image description

Cloud-merkezli VPS

VPS sunucularımız bulut-tabanlı bir altyapıya sahiptir, ve kullanımı kolay sunucu kontrol paneli, günlük tam sunucu yedeklemeleri ve basit yönetim yapısını içerir.

image description

Adanmış Kaynaklar

Eğer tahsisli sunucu kaynaklarına ihtiyaç duyarsanız, eğer bizim paylaşımlı barındırma planlarımız tarafından desteklenmeyen özel bir yazılım çalıştırıyorsanız, veya çok aktif bir internet siteniz varsa VPS çözümümüz tam da size göredir.

image description

Piyasadaki en iyi fiyatlar

İnternetteki en makul fiyatlı premium VPS Hosting! Dilediğiniz zaman hiçbir ek ücret olmadan yükseltebilir veya düşürebilirsiniz. Herhangi bir işletim sistemini, yazılımı kurabilir ve herhangi bir programı sınırlandırma olmaksızın çalıştırabilirsiniz.

VPS Hosting Bütçeniz & İhtiyaçlarınız İçin

Piyasadaki en iyi VPS servisini alacağınızı garanti ediyoruz!

İhtiyaçlarınızı karşılayan doğru paketi seçin.

image description
Plan 1
30,00TL
Plan 2
60,00TL
Plan 3
90,00TL
Plan 4
120,00TL
Plan 5
180,00TL
Plan 6
240,00TL
RAM
Sunucuya verilen hafıza (RAM) miktarı. Kaynaklar garanti edilir.
1 GB
2 GB
3 GB
4 GB
6 GB
8 GB
Hızlandırılabilir RAM
Eğer sunucunuzun daha fazla hafızaya ihtiyacı varsa, kontrol panelinizden hızlandırma aralıklarını seçebilirsiniz. Sunucu en fazla 2 katına kadar RAM kullanabilir.
2 GB
4 GB
6 GB
8 GB
12 GB
16 GB
CPU
Sunucuya verilen CPU gücü miktarı. Sunucu 2 ile 4 arasında CPU çekirdeği kullanabilir.
2.4 Ghz
4.8 Ghz
7.2 Ghz
9.6 Ghz
12.0 Ghz
14.4 Ghz
Disk Alanı
Bu sunucunuza tahsis edilmiş disk alanı boyutudur. Her gün verinizin bir yedeğini oluşturacağız!
20 GB
40 GB
60 GB
80 GB
120 GB
160 GB
Trafik
Bu, sunucunuzun aylık olarak İnternet üzerinden aktarabileceği verinin miktarıdır. Ağ port hızı 100 Mb/s'dir.
1000 GB
2000 GB
3000 GB
4000 GB
5000 GB
6000 GB
Adanmış IP
Sunucunuz için adanmış IPv4 IP adresi sağlıyoruz.
Tam Root Erişimi
Sunucunuza root kullanıcı erişimi alacaksınız ve SSH üzerinden tam kontrol sahibi olacaksınız.
100 MB/S Ağ Bağlantısı
Her sunucu kısıtlandırılmamış 100 MB/S bağlantı hızına ulaşabilir.
IPv6 Desteği
Sunucular internetin son jenerasyonunu destekliyor - IPv6.
Fiyat
Bu sunucunun aylık ücretidir. Uzun süren sözleşmeler yok, sunucu herhangi bir zaman zarfında iptal edilebilir.
30,00TL/ay
60,00TL/ay
90,00TL/ay
120,00TL/ay
180,00TL/ay
240,00TL/ay

VPS hosting özelliklerimiz

Hostinger VPS hosting servisi otomatik yedeklemeyi ve 30 gün para iade garantisini içerir.

image description

Kontrol Paneli

Özel yapılmış kontrol panelimizden sunucuyu başlatma, durdurma, yeniden başlatma, yeni işletim sistemi kurma, root şifresini değiştirme, sunucu verilerine ve gerçek zamanlı kaynak kullanımı bilgisine ulaşma, ağ bilgilerini kontrol etme, yedek alma/yükleme ve daha birçok yönetim işlemini yapabilirsiniz.

image description

Intel SSD Disk Sürücüsü

Sunucularımız daha önce üretilmiş diğer Intel işlemcilerinden %80 daha hızlı çalışan Intel Xeon E5-2600 seri işlemciler ile güçlendirilmiştir. RAID-10 teknolojisi ile korunmuş Intel SSD disk sürücü dizilerine de sahibiz. Bu da normal disk sürücülerine kıyasla %500' varan daha yüksek nihai I/O oranını verir.

image description

Şirket Veri Yedekleri

Şirket seviyeli yedekler kolaydır. Sizin için verinizin en pahalı şey olduğunu anlıyoruz. Bu yüzden herhangi bir zamanda kontrol panelinizden tek tıkla geri yükleyebilmeniz için sunucunuzun snapshot'ını oluşturabilirsiniz.

image description

Tonlarca İşletim Sistemi şablonu

Piyasadaki en geniş İşletim sistemi şablonu ve web yazılımları yelpazesini geliştirdik. Wordpress'den Minecraft'a, Minecraft'tan OpenVPN'e kadar herşey mevcut. Kullanın, test edin, ve oynayın.

