VPS Hosting

Yüksek sanal sunucu güvenliği ve performans ile uygun fiyatlı bulut VPS hosting! Hız için tasarlanan sanal sunucular.

30 gün içinde para iade garantisi

Güvenilir CyberPanel VPS hosting.

Plan Özellikleri
vCPU
Hafıza (RAM)
SSD Depolama
Çok Çekirdekli Geekbench Skoru
Trafik
Inode Sınırı
Özel IP
Tam Root Erişimi
100 Mb/s Ağ Hızı
IPV4 & IPV6 Desteği
7/24/365 Destek

VPS 1

VPS 1

₺32,99/ay
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
1 Çekirdek
1 GB
20 GB
608
1 TB
1 310 720

VPS 2

VPS 2

₺73,99/ay
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
2 Çekirdek
2 GB
40 GB
991
2 TB
2 621 440

VPS 3

VPS 3

₺107,99/ay
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
3 Çekirdek
3 GB
60 GB
1 407
3 TB
3 932 160

VPS 4

VPS 4

₺131,99/ay
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
4 Çekirdek
4 GB
80 GB
1 770
4 TB
5 242 880

VPS 5

VPS 5

₺229,99/ay
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 Çekirdek
6 GB
120 GB
2 545
6 TB
7 864 320

VPS 6

VPS 6

₺333,99/ay
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 Çekirdek
8 GB
160 GB
3 203
8 TB
10 485 760

VPS 7

VPS 7

₺464,90/ay
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 Çekirdek
12 GB
200 GB
3 203
10 TB
13 107 200

VPS 8

VPS 8

₺619,90/ay
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 Çekirdek
16 GB
250 GB
3 203
12 TB
16 384 000

*Bütün VPS planlarımız OVZ sanallaştırma teknolojisine dayalıdır.

VPS Sunucu Özellikleri

VPS hosting platformu özellikleri

SSD Disk Sürücüleri

En üst düzey Intel Xeon işlemcileri, terabaytlarca SSD disk alanı ve sunucu başına 128 GB RAM ile kendi üst düzey sunucularımızda hiçbir şey asla ters gitmez.

100 Mb/s Ağ Hızı

Online işletmeniz için her an, her yerde harika bir deneyim ve yüklenme süresi garanti ediyoruz.

Özel IP

Çok sayıdaki premium özelliklerden biriyse adanmış IP adresidir. En ucuz VPS planımızda bile adanmış IPv4 & IPv6 internet protokolleri mevcuttur.

VPS: WordPress Hosting Uzmanlarımız Yardım Etmeyi Seviyor
VPS: WordPress Hosting Uzmanlarımız Yardım Etmeyi Seviyor
Tam Root Erişimi

Tam kök erişimiyle sanal sunucunuzun tam kontrolünü hızlı ve kolay biçimde elde edebileceksiniz. Sağlanan bütün gücü etkili biçimde kullanmanız içinse biraz teknik bilgiye ihtiyacınız olacak.

IPv6 Desteği

VPS hosting planlarımızda adanmış IPv6 Internet protokolü mevcuttur. Adanmış bir IP kullanımıyla bütün kodlarınız ve eklentileriniz son derece hızlı çalışacaktır.

30 gün içinde para iade garantisi

Eğer Hostinger'dan %100 memnun değilseniz paranızı iade edeceğiz. Hostinger'la bugün yolculuğunuza başlamak uğraşmasız ve risksizdir.

İşletimsel Sistem Şablonları

Maksimum hız ve stabiliteye sahip VPS platformu

VPS - CentOS İşletim Sistemi

Hafif, hızlı ve güvenilir - bunlar CentOS'un temel ilkeleridir. CentOS kurumsal seviyede, güvenlikten taviz vermeden hız ve stabiliteye önem veren en iyi işletim sistemlerinden biridir. Red Hat Enterprise Linux'dan esinlenen CentOS, VPS hosting için güçlü bir seçenektir.

Mimari

cPanel ve WHM ile CentOS 7 64 bit (Lisans gerektirir)

CentOS 7 64bit Webuzo kontrol paneli ile

CentOS 7 64bit Webmin/Virtualmin/LAMP ile

CentOS 7 64bit Webmin ile

VestaCP kontrol panelli CentOS 7 64bit

CentOS 7 64bit ile CyberPanel

CentOS 7 64bit ile CentOS Panel

CentOS 7 64bit minimal

CentOS 7 64bit

CentOS 6 64bit

CentOS

Ubuntu İşletim Sistemi

Ubuntu, web sunucular için Dünya'daki en iyi işletim sistemlerinden biridir. Ubuntu'nun açık kaynaklı doğası sayesinde esnek ve stabil bir ortam isteyen kullanıcılar için harika bir araçtır. Bu işletim sistemi, yüksek güvenliğe ve özelleştirebilir bir yığına ihtiyaç duyan bütün projeler için idealdir.

