Kod yazmayı öğrenmek için deneme yapabileceğiniz limitli ücretsiz web hosting mi arıyorsunuz? Beta ücretsiz web hosting alın veya garantili uptime & tonlarca özellik için ucuz web hosting alın.
forbes'da görüldüğü gibi
medium'da görüldüğü gibi
techradar'da görüldüğü gibi
trustpilot'da görüldüğü gibi
huffpost'da görüldüğü gibi
blooomberg'de görüldüğü gibi

Web Hosting Planını Seç

TEKİL WEB HOSTING

10,99TL
%80 Tasarruf
2
20
TL /'den başlayan
 • 1 Web site
 • 1 Eposta Hesabı
 • 100 GB Trafik
 • 1x İşlem Gücü & Hafıza

PREMIUM WEB HOSTING

34,99TL
%74 Tasarruf
9
00
TL /'den başlayan
 • Çoklu Web Siteleri
 • Sınırsız Email Hesabı
 • Sınırsız Trafik
 • 2X İşlem Gücü & Hafıza
 • Haftalık Yedekleme

BUSINESS WEB HOSTING

54,99TL
%75 Tasarruf
13
50
TL /'den başlayan
 • Tüm Premium Avantajları
 • Günlük Yedekleme
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • 4x İşlem Gücü & Hafıza

Biliyor muydunuz? Kişisel ücretsiz domain adresiniz Premium & Business web hosting planlarına dahildir!

 • bitpay
 • kredi-karti
 • banka-karti
 • bank-transfer

Anında 7/24 canlı destekAnında 7/24 canlı destek

%99,9 UPTIME%99,9 UPTIME

Bizi 30 gün risk almadan deneyin!30 gün risk almadan deneme!

30 gün para iade garantisi

Şimdi deneyin, %100 Risksiz garanti programı

Bizi basitçe 30 gün risk almadan deneyin! %100 Risksiz Garantili Program güvencesindesiniz. İlk 30 gün içerisinde bir sebepten ötürü Hostinger ucuz web hosting servisleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayamazsak veya yalnızca hesabınızı iptal etmeye karar verirseniz bizi bilgilendirin & we biz de size anında iadenizi göndereceğiz. Hiçbir soru sorulmaz.

PHP, MySQL & FTP ile Ucuz web hosting

En düşük fiyat ile en yüksek kaliteye sahip premium web hosting gerçekten mümkün! Bulut web hosting teknolojisi sayesinde bugün MySQL, FTP ve PHP ile ucuz hosting düşündüğünüzden daha fazla güce sahiptir. Neredeyse sınırsız ucuz hosting ve özel ücretsiz domain alma fırsatları sağlayarak banka hesabınızı üzmeden kaliteli site kurmanıza ve yayınlamanıza yardımcı olalım. Eğer hâlâ web teknolojilerine yeniyseniz, ücretsiz web hosting platformumuzu deneyin.

Ücretsiz domain & Ücretsiz SSL güvenliği dahil

Daha az ödeyerek daha fazla tasarruf edin! Tüm Premium ve Business ucuz hosting planları zaten ücretsiz alan adı içerir! Ayrıca, en iyi güvenlik ve gelişmiş web sitesi SEO'su için, tüm Business plan kullanıcılarına ücretsiz SSL sertifikası sunuyoruz. SSL ile web sitelerinizi ve e-ticaret mağazalarınızı güvence altına alın. Ücretsiz aldığınız alan adı ve ücretsiz SSL sertifikanızı kullanarak projenize güç verin! Sakinliğinizi koruyun & teklifi hemen alın. Bir kalp atışı süresinde online varlığınızı kurun.

En Düşük Fiyat Garantisi ile en iyi web hosting! Hepsi dahil.

 • Neredeyse Sınırsız disk & trafik
 • Ücretsiz alan adı & SSL dahil
 • Özel 7/24/365 Canlı destek
 • Yüksek web sitesi hızı
 • Web sitesi hızı için SSD hosting
 • Kolay WYSIWYG web builder
 • Sınırsız özel e-mail adresi
 • Tam PHP & MySQL veritabanı desteği
 • 4 kat optimize WordPress hosting
 • Cpanel ve FTP ile tam dosya kontrolü
 • Tek tıkla kurulum (WordPress vb.)
 • Platinum BitNinja DDoS koruması

Blog oluşturma için ucuz WordPress hosting mi arıyorsunuz? Ya da belki Joomla, Drupal, Opencart, Prestashop veya Forum hosting?

WordPress kurulumu gibi işlemleri tek tıklama ile kurulum aracıyla yalnızca tek tıklama içerisinde kurabilirsiniz. Blog oluşturma ve diğer siteleriniz için Joomla, Drupal, Prestashop, OpenCart, Forum, WordPress hosting kurulumunu yalnız ve yalnızca 1 tıklama ile kolay & ucuz yoldan kurabilirsiniz!

