WooCommerce Hosting

Üstün WooCommerce performansı için optimize edilmiş sunucularımızda WordPress destekli bir online dükkan açın.

check_circle

30 gün içinde para iade garantisi

WooCommerce hosting planınızı seçin

Woo Starter

₺69,55
%78 İndirim
15
05
/aylık

yenilediğinizde aylık ₺24,99

 • Sınırsız Sayıda Web Sitesi
 • 20 GB SSD Alanı
 • Sınırsız Trafik
 • Ücretsiz Domain ve SSL
 • Haftalık Otomatik Yedekleme
 • Jetpack Ücretsiz
En Popüler

Woo Premium

₺146,69
%78 İndirim
32
49
/aylık

yenilediğinizde aylık ₺97,29

 • Sınırsız Sayıda Web Sitesi
 • 100 GB SSD Alanı
 • Sınırsız Trafik
 • Ücretsiz Domain ve SSL
 • Günlük Otomatik Yedekleme
 • Jetpack Kişisel

Woo Business

₺293,39
%78 İndirim
65
19
/aylık

yenilediğinizde aylık ₺194,55

 • Sınırsız Sayıda Web Sitesi
 • 140 GB SSD Alanı
 • Sınırsız Trafik
 • Ücretsiz Domain ve SSL
 • Günlük Otomatik Yedekleme
 • Jetpack Premium

Daha fazla güce mi ihtiyacınız var? Cloud hosting çözümlerimize göz atın.

Hostinger ile satışları kolaylaştırın

Bütün e-ticaret siteleri için vakit nakittir. Hostinger ile yüksek site ve satış performansına ulaşın. Başarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz!

live_help

7/24 Teknik Destek

Kişisel IT ekibimiz bütün sorularınızı ve isteklerinizi karşılamak için burada. Gece veya gündüz, 365 gün 7/24 yardım alabilirsiniz!

dns

Yüksek Performanslı Sunucular

En güncel PHP sürümlerinden HTTP/2'ye, sunucularımız en iyi performans için en son teknolojilerle donatılmıştır.

thumb_up

Ücretsiz Domain Tescili

Bütün mağazaların harika bir isme ihtiyacı var. Hostinger'da ücretsiz domain alın! 12 ay ve üzeri planlarda .com, .net, .xyz ve daha da fazla uzantı çeşidiyle ücretsiz domain dahil!

Mağazanız için niçin WooCommerce'i seçmelisiniz?

WordPress platformu milyonlarca webmaster'a herhangi yazılım bilgisi olmaksızın istedikleri türde web sitesi oluşturma olanağı tanıyor. WooCommerce projesi ise bunu bir seviye yukarı taşıyor. Pek çok online işletme ve mağazalar için e-ticaret kapısını aralıyor!

 icon

check_circleEsnek ve Özelleştirilebilir

Ücretsiz eklenti ve temalardan oluşan devasa kütüphane sayesinde kusursuz alışveriş platformunu kurabilirsiniz. Yeni araçlar, özellikler ve ödeme yöntemlerini saniyeler içinde ekleyebilirsiniz!

check_circleSEO Odaklı

Sağlam arama motoru optimizasyonu ile mağazanızın internetteki görünürlüğünü artırın. WordPress sadeliği ile SEO'nuzu bir üst seviyeye taşımak için ihtiyacınız olan bütün araçlara sahipsiniz.

check_circleKolay Bakım

WordPress'in yenilikçi admin paneli, WooCommerce mağazanızın yönetimini oldukça kolay hale getiriyor. Kolaylıkla yeni ürünler, hizmetler, indirimler ekleyebilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz!

WooCommerce maceranıza bugün başlayın

3 basit adımda online mağazanızı başlatın.

Hosting planınızı seçin

İlk adım

Hosting planınızı seçin

Planınızı seçin ve siparişinizi endişelenmeden tamamlayın. 30 gün içinde para iade garantisi mevcuttur!

Mağazanızı kurun

İkinci adım

Mağazanızı kurun

Tek tıklamayla WordPress yükleyin ve WooCommerce ile mağazanızı oluşturmaya başlayın.

Satış yapın!

Üçüncü adım

Satış yapın!

Eğlence burada başlıyor. Satın, yatırım yapın ve büyüyün!!