Mimari

Ubuntu 20.04 64bit

Ubuntu 18.04 64bit ve Webmin/Virtualmin/LAMP

Ubuntu 18.04 64bit Webmin ile

Ubuntu 18.04 64bit ve VestaCP kontrol paneli

Ubuntu 18.04 64bit minimal

Ubuntu 18.04 64bit

Ubuntu 16.04 64bit Webuzo kontrol paneli ile

Ubuntu 16.04 64bit Webmin/Virtualmin/LAMP ile

Ubuntu 16.04 64bit Webmin ile

Ubuntu 16.04 64bit LXDE Desktop ile

Ubuntu 16.04 64bit minimal

Ubuntu 16.04 64bit

Ubuntu 14.04 64bit

Ubuntu

Fedora İşletim Sistemi

Basit, şişirilmemiş ve son derece gösterişli bir işletim sistemi olan Fedora iyi bir başlangıç noktasıdır. Bunun dışında, güvenlidir, verimlidir ve yüksek derecede özelleştirilebilirdir. Fedora, Red Hat bazlı ve desteklidir. Bu da güçlü ve bakımlı bir araç kullanacağınız anlamına gelir.

Mimari

Fedora 23 64bit

Fedora

Debian İşletim Sistemi

Stabilite ve hız, Debian'ı web sunucu işletim sisteminiz olarak kullanmanın temel avantajlarıdır. Önemli hız avantajları, hata takip sistemleri ve çoklu altyapılar sayesinde Debian esnek ve güvenilirdir. Kolay yükseltme, sıkı güvenlik ve üstün paketleme sistemine sahiptir.

Mimari

Debian 10 64bit

Debian 10 64bit ile Hostinger Oyun Paneli

Debian 9 64bit Webmin/Virtualmin/LAMP ile

Debian 9 64bit Webmin ile

Debian 9 64bit VestaCP kontrol paneli ile

Debian 9 64bit minimal

Debian 9 64bit

Debian 8 64bit VestaCP kontrol paneli ile

Debian 8 64bit

Debian

Suse İşletim Sistemi

Suse birçok büyük projenin önde gelen tercihi olan ve sıradışı bir deneyim sağlayan harika bir açık kaynaklı işletim sistemidir. Sürekli güncellemeler sayesinde daima en iyisine sahip olacaksınız. Suse, stabildir, performans odaklıdır ve büyük bir topluluk tarafından desteklenmektedir.

Mimari

Suse 42.2 64bit

Suse

Hostinger Cloud VPS ile web sitenize yeni bir soluk getirin

Kullanımı kolay VPS hosting

Sanal özel sunucunuzu yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sunucu kiralama ve VPS Kontrol Paneli sayesinde artık sanal sunucunuzu birkaç tıklama ile yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz. Özel sunucularınız kolayca yeniden başlatılabilir, açılabilir veya kapatılabilir, yeni işletim sistemi veya web kod dosyaları yüklenebilir, root erişim parolası veya izleme sunucusu istatistikleri ve VPS kaynakları kolayca gerçek zamanlı olarak değiştirilebilir. cPanel üzerinden sanal sunucu hizmetini endişelenmeden yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.

VPS Türkiye, Özel canlı destek

Özel ekibimiz canlı destek ile size 7/24/365 yardım eli uzatmaya hazırdır. Yönetilmeyen VPS Türkiye hosting sunucu kiralama hizmetleri için bile, özel Müşteri Başarı Ekibimiz size diğerlerinden daha fazla yardım edecektir. Herhangi bir zamanda, her gün, gerçek insanlar sorunlarınızın çoğuna canlı olarak ve hiç gecikme ya da bekleme olmadan yardımcı olmaya hazırdır. Hostinger'ın ödüllü Müşteri Başarı Ekibi daima fark yaratır. Hostinger VPS Türkiye olarak kendi Bulut teknolojisi altyapımızı ve sunucularımızı baştan aşağı biliyoruz.

