access_time
hourglass_empty
person_outline

En İyi 7 Slogan Oluşturma Sitesi

Bir işletme sahibi olarak müşterilerin bir ürün veya hizmet hakkında düşünürken akıllarına ilk gelen şeyin şirketinizin olmasını istersiniz.

Bir işletme sloganı kullanarak markanızın akılda kalıcılığını artırabilirsiniz. Kullanacağınız bu slogan müşterilerinize ne sunduğunuzu da hatırlatacaktır.

Eğer nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız harika bir işletme sloganı oluşturma süreci sizi zorlayabilir. Ancak bu konuda hiç endişelenmenize gerek yok, çünkü saniyeler içinde kolay anımsanan bir slogan oluşturmanıza yardımcı olacak slogan oluşturucular bulunmaktadır. Hem de ücretsiz!

Bu rehberimizde size en iyi slogan oluşturma sitelerinin listesini göstereceğiz. Bu araçlar sayesinde yeni fikirler edinebilir veya sloganınızı anında bulabilirsiniz.

Yaratıcı ruhunuzu ortuya çıkmak için aşağıda listelediğimiz en iyi 7 slogan oluşturma sitesi listesindeki araçları deneyin!

1. Zyro

Zyro'nun Slogan Oluşturma Aracı

Zyro’nun sunduğu bu yapay zeka ile güçlendirilmiş işletme sloganı oluşturma aracı listemizdeki en iyi slogan oluşturuculardan biridir. Binlerce girdiyle ayarlanabilen bu sistemi kullanarak reklam sloganınız için muhteşem fikirler üretebilirsiniz.

Bu araç sadece anahtar kelimenizi önerilerine yerleştirmekle kalmaz ayrıca şirketinizle alakalı olan fikirler sunmaya da çalışır. Bazı slogan önerileri anahtar kelimelerinizi içermez.

Bu aracı kullanmak için anahtar kelimelerinizi girin ve saniyeler süren işlem sürecinin bitmesini bekleyin. Araç size öneri listesini sunduktan sonra dosyayı kopyalayabilir ve başka bir yere yapıştırabilirsiniz.

Eğer sayfayı yenilemek istiyorsanız Slogan Üret tuşuna basın ve başka slogan önerileri elde edin.

2. Design Hill

Design Hill slogan oluşturma sitesi

Design Hill‘in slogan oluşturucusu işletmeniz için size yüzlerce kısa ve etkili slogan önerileri sunar. Markalama ve pazarlama için optimize edilmiş bu ücretsiz araç, anahtar kelimelerinize göre sonuçlar sunar.

Bu slogan oluşturucusunu kullanmak için bir anahtar kelime girin ve Generate (Üret) tuşuna tıklayın. Beğendiğiniz sloganı sloganın sağ üst köşesindeki kopyalama ikonuna tıklayarak kopyalayabilirsiniz.

3. Within the Flow

Within the flow'un ücretsiz slogan oluşturucusu

Ücretsiz ve kullanımı kolay olması dışında, Within the Flow slogan oluşturucusu, hayalinizdeki sloganı bulmanız için binlerce sonuç verir.

Bu ücretsiz slogan oluşturucusunu kullanmak fazla vaktinizi almayacaktır. Tek yapmanız gereken bir kelime girmek ve sonuçlar üç saniye içinde belirecektir.

Bir slogan bulduktan sonra listedeki herhangi bir slogana tıklayarak bu web sitesinden direkt olarak bir Shopify mağazası kurabilirsiniz.

4. Oberlo

Oberlo slogan oluşturucu giriş sayfası

En iyi slogan oluşturma sitesi listemizdeki denemeniz gereken bir başka araç ise Oberlo‘nun ücretsiz slogan oluşturucusudur. Bu araç geçmiş yıllarda bazı şirketlerin kullandığı tecrübe ile sabit reklam sloganları sunar.

Ücretsiz olan bu aracı kullanmak için boş kutuya şirketinizle alakalı anahtar kelimeler girebilirsiniz. Daha sonra ise en beğendiğiniz sloganları seçebilirsiniz.

Eğer slogana tıklarsanız, bu web sitesinin dropshipping hizmetleri sunduğu bir başka sayfaya yönlendirileceksiniz.

5. GetSocio

GetSocio ücretsiz slogan oluşturma sitesi

GetSocio‘nun sunduğu bu slogan oluşturucusu bir takım rastgele hale getirilmiş şablonlar kullanarak çalışmaktadır. Slogan üretme sürecinde girdiğiniz anahtar kelimeyi şablonlarına yerleştirecektir.

