Basitçe web sitesi kurmak için en iyi özellikler!

Web sitesi kurmak 100% ücretsiz ve kolay olmalıdır. Zyro kurucu duyarlı(responsive) web sitesi tasarımını, 160'dan fazla hazır şablonu, çoklu dil desteğini (31 dil) ve daha fazlasını hiçbir reklam olmadan destekler. Aklınıza gelen her şey - bizde var.

image description

Mobil dostu

Elle herhangi bir düzenleme ve kodlama yapmadan, son teknolojiyi kullanarak hem masaüstü hem de akıllı telefon ekranlarında mükemmel görünen web sitelerini kolaylıkla kurabilirsiniz.

image description

Kullanımı çok kolay

Sürükle ve bırak arayüzü web sitesi kurucuyu birlikte çalışması çok kolay bir araç yapar. Yeni başlayanlar bile teknik bilgi olmadan profesyonel görünen web siteleri kurabilir.

image description

100+ web sitesi şablonu

Lütfen size kolaylıkla içerik ve resim ekleme, metin düzenleme, menü ayarlama ve site yayınlama gibi basit görevleri yapmanıza olanak veren 100'den fazla profesyonel şablonlardan birini seçin.

Başlayın!
image description

SEO dostu

Kolaylıkla web sitenizin başlığını güncelleyin, web sitenize anahtar kelimeler ve açıklama ekleyin. Bunlar Google gibi arama motorlarının sitenizi anlamasına yardımcı olacak ve ilgili arama sonuçlarında sitenizin sıralamasını geliştirecektir.

image description

Sınırsız Olasılıklar

Web sitenize tek tıklama içerisinde resim galerileri, YouTube videoları, MP3 oynatıcı veya Google Haritaları ekleyin. Google Adsense kodu ekleyerek para kazanın veya Google Analytics ile web sitenizin ziyaretçilerini takip edin.

image description

Sosyal medya

Ziyaretçilerinizin sosyal varlığınızı takip edebilmesi ve sizi arkadaşlarına önerebilmesi için Facebook, Google Plus ve twitter butonlarını web sitenize ekleyin.

image description

Tüm hepsi ÜCRETSİZ!

Web sitesi kurucumuz resim, müzil, video gibi web site dosyalarınızı barındırmanız için 2000 MB disk alanı ile gelir. Ücretsiz alt alan adı da sağlıyoruz böylece sitenizi hemen başlatabilirsiniz.

image description
Güçlendirildi:
Şimdi başlayın!
  • php
  • my sql
  • intel
  • cloudlinux
  • nginx
  • cloudflare
  • wordpress