Üst Düzey Veri Yedekleme

Veri güvenliğiniz ana önceliğimizdir! Sanal sunucu yedek snapshot'larını oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artık birkaç basit tıklama ile tüm klasörlerinizi, dosyalarınızı ve veritabanlarınızı yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Hostinger VPS hosting kontrol panelini ve yedekleme deponuza gelişmiş erişimi kullanarak Bulut tabanlı VPS'i istediğiniz zaman geri yükleyebilirsiniz. Bulut teknolojisi ve çift RAID korumamız sayesinde verileriniz kaybolmaz!

Kolay Web Script & İşletim Sistemi Kurucu

Server kiralama sonrası tüm VPS planları, en popüler web kodu dosyaları ve işletim sistemi şablonlarıyla birlikte bir geliştirici dostu otomatik yükleyici ile birlikte gelir. Mühendisler tarafından optimize edilmiş premium VPS kurulum konteynırları bütün işi sizin için yapacaktır. Eklentileri olsun olmasın tek bir tıklamayla hemen hemen tüm Linux işletim sistemlerini yükleyebilir, Minecraft veya VPN sunucuları kurabilir, ultra hızlı WordPress VPS bulut sunucusunu başlatabilir veya hepsi bir arada LAMP'ı entegre edebilirsiniz.

IPv4 & IPv6 ile Adanmış IP

Ucuz VPS hosting ile premium özellikler alın! Hizmet felsefemiz en düşük fiyata en yüksek özellikli sunucu kiralama sunmaktır. Çok sayıdaki premium özelliklerden biri de adanmış IP adresidir. En ucuz VPS hosting planı bile IPv4 ve IPv6 internet protokollerini tamamen destekler. VPS sunucularımızı kullanarak özel port bağlantıları için IPv4 eşleme özelliklerini kullanmaya başlayabileceksiniz. Adanmış IP sayesinde tüm kodlarınız ve uzantılarınız sorunsuz çalışacaktır!

En üst düzey donanım & SSD depolama alanı

Garantili özel sunucu kiralama kaynakları bizim beyanımızdır! Bulut tabanlı VPS'lerimizde asla tek bir sunucuda birden fazla müşteri bulundurmayacağız, bu nedenle tüm web siteleriniz her zaman üst düzey performans ve inanılmaz derecede yüksek hızda çalışacak. En iyi deneyim için Intel işlemcilere ve SSD disk alanına sahip kendi en iyi kaliteli sunucularımızla farkı yaşayın. Son teknoloji sunucularımız size en üstün bilgi işlem gücü ve etkileyici yüksek hız garanti edecektir.

VPS hosting istediğiniz sunucu kiralama imkânını sunar

VPS Türkiye piyasasının en güçlü paylaşılan hosting servislerinden 30 kata kadar daha güçlü sunucu kiralama. Üstün hız ve aksama süresi yaşanmaması %100 bulut bazlı VPS hosting teknolojisinin en önemli faktörleridir.

Projenizi istediğiniz gibi kurun

Hostinger size bir projeyi istediğiniz gibi geliştirme fırsatı verir. Tüm VPS aynı çekirdeği paylaşır. VPS hosting, tek tıkla kurulabilen çok çeşitli işletim sistemleri sunar.

Sade ama güçlü yönetim araçları

Sanal Özel Sunucu'nuzun potansiyelini maksimuma çıkarın. Güçlü donanım, güçlü Linux Optimizasyonu ve kiralık sunucular ile 7/24 ilgilenen bir uzman ekibi.

VPS: WordPress Hosting Uzmanlarımız Yardım Etmeyi Seviyor

Size yardımcı olabilecek VPS rehberleri

İhtiyacınız olan bütün bilgiyi tek bir yerde bulun. Bütün sorularınızın cevabı bir tık uzaklıkta

Herkesin Bilmesi Gereken 35 Linux Komutu
Herkesin Bilmesi Gereken 35 Linux Komutu

Linux'u duyan çoğu kişi Linux'un sadece programcılar tarafından kullanılan karışık bir işletim sistemi olduğunu düşünür.

Rehbere git
How does SSH Work
SSH Nasıl Çalışır?

SSH veya Secure Shell kullanıcılara sunucularını internet üzerinden kontrol etmelerini ve düzenlemelerini sağlayan uzak yönetim...

Rehbere git
Zamanlanmış Görev: Acemiler için Kapsamlı Rehber 2020
Zamanlanmış Görev: Acemiler için Kapsamlı Rehber 2020

Daima her şeyi pratikleştirmenin bir yolu vardır. Tekrarlanan görevleri otomasyonlu bir işlemle halletmek birçok meşgul webmaster tarafından tercih edilmektedir.

