Hostinger aracılığıyla Zyro

Aylık sadece ₺49,99 ile sanal mağaza açın

Hayal kurmak yerine eyleme geçin Sanal mağaza planlarında %64 oranında tasarruf edin ve ücretsiz hosting ile ücretsiz domain alın.

Unisex ayakkabı ürün kaydıUnisex ayakkabı ürün kaydıUnisex ayakkabı ürün kaydıUnisex ayakkabı ürün kaydıUnisex ayakkabı ürün kaydı

Hızlı Başlangıç

Online satış yapmaya başlayın

İşletmenize uyan tasarımcı üretimi bir şablon seçin ve sanal mağaza açmak için sürükle bırak düzenleyicimizi kullanın.

Sanal Mağaza Kur
Tasarımcı üretimi online mağaza şablonları

Her yerde satış yapın

Hedef kitleniz neredeyse orada satın. Bir Zyro online mağaza açmak ve Facebook, Instagram ve Amazon'da ürün satmak çok kolay.

Her Yerde Satış Yap
Facebook mağaza ürünü örneği

Mobil ve güvenli sanal mağaza

Modaya uyun ve bütün cihazlarda güvenli bir alışveriş deneyimi sunan ve müşterilerinizi heyecanlandıran bir sanal mağaza açın.

Şimdi Başla
Duyarlı E-ticaret web site tasarımı

Kolaylaştırılmış E-ticaret Sitesi

Sadece birkaç tıklamayla herhangi bir yeni veya mevcut Zyro web sitesine e-ticaret mağazası ekleyin. Tüm ürünlerinizi en iyi şekilde gösterin ve çevrimiçi sipariş vermeyi kolaylaştırın.

Online Satış Yapmaya Başla
Mevcut siteye şimdi sipariş ver butonu ekleme

Kolay Bakım

Kolay envanter yönetimi

Tek ve içgüdüsel bir kontrol panelinden birçok platformda ürün envanterinizi ekleyin, izleyin ve yönetin. Her şey parmaklarınızın ucunda.

Yüzlerce ödeme seçeneği

Kendinizin ve müşterilerinizin hayatını kolaylaştırın. En sık kullanılan ödeme seçeneklerini müşterilerinize sunarak hiçbir satıştan olmayın.

Online Mağaza Aç
Sanal mağaza yönetim paneli

Kolay ürün nakliyatı

Bırakın Zyro sizin için en iyi kargo ücretlerini hesaplasın. Daha sonra detaylı sipariş takibi ve müşteriler için otomatik email durum güncellemeleriyle kontrolü alın.

Kolay yönetim

Vergi ve yönetim konusunda endişelenmekten işlerinizden olmayın. Zyro evrak işlerini ve lojistik işlemlerini kolaylaştırır.

Bir Sanal Mağaza Açın
Teslimat ve kargolama ayarları

Hızlı ve Kolay Büyüme

Her şeyi bilin

Yerleşik raporlar ve satış takibi ile işletmenizin her kısmından haberdar olun. Google Analytics'i entegre ederek zengin müşteri iç görüleri elde edin.

Kurmaya Başlayın
Trafik ve kullanıcıları gösteren grafik

Kolay pazarlama

Zyro, Facebook, Google Alışveriş ve diğer platformlarda kişiye özel reklamların yayınlanmasına yardımcı olur. Doğru kitleleri bulun ve satış kanallarınızı güçlendirin.

Online Satış Yap
Google Alışveriş reklamı örneği

Hızlı kampanyalar

Zyro sanal mağazanıza çeşitli sabit indirimler ve kodlar uygulamak kolaydır. Müşterilere harcamak ve tasarruf etmek için ekstra bir teşvik sunun.

Şimdi Başla
Ürünlere indirim kodu uygulama

Hediye kartları sunun

Hediye kartları satarak online mağazanızı hediyeler için uygun bir yer kılın. Müşterilerinizin sevdiklerine istedikleri hediyeleri vermelerini sağlayın.

Sanal Mağazanızı Açın
Çeşitli hediye kartı örnekleri

Bir sanal mağaza nasıl açılır

Bir sanal mağaza açmak için bu adımları takip edin:

Zyro E-ticaret - ürün ekleme
1. Zyro'ya Katılın

Zyro Site Kurucu'ya kaydolun ve şimdi site oluşturmaya başlayın. Koşulsuz şartsız. Tercihlerinizi düzenleyin ve tam olarak hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu öğrenin.