WordPress HostingJoomla hostingDrupal hostingPrestaShop hostingOpenCart hosting

Hostinger, her müşteriye mümkün olan en kısa sürede tamamen işlevsel bir web sitesi kurma için gerekli tüm araçları sağlar. Son derece kullanışlı bir sürükle-bırak wysiwyg web builder ve uygulama yükleyicisi sağlıyoruz. Web sitenizi zaman kaybetmeden kurmaya başlayın! WordPress, Joomla, Drupal, Prestashop, Magento, OpenCart - tüm uygulamalar tek bir tıklama ile kurulabilir.

Mutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleriMutlu web sitesi sahipleri

Şimdi denemeye başlayın!

30 Gün Deneyin

Herhangi bir zaman iptal edin.
Hiçbir soru sorulmaz.

Mutlu web sitesi sahipleri

Daha Fazlası için Daha Az ödeyin. Burada her şey daha kaliteli.

Sıfırdan başarılı ve popüler bir web sitesi kurmak için ihtiyacınız olan her şey burada mevcut. Artık potansiyel ziyaretçilerinizi veya müşterilerinizi kaybetmeyi bırakın. En iyi hosting ile güzel web sitenizi şimdi kurun ve bütçenizi zorlamadan daha fazla ziyaretçi çekmeye başlayın. Hostinger ucuz web hosting hizmetleri, hayatınızı daha kolay ve daha zengin hale getirecektir.

UCUZ WEB HOSTING

En düşük maliyet ile web hosting kaynaklarının tadını çıkartın! Bulut web hosting özellikleri & %99.99 sunucu uptime garantisi ile piyasadaki en ucuz hosting servisini sağlıyoruz. 10 yıldır; çokça reklamı geçen, fazla ücretli servislere kıyasla gerçekten daha iyi ve çok daha ucuz olan hosting hizmetlerimizle gurur duyuyoruz.

Ücretsiz Domain Adresi

Hostinger en ucuz alan adı kayıt firmalarından biridir & ICANN tam onaylı üyesidir. Bugün Hostinger ile daha da tasarruf edebilirsiniz! Özel alan adınızı ve en ucuz hosting servisini beraber yalnızca hosting fiyatına alabilirsiniz. Ücretsiz domain alma tüm Premium ve Business ucuz web hosting planlarımızda mevcuttur.

Sınırsız Web Hosting

Neredeyse sınırsız SSD disk alanı ve web sitesi trafiği harcamalarınızı yarıya indirecek! Potansiyel müşterilerinizi veya site ziyaretçilerinizi kaybetmeyi bırakın - sınırsıza geçin & trafiğinizdeki artışla kolaylıkla başa çıkın! SSD diskleri ile sınırsız web hosting web sitenizi veya e-ticaret dükkanınızı hızlandıracak ve SEO sıralamanızı güçlendirecektir.

Profesyonel Canlı Destek

Müşterilere yardım etme tutkusu bizim erdemimizdir. Herhangi bir günün herhangi bir anında hosting teknik açısından güvende & rahat hissedeceksiniz. Destek ekibimiz size yardım etmek için 7/24/365 hazırdır. Her seferinde problemlerinizi çözmek için can atan gerçek bir kişi ile görüşeceksiniz. Size gerçekten diğer web hosting şirketlerinden daha fazla yardım edeceğiz!

Kolay WYSIWYG Web Builder

Özelleştirmesi güzel ve çok kolaydır. Site açma için yükle para harcamayı bırakın; profesyonel olarak tasarlanmış yüzlerce web sitesi şablonlarından birini seçin & kısa sürede ek para harcamadan işlevsel, şık bir web sitesi hazırlayın! Basit ve herhangi bir teknik veya kodlama bilgisi gerektirmeyen Web Sitesi Kurucusu ile web sitenizi en iyi hosting üzerinde profesyonel gibi çalıştırın.

Ucuz WordPress Hosting

WordPress sitenizi en ucuz hosting fiyatı ile uçurun! bulut altyapısının, NGINX ve en yeni PHP7 desteğinin sonucu hız ve yüksek performanstır. Premium WordPress performansının ucuz olması mümkündür! Özel geliştirdiğimiz Super Cache WordPress hosting yazılımı optimizasyonu ve yeni nesil SSH donanımı arasındaki denge WordPress için en iyi hosting sağlar.

Bütçenizi sarsmadan web sitenizin hız ihtiyacını karşılayın!

Hosting teknolojileri satın alın, pazarlama vaadleri değil!

Pazarlama masrafı için fazladan ödeme yapmaktan vazgeçin. Yalnızca hizmet için ödeyin. Akıllıca tasarruf etmek için premium kaliteden ödün vermeden ucuz web hosting tercih edin! Yüksek fiyat her zaman yüksek kalite anlamına gelmez.

29,659,751

Müşteri tasarruf ediyor

20,000+

Yeni müşteri her gün katılıyor

24,894,152

Site şu anda yayında

Tasarruf etmeye başlayın!

En iyi hosting & domain yalnızca

2
20
TL /'den başlayan