Hostinger aracılığıyla Zyro

Aylık ₺120,00 ₺'ye sanal mağaza açın

Hayal etmeyin, harekete geçin! Site kurarken %45 tasarruf edin. Ücretsiz hosting ve domain alın.

Yeni Yıl'a Özel indirim:

-
gün
:
-
saat
:
-
dakika
:
-
saniye
Site Kur Aracı

Hızlı Başlangıç

E-ticarette Öne geçin

İşletmenize uyan tasarımcı üretimi bir şablon seçin ve sanal mağaza açmak için sürükle bırak düzenleyicimizi kullanın.

Sanal Mağaza Kur
Tasarımcı üretimi online mağaza şablonları

Her yerde satış yapın

Hedef kitleniz neredeyse orada satın. Bir Zyro sanal mağazası ile Facebook, Instagram ve Amazon'da ürün satmak çok kolaydır.

Her Yerde Satış Yap
Facebook mağaza ürünü örneği

Mobil ve güvenli sanal mağaza

Modaya uyun ve bütün cihazlarda güvenli bir alışveriş deneyimi sunan ve müşterilerinizi heyecanlandıran bir sanal mağaza açın.

Şimdi Başla
Duyarlı eTicaret web site tasarımı

Kolaylaştırılmış e-Ticaret

Yeni veya halihazırda mevcut herhangi bir Zyro sitesine birkaç tıklamayla online mağaza ekleyin. Bütün ürünlerinizi gösterin ve kolayca satış yapın.

Online Satış Yapmaya Başla
Mevcut siteye şimdi sipariş ver butonu ekleme

Kolay Bakım

Kolay envanter yönetimi

Tek ve içgüdüsel bir kontrol panelinden birçok platformda ürün envanterinizi ekleyin, izleyin ve yönetin. Her şey parmaklarınızın ucunda.

Yüzlerce ödeme seçeneği

Kendinizin ve müşterilerinizin hayatını kolaylaştırın. En sık kullanılan ödeme seçeneklerini müşterilerinize sunarak hiçbir satıştan olmayın.

Online Mağaza Aç
Online mağaza yönetim paneli

Kolay ürün nakliyatı

Bırakın Zyro sizin için en iyi kargo ücretlerini hesaplasın. Daha sonra detaylı sipariş takibi ve müşteriler için otomatik email durum güncellemeleriyle kontrolü alın.

Kolay yönetim

Vergi ve yönetim hakkında endişelenmekten işlerinizden olmayın. Zyro araçlarıyla sanal mağaza evrakları ve lojistikleri çok kolay.

Bir Sanal Mağaza Açın
Teslimat ve kargolama ayarları

Hızlı ve Kolay Büyüme

Her şeyi bilin

Yerleşik raporlar ve satış takibi ile işletmenizin her kısmından haberdar olun. Google Analytics'i entegre ederek zengin müşteri iç görüleri elde edin.

Kurmaya Başlayın
Trafik ve kullanıcıları gösteren grafik

Kolay pazarlama

Zyro, Facebook, Google Alışveriş ve diğer platformlarda özel yapım reklamlar yayınlamanıza yardımcı olacaktır. Doğru kitleleri bulun ve satışlarınızı artırın.

Online Satış Yap
Google Alışveriş reklamı örneği

Hızlı kampanyalar

Zyro online mağazanızı çeşitli indirimler ve kodlar uygulamak son derece kolaydır. Müşterilerinize ekstra tasarruf yapmaları için onlara ekstra bir teşvik sağlayın.

Şimdi Başla
Ürünlere indirim kodu uygulama

Hediye kartları sunun

Hediye kartları satarak online mağazanızı hediyeler için uygun bir yer kılın. Müşterilerinizin sevdiklerine istedikleri hediyeleri vermelerini sağlayın.

Sanal Mağazanızı Açın
Çeşitli hediye kartı örnekleri

Sanal mağaza nasıl açılır

Bir sanal mağaza açmak için bu adımları takip edin:

Zyro eTicaret'e ürün ekleme
1. Zyro'ya Katılın

Zyro web site kur aracını denemek ücretsiz. Hemen ve koşulsuz başlayabilirsiniz. Böylece tercihlerinizle oynayarak tam olarak hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz.

Şimdi başlayın
2. Bir E-ticaret şablonu seçin

Markanıza ve işletmenize uyan bir stil bulun ve daha sonra sürükle ve bırak editörün yardımıyla istediğiniz gibi dokunuşlar yapın.

Şimdi başlayın
3. Mağazanıza ürünler ekleyin

Mağazanızın alışveriş sayfalarını doldurun ve ücretleri, indirimleri, ödeme seçeneklerini ve teslimat gibi bilgileri belirleyin.

Şimdi başlayın
4. Mağazanızı yayınlayın

"Yayınla" düğmesini tıklayın, sanal mağaza ihtiyaçlarınıza göre bir E-ticaret planı seçin ve çevrimiçi satış yapmaya hazırsınız.

Şimdi başlayın
5. Pazarlayın

Zyro'nun güçlü pazarlama araçlarını kullanarak işletmenizi herkese tanıtın ve satışlarınızı anında artırın.

Şimdi başlayın

Sanal Mağaza SSS

Sanal Mağaza hakkında sıkça sorulan soruların yanıtlarını bulun

e-Ticaret kısaca online ürün veya hizmet alım veya satımıdır. Bir e-Ticaret web sitesiyse bütün bu eylemlerin gerçekleştiği yer, yani sanal mağaza olarak geçer.

Bireylere satış yapan bir E-ticaret web sitesine sahip olabilir ya da işletmeniz başka işletmelere satış yapabilirsiniz. Neredeyse her şey için bir online mağaza bulunmaktadır.

Shopify, WooCommerce ve Magento gibi platformlarla online mağazanızı açmak tecrübe seviyenize göre birkaç günle birkaç haftayı bulabilir.

Ancak Zyro'nun basit mağaza kurucu özellikleriyle tasarım veya kodlama deneyimi olmayanlar bile birkaç dakika içinde online satış yapmaya hazır olabilir.

Online alışveriş yaparken neleri kullanışlı bulduğunuzu düşünün. Fotoğraflar, fiyatlar, açıklamalar vb. gibi her şeyi mağazanıza ekleyin ve işte bu kadar!

Zyro'nun kontrol panelini kullanarak envanterinizi takip edin ve kredi kartlarından diğer popüler ödeme yöntemlerine kadar geniş kapsamlı ödeme seçenekleri sunun.

Müşterinizin ödeme aşamasında sepetlerini bırakma üzüntüsünü yaşamanızı istemiyoruz.

Zyro, müşterileriniz için en iyi teslimat oranlarını hesaplayabilir ve tercihlerinize göre en makul kargo şirketlerini bulabilir.

Teslimat süreciyse kontrol panelinizden takip edilebilmektedir. Tek yapmanız gereken mağazanızı açmak!

Online mağazanızdan elde ettiğiniz bütün kâr size kalır. Diğer platformların aksine, Zyro komisyon ve satış vergisi almaz. Sanal mağaza kazançlarınız size kalır.