Şimdi al
2. Bir E-ticaret şablonu seçin

Markanıza ve işletmenize uyan bir stil bulun. Daha sonra sürükle bırak düzenleyici ile istediğiniz gibi şekillendirin.

Şimdi al
3. Mağazanıza ürünler ekleyin

Mağazanızın alışveriş sayfalarını doldurun ve ücretleri, indirimleri, ödeme seçeneklerini ve teslimat gibi bilgileri belirleyin.

Şimdi al
4. Mağazanızı yayınlayın

"Yayınla" düğmesini tıklayın, her şeyin olması gerektiği gibi göründüğünü iki kez kontrol edin ve internetten satışa başlayın!

Şimdi al
5. Pazarlayın

Zyro'nun güçlü pazarlama araçlarını kullanarak işletmenizi herkese tanıtın ve satışlarınızı anında artırın.

Şimdi al

Sanal Mağaza - Sıkça Sorulan Sorular

Sanal mağazalar ve E-ticaret hakkında sık sorulan soruların yanıtlarını bulun.

Bir sanal mağaza, kelimenin tam anlamıyla isminin görevlerini gerçekleştirir. Gerçek bir dükkanda mal satan geleneksel bir mağazaya kıyasla, çevrimiçi olarak mal ve hizmet satar.

Genellikle E-ticaret olarak adlandırılan bu terim, internetten ürün ve hizmet satmayı veya satın almayı ifade eder. Bir e-ticaret web sitesi, tüm faaliyetlerin gerçekleştiği yerdir. Bir sanal mağazadır.

Doğrudan müşterilere veya diğer işletmelere satış yapan bir e-ticaret sitesi açabilirsiniz. İş modelinize ve hedef pazarınıza bağlı olarak hemen hemen her sektör için bir sanal mağaza açılabilir.

Shopify, WooCommerce ve Magento gibi platformlarla online mağazanızı açmak tecrübe seviyenize göre birkaç günle birkaç haftayı bulabilir.

Ancak Zyro'nun basit mağaza kurucu özellikleriyle tasarım veya kodlama deneyimi olmayanlar bile birkaç dakika içinde online satış yapmaya hazır olabilir.

Öncelikle ürünlerinizi kendi deponuzda, stoksuz satışta veya başka bir sipariş karşılama sağlayıcısında bulundurmanız gerekir.

Ardından, çevrimiçi alışveriş sırasında neleri yararlı bulduğunuzu düşünmek istersiniz. Fotoğraflar, fiyatlar, açıklamalar, beden bilgisi... Hepsini mağazanıza ekleyin ve satış yapmaya hazır olursunuz.

Zyro'nun kontrol panelini kullanarak envanterinizi takip edin ve kredi kartlarından diğer popüler ödeme ve kargolama yöntemlerine kadar geniş kapsamlı ödeme seçenekleri sunun.

Tüm büyük kredi kartlarını ve nakliye yöntemlerini kabul eden sağlam bir ödeme yoluna erişim sağlayarak, ödeme sırasında alışveriş sepetini terk eden bir müşteriye üzülmenizi engellemek istiyoruz.

Zyro, müşterileriniz için en iyi teslimat oranlarını hesaplayabilir ve tercihlerinize göre en makul kargo şirketlerini bulabilir.

Teslimat süreciyse kontrol panelinizden takip edilebilmektedir. Tek yapmanız gereken mağazanızı açmak ve kargo etiketlerini çıkartmak!

Hayır, sanal mağazanızdan elde ettiğiniz kar tamamen size aittir. Diğer platformlardan farklı olarak Zyro, sıfır komisyon alan ve web sitesi planınızın aylık ücretine ek olarak işlem ücreti almayan bir web site kur aracıdır.

Bu, nakliye maliyetlerini ve diğer masrafları karşılamaya devam ederken fiyatlarınızı rekabetçi tutabileceğiniz anlamına gelir.

Zyro gibi modern bir sanal mağaza platformunun güzelliği, internetten satışa başlamak için gerçekten resmi eğitime ihtiyacınız olmamasıdır. Elbette online bir işletmeyi nasıl yöneteceğinizi ve bir e-ticaret web sitesini yönetmenin ayrıntılarını okursanız, uzun vadede size yardımcı olacaktır.