Rehbere git

30 gün içinde para iade garantisi

Eğer hizmetlerimizden herhangi bir sebepten dolayı mutlu değilseniz web hosting hizmeti ödemenizi iade edeceğiz. Endişe yok, risk yok.

VPS Hosting SSS

VPS Hosting sunucu kiralama hakkında sıkça sorulan soruların yanıtlarını bulun

VPS sunucusunun açılımı "Özel Sanal Sunucu'dur." Biraz bilgi verelim: isminden anlaşılacağı üzere özel bir sunucudur, yani özel olarak size aittir. Bir VPS hizmeti edinerek kimseyle paylaşmak zorunda olmadığınız, istediğiniz miktarda kaynağa sahip olabilirsiniz. Tıpkı kendi özel sunucunuz varmış gibi, sadece sanal.

Bu durumda, "sanal" fiziksel bir sunucu üzerinde bir bölümdür ve size özeldir. VPS sunucu size tercih ettiğiniz işletim sistemi üzerinde root erişimi sağlar ve projeniz eşsiz bir özgürlüğe sahip olur.

Back-end işlerini biz hallediyoruz, fiziksel sunucuların bakımını yapıyor ve hız, uptime, ölçekleme garantisi sağlarken siz tamamen projenize odaklanıyorsunuz.

Bu iki hizmet birbirine benzerdir ancak bazı önemli farkları bulunuyor. Bir VPS sunucusu tek bir özel sunucuda birden fazla oturum oluşturmanıza olanak sağlar. VDS veya Virtual Dedicated Server de aynı şeyi yapar ancak özel sunucuyu tamamen kullanır.

VPS hosting, büyük projeler için fiyat-performans odaklı kusursuz bir çözümdür. Size ciddi miktarda özel kaynak ve tam anlamıyla kontrol sunar, üstelik kendi fiziksel sunucunuzun olmasından çok daha az maliyetlidir.

Cloud computing, yani bulut bilişim; tek bir özel makine kullanmak yerine birbirine bağlanmış uzak sunuculardan oluşan ağdaki kaynakların kullanılması metodudur. Cloud computing yüksek internet hızlarından ve sofistike yazılımlar kullanarak oldukça güçlü uygulamaları müthiş verimlilikle işleyebilir.


Bu işlem teknolojisi normal bir sunucu gibi veri depolayabilir, işleyebilir ve yönetebilir. Cloud computing'in bazı önemli faydaları bulunuyor: oldukça esnek, kolaylıkla ölçeklenebilir, güçlü ve stabil olmakla birlikte akıcı şekilde transfer edilebilir.

Bazı özel projeler için, VPS hosting'in en iyi seçim olmasının bazı sebepleri bulunuyor: Eğer çok fazla sunucu donanımına ve stabiliteye ihtiyacınız varsa VPS sanal sunucu sizin için. Ancak gerçek cevap biraz daha uzun olacaktır.

Herşeyden önce, VPS size özel kaynak sağlar. Bunun anlamı, işlemci gücü, RAM veya disk alanınızı paylaşmak zorunda değilsiniz. Size ayrılmış olan miktar sadece ve tamamen sizin kontrolünüzde.

VPS hosting istikrar garantilidir. Tüm kaynaklar kullanıcılara tahsis edildiğinden, uzun kullanım süresi sunucu stabilitesini etkilemez.

Son olarak, tartışmalı şekilde VPS hosting hizmetinin en önemli avantajı belkide dezavantajı burası. Size verilen sunucu kaynaklarına tam kontrol ve root erişiminiz oluyor. Bunun anlamı, dilediğiniz işletim sistemini kurarak ağır kaynak gerektiren projelerde çalıştırabilirsiniz. Ancak müşteri destek ekibi sadece VPS hosting yönetimi ve diğer back-end konulu soruları yanıtlar.

VPS hosting ve Shared Hosting (paylaşımlı) bazı benzerlikleri mevcuttur ancak özlerinde iki farklı hizmettir.

Paylaşılan hosting paketleri, kişisel bloglar gibi küçük projeler için tasarlanmıştır. Çok fazla kaynak veya yoğun trafik gerektiren projeler, paylaşılan hosting kullanıldığında sorunlarla karşılaşabilir. Bu nedenle daha büyük siteler için VPS hosting önerilir.