İhtiyacınız olan her şey

Mağazanızı zirveye taşıayacak özellikler!

Bizim görevimiz başarılı olmanızı sağlamak. Dolayısıyla web hosting platformumuzu, mağazanızı diğerlerinin önüne geçirecek özelliklerden oluşan yeniliklerle kusursuzlaştırdık!

tune

Özel Kontrol Paneli

İhtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulun. Maksimum verim için web sitenizi, epostalarınızı ve ayarlarınızı düzenleyin!

update

Önbellek Güçlendirme

Işık hızında yüklenen sayfalarla ziyaretçilerinizi etkileyin. Çok katmanlı önbellek avantajını kullanın ve gerçek hızın tadını çıkarın.

https

SSL/TLS Sertifikası

Ziyaretçilerinizi güvende hissettirin. 12 ay ve üzeri kurumsal planlarda, SEO ve güven derecenizi artıracak olan ömür boyu SSL ücretsizdir!

Dashboard
Ecommerce shop
cloud

CloudFlare Entegrasyonu

CloudFlare entegre ederek ekstra hız ve güvenlik katmanı edinin. DDoS koruması, WAF ve global CDN dahildir!

people

Erişim Yöneticisi

Birkaç kişiyle beraber mi çalışıyorsunuz? Özel erişim yöneticisiyle bilgilerinizi bir yandan gizli tutarken, diğer yandan iş birliğinizi sürdürün!

trending_up

Büyümeniz için Alan

WooCommerce mağazanızın ekstra güce ihtiyacı olduğunda her zaman bir çözümümüz olacak. Sorunsuzca yükseltebilir ve bütün sınırları unutabilirsiniz!

WooCommerce Hosting SSS

WooCommerce hosting ile ilgili sık sorulan soruların cevapları

WooCommerce hem küçük, hem de büyük projeler için uygun ve tamamen ücretsiz bir WordPress uzantısıdır (eklenti olarak da adlandırılır). Bu eklentiyle kullanıcılar fiziksel ve dijital ürünler olmak üzere satış yapabilecekleri online bir mağaza açabilirler. En büyük avantajlarından biriyse yazılım bilgisi gerektirmemesi! Ancak yazılım biliyorsanız, daha da fazlasını yapabilirsiniz.
WooCommerce resmi WordPress eklenti merkezinden indirilebilir, dolayısıyla kurulumu oldukça kolaydır. Yükleme tamamlandığında yönetici panelinde birkaç yeni menü belirecektir. Bu menülerden farklı ayarları düzenleyebilir, yeni ürünler ekleyebilir ve mevcut içeriği değiştirebilirsiniz. Kısacası, bu eklenti WordPress web sitelerinde bir uzantı olarak çalışmaktadır.
En güzel kısmıysa tamamen ücretsiz olması! Daha fazla özellik sunan ücretli uzantılar ve premium temalar bulunuyor ancak WooCommerce yüklemek ve kullanmaya başlamak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Tek ihtiyacınız olan web hosting ve Hostinger'da olduğunuza göre bu iş zaten tamam!
WooCommerce hosting WordPress'den gücünü alan bütün online mağazaların üstün hız ve performansa ulaşması için oluşturulan bir çözümdür. Özel sunucu kurulumu ve dahili yönetici ekibimizin ilgisiyle, hızlı ve mobil duyarlı bir online mağaza için kusursuz bir ortama sahip olursunuz. Hostinger ile her şey çok kolay!
Elbette! Eğer WooCommerce sitenizi web hosting platformumuza taşımayla ilgili yardıma ihtiyacınız olursa, 7/24 buradayız. Dilediğiniz an destek ekibimize ulaşın ve mağazanızı çalıştırmaya başlayın!
En iyi WooCommerce hosting platformunu seçmek için mağazanızın boyutunu ve ihtiyaçlarını belirlemelisiniz. Eğer yeni başlıyorsanız paylaşımlı hosting ile başlamanız, büyümeniz ve başarılı olmanız için yeterli olacaktır. Eğer çok fazla büyür ve daha güçlü bir ortama ihtiyacınız olursa, kurumsal hosting planımız fazla müşteriye sahip nispeten daha büyük mağazalar için harika bir seçimdir.