletmenizi başlatmak için ihtiyacın olan herşey bu kadar.

Hosting planını seç

Hosting planını seç

Planını seç ve siparişini endişelenmeden tamamla. 30 gün içinde para iade garantisi var!

Dükkanını aç

Dükkanını aç

Tek tıklamayla WordPress yükle ve WooCommerce ile dükkanını oluşturmaya başla.

Satış yap!

Satış yap!

Eğlence burada başlıyor. Sat, yatırım yap, büyü!

Dükkanınız için niçin WooCommerce seçilmeli?

Dükkanınız için niçin WooCommerce seçilmeli?

WordPress platformu milyonlarca webmaster'a herhangi yazılım bilgisi olmaksızın istedikleri türde web sitesi oluşturma olanağı tanıyor. WooCommerce projesi ise bunu bir seviye yukarı taşıyor. Pek çok online işletme ve dükkanlar için e-ticaret kapısını aralıyor!

Esnek ve Özelleştirilebilir

Ücretsiz eklenti ve temalardan oluşan devasa kütüphane sayesinde kusursuz alışveriş platformunu kurabilirsiniz. Yeni araçlar, özellikler ve ödeme metodlarını saniyeler içinde ekleyebilirsiniz!

SEO Odaklı

Düzgün arama motoru optimizasyonu ile dükkanınızın internetteki görünürlüğünü arttırın. WordPress sadeliği ile SEO'nuzu bir üst seviyeye taşımak için ihtiyacınız olan bütün araçlara sahipsiniz.

Kolay Bakım

WordPress'in yenilikçi admin paneli, WooCommerce dükkan bakımını oldukça basit hale getiriyor. Kolaylıkla yeni ürünler, hizmetler, indirimler ekleyebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz!

Dükkanınızı zirveye taşıyacak özellikler!

Bizim görevimiz başarmanızı sağlamak. Dolayısıyla web hosting platformumuzu, dükkanınızı diğerleri arasından öne çıkaracak özelliklerden oluşan yeniliklerle kusursuzlaştırdık!

Özel Kontrol Paneli

İhtiyacınız olan herşeyi tek bir yerde bulun. Maksimum verim için web sitenizi, epostalarınızı ve ayarlarınızı düzenleyin!

Önbellek Güçlendirme

Işık hızında yüklenen sayfalarla ziyaretçilerinizi etkileyin. Çok katmanlı önbellek avantajını kullanın ve gerçek hızın tadını çıkarın.

SSL/TLS Sertifikası

Ziyaretçilerinizi güvende hissettirin. 12 ay ve üzeri kurumsal planlara, SEO ve güven derecenizi arttıracak olan ömür boyu SSL ücretsizdir!

CloudFlare Entegrasyonu

CloudFlare entegre ederek ekstra hız ve güvenlik katmanı edinin. DDoS koruması, WAF ve global CDN dahildir!

Erişim Yöneticisi

Birkaç kişiyle beraber mi çalışıyorsunuz? Özel erişim yöneticisiyle bilgilerinizi bir yandan gizli tutarkan, diğer yandan iş birliğinizi sürdürün!

Büyümeniz için Alan

WooCommerce dükkanınızın ekstra güce ihtiyacı olduğunda, her zaman bir çözümümüz olacak. Sorunsuzca yükseltebilir ve bütün sınırları unutabilirsiniz!

WooCommerce Hosting SSS

WooCommerce hosting ile ilgili sık sorulan soruların cevapları

WooCommerce hem küçük hem de büyük projeler için uygun, tamamen ücretsiz bir WordPress uzantısıdır (eklenti olarak da adlandırılır). Bu eklentiyle kullanıcılar fiziksel ve dijital ürünler olmak üzere satış yapabilecekleri online bir dükkan açabilirler. En büyük avantajlarından birisi yazılım bilgisi gerektirmemesi! Ancak yazılım biliyorsanız, biraz daha fazla şeyler yapabilirsiniz.

WooCommerce resmi WordPress eklenti merkezinden indirilebilir, dolayısıyla kurulumu oldukça kolaydır. Yükleme tamamlandığında admin panelinde birkaç yeni menü belirecektir. Bu menülerden farklı ayarları düzenleyebilir, yeni ürünler ekleyebilir ve mevcut içeriği değiştirebilirsiniz. Kısacası eklenti WordPress web sitelerinde bir uzantı olarak çalışmaktadır.

En güzel kısmı burası - tamamen ücretsiz! Daha fazla özellik sunan ücretli uzantılar ve premium temalar bulunuyor ancak WooCommerce yüklemek ve kullanmaya başlamak için herhangi ücret ödemeniz gerekmiyor. Tek ihtiyacın olan web hosting ve Hostinger'da olduğuna göre bu iş zaten tamam!

WooCommerce hosting WordPress'den gücünü olan bütün online dükkanların üstün hız ve performansa ulaşması için oluşturulan bir çözümdür. Özel sunucu kurulumu ve dahili yönetici ekibimizin ilgisiyle, hızlı ve responsive bir online dükkan için kusursuz bir ortama sahip olursunuz. Hostinger ile çok kolay!

Elbette! Eğer WooCommerce sitenizi web hosting platformumuza taşımayla ilgili yardıma ihtiyacınız olursa, 7/24 buradayız. Dilediğiniz an destek ekibimize ulaşın ve dükkanınızı çalıştırmaya başlayıkn!

En iyi WooCommerce hosting platformunu seçmek için dükkanınızın boyutunu ve ihtiyaçlarını belirlemelisiniz. Eğer yeni başlıyorsanız, paylaşımlı hosting başlamanız, büyümeniz ve başarmanız için yeterli olacaktır. Eğer çok fazla büyür ve daha güçlü bir ortama ihtiyacınız olursa, kurumsal hosting planımız fazla müşteriye sahip nispeten büyük dükkanlar için harika bir seçimdir.

Tasarruf etmeye başlayın!

En iyi hosting & domain yalnızca

3
49
TL
/aylık
 • Kolay Web Site Kurma Aracı
 • %99.9 uptime garantisi
 • 7/24 Canlı Destek
 • Güçlü Kontrol Paneli
 • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi
Sınırlı Süreli Özel Teklif!
Ayda
3
49
TL
/aylık
90% Tasarruf Edin
Şimdi başlayın