Ancak Zyro gibi bir sanal mağaza oluşturucu, küçük bir işletme ve güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturmaya başlamayı çok kolay ve sezgisel hale getirir. En iyi ürün açıklamalarını yazmak, ödeme yöntemleri, doğru e-ticaret planını seçmek gibi satışları artırmak ve yeni müşteriler çekmek için ihtiyacınız olan tüm araçları ve rehberliği alacaksınız.

Bu, oluşturmak istediğiniz E-ticaret sitesinin türüne bağlıdır. Bir WordPress sitesiyle, web hosting veya WordPress hosting, çeşitli güvenlik önlemleri (ör.: sitenizi kötü niyetli girişimlerden koruyan SSL sertifikaları), eklentiler ve temalar gibi ek maliyetleri hesaba katmanız gerekir.

Öte yandan, mağaza kurucuları, bir e-ticaret mağazası çalıştırmanın tüm teknik yönlerini aylık ücretlerine dahil ederek küçük işletmeleri kurma sürecini daha hızlı ve daha kolay hale getirir.

Zyro, geliştirdiği ızgara teknolojisi, çok yönlü ödeme ağları, 7/24 güler yüzlü müşteri desteği ve rakipsiz fiyatları ile yeni başlayanlar için açık ara en iyi sanal mağaza oluşturucudur. Zyro'nun tüm mağaza şablonları da tamamen duyarlıdır ve mobil kullanıcılara satış yapmayı kolaylaştırır.

Bu, hedef kitlenize ve genel nişinize bağlıdır. Kişisel olarak beğendiğiniz birkaç ürünü satmadan önce pazar araştırması yapmanızı öneririz. Bu şekilde, çok satılan ürünleri ve hangilerinin talep gördüğünü anlar ve markanızı rekabette benzersiz bir şekilde konumlandırırsınız.

Bunun yerine, başka bir yerde alamayacakları veya görmezden gelemeyecekleri bir fiyatla insanları mağazanızda internetten alışveriş yapmaya teşvik edin. Fikirlere takılıp kaldıysanız, ağır işi sizin için yaptık ve şu anda çevrimiçi bir an yaşayan çok satan ürünler listesi derledik.

Halihazırda Etsy ve Amazon gibi çevrimiçi pazarlarda satış yapıyor olsanız bile, kendi E-ticaret sitenizi yönetmenin de birçok avantajı vardır. Arama motoru optimizasyonu (Google gibi arama motorlarının arama sonuçlarının en üstünde görünmesi) ve sosyal medya hesaplarının sorunsuz entegrasyonu gibi şeyler, kendi sanal mağazanız olduğunda çok daha kolay ve etkili hale gelir.

Ürün sayfalarınızı rakiplerinizin üstünde görünmesini sağlayabileceksiniz ancak bunu Amazon ve eBay gibi siteler çerçevesinde yapmak çok zordur. Kendi URL'si olan kendi mağazanız, markanızı oluşturup ölçeklendirmenize ve ciddi ve profesyonel biri olarak görünmenize de yardımcı olur.

Web sitenizi internetten satış yapmak, özel bir blog aracılığıyla mağazanız hakkında özel şirket bilgileri sunmak ve mağazanızı cep telefonlarıyla diğer mobil cihazlar için optimize etmek için kullanabilirsiniz. Zyro web sitesi kurucu ile tüm web sitesi ve sanal mağaza planlarıyla tamamen ücretsiz bir blog sahibi olabilirsiniz.

Kısa cevap, evet. Özellikle de klasik bir mağaza işletmekle karşılaştırıldığında. E-ticaret mağazanız internette olduğundan elektrik, su ve mağaza kirası gibi unsurlardan kaynaklanan yüksek maliyetli aylık ücretler konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Ayrıca mağazanız günün her saatinde açık ve dünyanın her köşesinden erişilebilir olduğundan, coğrafi konumunuz veya belirli çalışma saatleri tarafından kısıtlanmazsınız. Aynı zamanda çok fazla personele ihtiyacınız olmayacağı için genel işletme maliyetleriniz daha düşük olacaktır.

Yani daha iyi kar marjlarına sahip olursunuz ve bu da E-ticaret mağazalarını herhangi bir şirket iş planına faydalı hale getirir.