image description

En yeni IPv6 & IPv4 teknolojisi

Tüm VPS paketlerimiz en son adanmış IPv6 ve IPv4 internet protokollerine sahiptir. Bu modern web tabanlı teknolojilerin, uzantıların, yazılımların ve motorların hiçbir problem olmadan çalıştığından emin olur. Her VPS kullanıcısı adanmış Ipv6 ve IPv4 adresine sahiptir. IPv4 haritalama özelliğini kullanarak VPS'inize özel port ile bağlanabilirsiniz.

image description

Sınırsız donanım

20 MB cache belleğe sahip çift Intel Xeon jaketown E5-2600 seri işlemciler asla yarı yolda bırakmaz. 128 GB RAM'e sahip VPS makinemiz ile hiçbir zaman başarısız olmazsınız. Bunu tamamlamak adına en iyi performans için yapılandırmamız RAID-10 korumalı Intel SSD cloud barındırmaya sahiptir. Bulut bilişim VPS makinalarını aşırı satmayarak sizin sanal özel sunucunuzun ışık hızına ulaşmasını garanti ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

VPS hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarına ulaşın.

 • Bulut bilişim(Cloud computing) nedir?

  Bulut bilişim size hizmet vermek için birçok sunucunun bağlı olduğu bir sistemdir. Bulut bilişimi beş yıldızlı bir otel gibi düşünün. İstediğiniz boyut ve sayıda ile bir odaya sahip olabilirsiniz. Eğer odanız zarar görürse, başka bir odaya ve hatta başka bir binaya geçebilirsiniz.

 • Sanal Özel Sunucu (Virtual Private Server - VPS) Hosting Nedir?

  VPS hosting fiziksel bir sunucunun adanmış işletim sistemi ve kaynaklara sahip birçok sanal sunuculara bölündüğü sunucu sanallaştırma teknolojisidir. Sanki sizin için bir(veya daha fazla) oda veya bir apartman binası kiralama gibidir.

 • Cloud VPS Hosting'i kullanmanın avantajları nelerdir?

  Artık paylaşılan web hosting servislerindeki gibi sunucu kaynaklarını yüzlerce diğer kullanıcılarla paylaşmayacaksınız. Adanmış sunucuymuş gibi VPS'de bir yazılımı yapılandırabilir ve kurabilirsiniz. Bu sanki çok daha makul bir fiyata adanmış bir sunucuyu kiralamak gibidir. En önemlisi, sunucunuz bulut tabanlı teknoloji kullandığı için çok daha kararlıdır.

 • VPS sunucuma çeşitli yazılımlar kurabilir miyim?

  Mevcut çeşitli işletim sistemi şablonlarından birini ve bu işletim sisteminin desteklediği yazılımları üzerine kurabilirsiniz. Windows işletim sistemini ve uygulamalarını VPS Hosting servislerimiz Linux tabanlı olduğu için kurmak mümkün değildir.

 • VPS sunucuma kontrol paneli kurabilir miyim?

  Evet, cPanel'in kullanıcı seviyesi, Webuzo ve diğerleri gibi hosting kontrol paneli kurabilirsiniz. Lütfen kimi kontrol paneli yazılımının lisans satın almanızı gerektirdiğini not ediniz.

 • VPS paketlerimi yükseltebilir miyim?

  Evet, VPS paketinizi dilediğiniz zaman kontrol panelinizden işlem/yükseltme ücreti olmadan yükseltebilirsiniz. VPS hesabınızın aktif periyodu yaptığınız yükseltmenin seviyesine göre otomatik olarak değiştirilecektir.

 • Ne tür bir destek alacağım?

  Yönetilmemiş VPS servisi sunuyoruz. Bu da ihtiyacınız olabilecek işletim sistemi şablonunda bulunmayan yazılımları kendinizin yum / linux komutları ile kurmanız gerekeceği anlamına gelir. Fakat, teknik ekibimiz sunucunuzu 7/24 donanım ve DDoS sorunlarına karşı takip ediyor.

image description

99.9% Uptime Garanti

İşinize odaklanabilmeniz için 24 saat çalışarak sunucudaki donanım ve DDoS sorunlarını takip ediyoruz.

Şimdi Deneyin
image description

7/24/365 Destek

Problemlerinizi kısa sürede 7/24 Tek Destek servisimizle çözün, böylece işinize odaklanabilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

Piyasadaki en iyi VPS servisini alacağınızı garanti ediyoruz!

Hostinger'la daha fazlasını daha aza alın. SWAP ile ihtiyacınız olduğunuzda daha fazla RAM alın. Bu zamanlanmış görevler veya diğer ağır kaynak gerektiren görevlerin daha hızlı tamamlanmasını sağlayacaktır. Sanal sunucunuzun ışık hızına ulaşacağı garantilidir.

 • php
 • my sql
 • intel
 • cloudlinux
 • nginx
 • cloudflare
 • wordpress