Öte yandan VPS hosting ise, size özel ve paylaşmanız gerekmeyen kaynak ayırır. Bütün VPS sunucu planları kaynaklarınız üzerinde en yüksek kontrole sahip olmanızı sağlar. İşlemcileri, RAM'i, root erişimini ve işletim sistemini kontrol edebilirsiniz. Ne var ki VPS server ile back-end, sunucu gözetimi ve 7/24 bakım yapıyor olsak da yazılım, kodlama ve buna benzer konular yardım konusunda kapsanmamaktadır.

VPS hosting daha çok teknolojiyle ilgili kullanıcılara yöneliktir. Eğer küçük bir web siteniz varsa paylaşımlı hosting veya premium hosting sizin için daha uygun olacaktır.

Ancak yüksek miktarda işlemci gücüne ihtiyacınız varsa VPS hosting kesinlikle en iyi seçim olacaktır. Yoğun web siteleri, web uygulamaları, online oyun sunucuları, veritabanları ve diğer komplike projeler VPS sunucu hizmetinin parladığı alanlardır. VPS server diğer bütün hizmet türlerinden daha fazla kontrol sunar, dilediğiniz işletim sistemini yükleyebilir ve root erişiminden faydalanabilirsiniz.

Bazı konularda müşteri desteğimizden yardım almak yerine bilgi tabanına ve rehberlere başvurmanız gerekir.

VPS hizmetinde eşsiz kontrol sahibi olursunuz. Sunulan bütün gücü verimli şekilde kullanabilmek için teknik bilgi sahibi olmalısınız.

VPS hosting yönetilmez ancak müşteri destek ekibimiz, faturalandırma ve genel konularda en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

VPS hosting konusunda araştırma yaparken aklınıza bazı sorular gelecektir. Örneğin aynı özel sunucu üzerinde birden fazla kullanıcı varsa ve sanal sunucular çalıştırıyorlarsa bu kişiler benim verilerime erişebilir mi? Bu oldukça doğal bir sorudur ancak memnuniyetle belirtmek isteriz ki tamamen güvendesiniz. Bütün VPS sunucu hizmetleri özel yazılımlarla güvenli şekilde bölünmüştür ve üstün teknoloji koruma sağlar.

Buna ek olarak, bütün Hostinger sunucuları BitNinja, gelişmiş DDoS koruması altındadır ve bütün altyapı dahili araçlarla sürekli olarak izlenerek korunmaktadır.

Bütün VPS hosting planları bir adet özel IP adresi içerir.

Evet, yükleyebilirsiniz! VPS hosting hizmetinin güzel yanı da bu. Projeniz üzerinde tam kontrol sahibisiniz! Hostinger'da, düzinelerce Linux tabanlı işletim sistemi arasından size en uygun olanını seçebilirsiniz.

VPS hosting'e geçmek için en iyi zaman, bu alanda ihtiyacınız olabilecek gerekli teknik bilgiyi topladığınız an veya paylaşımlı hosting hesabınızın projeniz için artık yetersiz gelmeye başladığı zamandır!

Elbette! Bütün projelere uygun olması açısından 6 farklı plan hazırladık. Her bir büyüme periyodunda göz açıp kapayıncaya kadar çok daha güçlü bir plana geçebilir ve downtime olmaksızın yükseltebilirsiniz.

Hayır, şu an için sadece Linux işletim sistemi tabanlı VPS Sunucu sağlıyoruz.

Bant genişliği sayacı her ayın birinde sıfırlanır. Toplam VPS bant genişliği sınırı aşılırsa, VPS'nin ağ hızı minimum 5 Mbps ile sınırlandırılır.

VPS'nizi her hafta ücretsiz ve otomatik olarak yedekliyoruz, böylece bir şeyler ters gittiğinde her zaman VPS'nizin en son yedeklemelerinden birini o anda geri yükleyebilirsiniz.

Yedeklemeler, günlük yedekleme eklentisiyle genişletilebilir. Ek olarak, ihtiyacınız olduğunda anlık görüntü alabilirsiniz.

Otomatik yedeklemeler ve anlık görüntüler doğrudan indirilemez.

Yazılım, VPS çekirdeğinizin değiştirilmesini gerektirmediği ve sunucunuzun yeterli belleği olduğu sürece, özel bir sunucuda çalışacak ortak uygulamaları, hizmetleri veya modülleri çalıştırırken sorun yaşamazsınız.

VPS'izi şu konumlardan birinde kurabilirsiniz: Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Singapur, Hollanda ve Litvanya.

Web hosting veya başka bir hizmet mi arıyorsunuz?