Bu slogan oluşturucu sonuçları daha somut hale getirmek için ayrıca butik, kahve dükkanı, girişim vb. gibi birçok kategori de sunmaktadır.

6. Shopify Slogan Maker

Shopify'ın giriş sayfası

Önceki üç slogan oluşturma sitesine benzer olarak Shopify‘ın ücretsiz slogan oluşturucusu da binlerce slogan üretir.

Modern bir algoritma kullanan bu araç anahtar kelimenizi tüm sonuçlarda içererek slogan fikirleri üretir. Ancak, bazen anlamsız ve işletmenizle alakasız öneriler görebilirsiniz.

7. Sloganizer

Sloganizer slogan oluşturma sitesi

Bazı slogan oluşturucular size absürt sonuçlar verse de Sloganizer size işletmenizle alakalı slogan fikirleri sunacaktır.

Her defasında bir slogan ürettiği için istediğiniz kelimeyi girin ve aradığınız hatırlanabilir sloganı bulana kadar Sloganizer tuşuna tıklamaya devam edin.

İyi Bir Slogan Nasıl Olmalıdır?

Sloganınız işletmenizin hedeflerini ve değerlerini yansıtmalıdır. iyi bir slogan sizi rakiplerinizin önüne geçirir ve müşterilerin işletmenizden ne bekleyeceğini bilmesine yardımcı olur.

Markanızı hatırlanabilir kılmak için kısa ve açık bir slogan seçmek işinizi görecektir. Sade ama hatırlanabilir bir slogan tıpkı aklınıza dolanan bir şarkı gibi kalıcı olacaktır.

İyi bir slogan ayrıca hedef kitlenizin tonuna uymalıdır. Hedef pazarınıza önem vermek potansiyel müşterilerinize doğru mesajı iletmenize yardımcı olur.

Ayrıca sloganınızı şu anda ve de gelecekte kullanabileceğinizden emin olun. Her zamana uyacak bir slogan oluşturmak sizi sıklıkla slogan değiştirmekten kurtaracaktır.

İyi bir slogan yaratmak kolay olmasa da işletmeniz için kusursuz sloganı bulmak vaktinize kesinlikle değecektir.

Sonuç

Bir slogan oluşturmak için para harcamanıza gerek yoktur. Slogan oluşturma sitelerinin yardımı ile ücretsiz hatırlanabilir sloganlar elde edebilirsiniz.

İşte slogan fikirleri bulmak için denemeniz gereken en iyi 7 slogan oluşturma sitesi:

  • Zyro Slogan Oluşturucu — işletmenizle alakalı sloganlar önerir.
  • Design Hill Slogan Maker — kolaylıkla kopyalayabileceğiniz birçok akılda kalıcı slogan gösterir.
  • Within the Flow — marka sloganınız için binlerce slogan fikirlerine sahiptir.
  • Oberlo Slogan Generator — anahtar kelimenize dayalı olarak öneriler sağlar.
  • GetSocio Slogan Generator — önerileri somutlaştırmanıza yardımcı olmak birçok slogan çeşidine sahiptir.
  • Shopify Slogan Maker — anahtar kelimenizle alakalı binlerce slogan sunarak size ilham verir.
  • Sloganizer — tek tek slogan önerisi gösterir.

Eğer kulağa en mantıklı gelen slogan fikirlerini verecek aracı arıyorsanız Zyro‘nun ve Design Hill’in slogan oluşturucuları sizin için en iyi seçenekler olacaklardır. Onların slogan oluşturucularını kullanarak işinize yaramayacak binlerce sonuçlara bakmakla vaktini harcamanıza gerek kalmayacaktır.

En iyi slogan oluşturma sitesi listemizdeki slogan oluşturucularını gördükten sonra artık hatırlanabilir bir slogan oluşturma ve de işletmenizi rakiplerinizin önüne geçirme vakti! İyi şanslar!

Yazar

Author

Gökhan O. / @gokhanordu

Gökhan Hostinger'da Pazarlama Asistanı olarak çalışmakta. WordPress hakkındaki tecrübe ve bilgisini bu blogda paylaşıyor. Çeviri yapmak, içerik yönetmek ve de SEO optimizasyonu yapmaktan büyük keyif alır. Hobileri arasında oyun oynamak ve futbol maçları izlemek vardır.

İlgili Rehberler

Bir yanıt bırakın

Yorum*

İsim*

Eposta*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Şimdi Hostinger'ın bir parçası olun!